reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Jeszcze zdążyłam :)

Adziku!
Świeczki się na torcie mienią,
obok wiśnie się czerwienią,
cudnie pachnie czekolada,
skrzy się w szklankach lemoniada,
baloniki wiszą w górze,
klaun oklasków zbiera burzę,
a to wszystko z tej przyczyny,
że masz dzisiaj urodziny!

 
reklama
Kłaczku - dzisiaj świętuję Adrianny 2 latka, ale w mojej głowie cały czas jesteś Ty, trzymaj się ... jakoś ...


Przyszłam popsioczyć na Vjolkę :-p Robię Adriannie sama tort, korzystając z przepisu Wiolki na ciasto bounty i ... kto to widział, żeby przepis zacząć dyktować od ciasta? :huh: No ewidentnie od masy powinno iść, bo jak taki ślepok jak ja piecze i nie ważne, że przeczytał cały przepis z 5 razy zanim zaczął piec, to nie zauważył, że napisane w instrukcji jest jak wół "masę kokosowo - budyniową ostudzić" :confused2: No to się studzi, jest północ, jak skończę o 1:00 będzie pięknie. :-p Jak nie to zrobię sobie kolejną granicę - 2:00 ;-) Może jak z 5 razy zmienię wodę w zlewie na zimniejszą to w 30 minut osiągnę cel. :-p Jedno Wam powiem, smakuje wybornie. :laugh2::laugh2::laugh2:


Dziękujemy za życzenia, powiem Wam szczerze, że kilkakrotnie się dzisiaj poryczałam, tuliłam Ją, mówiłam, że kocham, głos sam się zaczął łamać, a po policzkach płynęły łzy, łzy szczęścia, że Ją mam, taką jaka jest, kocham Ją nad życie i cieszę się z Jej miłości, bezwarunkowej, po prostu czystej miłości.
 
Ostatnia edycja:
Kłaczku bardzo mocno przytulam. Ech to nie tak miało być. Kolejny Aniołek, kolejny żal...
Lil ty nocny Marku mam nadzieję, ze placek juz zrobiony! Ja dzisiaj się wzięłam za generalne porządki i dopiero co padłam na fotel do kompa. Oglądnęłam sobie "motywujący" program "Perfekcyjna pani domu" i wyrzucam "pół domu". Może wreszcie się trochę luźniej zrobi, choć synuś nic nie da wyrzucić i tu jest problem....
Wszystkiego naj dla Adzika, ucałuj ja od babyboomowej ciotki.
I dla naszych półtoraroczniaków Kubusia i Tomka też wsystkiego najlepszego!
 
Ewitka - jeszcze się masa studzi, ale już jestem bliżej końca. :-p Ja też po obejrzeniu tego programu zostawiam w domu tylko 3xP. Do tego przekonałam się do ekologicznych sposobów czyszczenia domu i jestem zadowolona. :tak:


Kubusiu, Tomku, Borysku - dla Was z okazji półtora roczku wszystkiego dobrego, zdrówka, radości i ogromnej miłości rodziców. :tak:


EDIT: 1:00 - wyrobiłam się :-p
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam, Lilijanno - w tym calym... zatrzasnelam sie. Nie dotarlo do mnie. Wszystkiego najlepszego dla Adusi - niech rosnie dzieciatko zdrowo, niech wypelnia szczesciem Wasz dom!
Ja sobie poradze - w koncu to juz 3 raz, mozna powiedziec ze przechodze na zawodostwo. Potrzebuje troche czasu i... mam Karola i przeprowadzke, wiec MUSZE pozbierac dupa w pion.
Ewitka, nic nie poradzisz - zycie. Perfekcyjna Pania Domu tez ogladam jak trafie - chodzi mi o jej sposoby na rozne tematy. Ja jestem d... kompletna jesli chodzi o prowadzenie domu, ostatnio widzialam jak sklada przescieradla z gumka i "kupilam" metode bo zawsze zwijalam je w klab, ale draznilo mnie to. Pudelecek na buty nie kupie - specjalnej szafy z polkami na ktorej beda sobie lezakowaly tez bo mamy niewielki dom do dyspozycji a nie powierzechnie malego miasteczka.
 
Polu dla Ciebie w dniu Twojego święta:

Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
bo dziś są Twoje urodzinki.


urodziny21.jpg
 
polcia 22222.jpg
Dla Kochanej Dziecinki
życzenia na Urodzinki
Poznaj bajek tysiące,
przygód dwa tysiące,
miej buzię wesołą,
promienną jak słońce!

Polciu wszystkiego najlepszego z okazji twoich drugich urodzin
życzy Marta i Tomaszek

 
Ale obrodziło w jubilatów, wszystkiego najlepszego dla Polusi!
Kłaczku ja wczoraj własnie testowałam to składanie prześcieradła z gumka i mnie szlag trafiał, bo gumka za mocno sciagała przecieradło i wg jej metody wychodził trójkąt, ale pokombinowałam, opracowałam własna metode i teraz mam ładną kosteczkę zamiast niewiadomo czego :-D. Oj chciałabym mieć taką garderobę i tak poukładane buty. Aktualnie część trzymam w oryginalnych pudełkach, a na resztę mam wysuwane półki w szafie na przedpokoju. Też mi się podobaja niektóre ekologiczne metody sprzatania. Tylko się zastanawiam, gdzie mozna kupić glicerynę do polerowania szyb i okien.
 
Ostatnia edycja:
reklama
DSC_3582.jpgDSC_3432.jpgP1010258.jpgP1010246.jpgDSC_3658.jpgDSC_3665.jpgP1010217.jpgP1010267.jpgDSC_3514.jpgDSC_3503.jpgWitam Dziewczynki

Na samym początku KŁACZKU przytulam mocno, bardzo mi przykro. (*).

Nie pokazywałam się na BB bo cholewcia zapomniałam hasła i nie mogłam się zalogować.
Pewnie wiele się zieniło, widzę dużo solenizantów i solenizantek więc życzę Wam kochane dzieciaczki wszystkiego najlepszego.

U mnie tez same zmiany u dziewczynek , Olimpcia w 10 miesiącu zaczęła sama chodzić więc teraz już dobrze biega za Glorcią.
Glorcia opanowała jazdę na rolkach, od kilku miesięcy mam spokój z pieluchami ale kurcze nie wiem jak pozbyć się u niej dojenia smoczka

Za mną wreszcie odbyty chrzest Olimpci łącznie z 2 urodzinami Glorci, no i 1 roczek Olimpii.
Zaraz wstawię fotki.

Całuję Was
 
Do góry