reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

hej.
daaa daria na synową w sam raz:) słodziutka!!!
Ola81 jakie ciuszki nosi mały?mój w 62 topi się.56 jest ok
jest śliczny!


wrzucilam fotki na wieściach coś nie mogę się przestawić na wątek mamuśkowy:)
 
reklama
Julitka80 u nas w domu choinka stoi już od tygodnia:-) A taka sielanka w tych Stanach nie jest jak drogi zasypie :eek:. Tutaj też trzeba czasami chwilę poczekać zanim je odśnieżą. W sobotę spadło u nas z pół metra śniegu, więc G miał okazję wykorzystać swoją nową zabawkę w postaci dmuchawy do śniegu ;-)
Tutaj najwyraźniej jest inne podejście do laktatorów elektrycznych, bo dla mam wracających do pracy i karmiących tylko takie są polecane. A na początku to ja walczyłam o rozbujanie laktacji i to właśnie przy pomocy takiego laktatora i Alan nie miał problemu z wypijaniem produkcji mleka. Nadprodukcji póki co u siebie nie zauważyłam :no:.
Fotki miałam zamiar wkleić w weekend i się nie udało... :zawstydzona/y: Postaram się poprawić wkrótce

Ola81i daaa śliczne te Wasze maleństwa :-)

LucyF ale Ci zazdroszczę tego długiego snu Miłosza... Alan wciąż się budzi kilka razy w nocy a potem sobie śpi do 9 rano. Za to mama musi wstać o 6-tej do pracy, więc nie bardzo mogę się wyspać :no:.

Pati u mnie pokarm się pojawił dopiero po tygodniu, więc jeszcze wszystko przed tobą ;-)
 
W końcu wklejam kilka zdjęć mojego krasnoludka. Jak widać na załączonych obrazkach dobrze mu się wiedzie na mamusinym mleczku ;-) Tylko nie udało nam się go wówczas namówić aby się uśmiechnął, więc uśmiechniętego pokażę innym razem.
IMG_4201.jpgIMG_4245.jpgIMG_4184.jpg
 
Aneczka, superaśny bobas :-) jakoś tak dorośle wygląda :-) a tekst na koszulce jaki prawdziwy :-)

Już nie wiem, na którym wątku powinnam napisać, więc napiszę tu: Ola**, Ola81, Daa, ależ słodkie są Wasze maluszki :-)

Jestem w TAKIM szoku jak czas leci. Tak dzisiaj co czytałam wpis którejś mamuśki i myślałam ile jej dziecię ma a potem zerkałam na suwaczek to szoku doznawałam. Na przykład kiedy Julkowe 2 tygodnie przeleciały????

Lili, kartki wysłałam jakiś czas temu, więc w tym roku są szanse, że na Święta dotrą :-)
Mam nadzieję, że się nie zapracowałaś na śmierć w tym Poznaniu ;-)
 
Zaraz się chyba wścieknę :crazy::crazy: Napisałam w końcu posta i mi go wcięło :wściekła/y::wściekła/y:


ola**, ola81, aneczka piękni kawalerowie :-):-) ale te nasze bb dzieciaczki są piękne :-):-)
 
Just - no to kartki na banka już doszły, zapracować się nie zapracowałam, ale sporo do przodu znowu
Ola** - super Julek

I teraz napiszę coś wielkimi literami na czerwono, ponieważ nie ma czegoś takiego jak post mi zniknął, choć czasem znika :-p

Kiedy teoretycznie zniknie post to wjeżdża się na puste okienko do pisania klik prawy przycisk myszy i klik cofnij, voila tekst wrócił
:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Aneczka Alanek przeslodki i juz taki duzy a tekst na bodziaku mnie po prostu rozwalil:-D

zarobilam morfologie tak dla sprawdzenia jak mi sie organizm zregenerowal po ciazy i po porodzie hemoglobine mialam 9,4 a teraz 14,6!!! bez zadnych tablet
 
Do góry