reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

witam kłaczek właśnie pojechała do szpitala, może być tak że ja zostawią bo przy jednym z poronień miała krwotok choć nie bardzo jej sie to widzi ...
i tu info i zarazem prośba od niej:

"ech, mam nadzieje ze nie bo mnie trafi... tyle ze bede bez neta. moj nr tel. ***********. ktos z uk moglby zlapac kontakt tel. Ssabrinaa jest z Doncaster, bywa na Rozpakowanych., ale ja juz nie mam czasu tam leciec. na ra!"


EDIT: Ssabrinaa już ma telefon do Kłaczka, więc numer usunęłam. Lilijanna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
klaczku kochana bardzo mi przykro,kurcze nie tak mialo byc ....
[*]

EDIT:
Napisalam do klaczka sms-a i mi odpisala :

11:20 "Rodze..."
 
Ostatnia edycja:
Adziku !!!
W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
"Dziś jest Twoje święto..."
Jadą do Ciebie życzenia... jadą...

metoyou14jpg.1212334809.62rbrgj7o3fkb6eufpp7b7avr0.jpg
 
Dziewczyny dostalam sms-a od klaczka o 11:59 "miala krwotok i zostaje w szpitalu".....

EDIT:
klaczek napisala ze wypuszcza Ja jednak do domu za jakies 2h.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dostalam sms-a od klaczka o 11:59 "miala krwotok i zostaje w szpitalu".....

EDIT:
klaczek napisala ze wypuszcza Ja jednak do domu za jakies 2h.
Bo ze mna nikt dlugo nie wytrzyma. Argument koronny, to ze kroplowka juz poszla, a lozko to i w domu mam - pomoglo. W szpitalu to sie umiera. Jestem i... juz po wszystkim. Zycie zabilo kolejny sen...
 
reklama
Adziku kochany:

Lilia rozkwita a róża opada
piękny tulipan listeczki składa.
A ja Ci składam szczere życzenia
życzę Ci szczęścia i powodzenia
to co mile i wymarzone
w dniu twych urodzin będzie spełnione.


urodziny2.jpg
Martusionek dla Tomaszka też wszystkiego najlepszego z okazji 1,5 roczku.

Dla Boryska też, o ile Jeżynka nas jeszcze poczytuje.

Wczoraj młody mega marudził, dzisiaj też, noc do bani, kupy rzadkie od kilku dni i znalazła się przyczyna dzisiaj: wyszła lewa górna 3.
 
Do góry