reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Daaa - Ty nie planuj forum przy Darii, bo możesz się jeszcze zdziwić jak to czasem trudno słowa dotrzymać hihi :-) A Daria cudowna!!!
 
reklama
Lili gdzie jest zdjęcie małej Darii bo mi się coś na oczy rzuciło i nie widzę.

Ja jestem totalnie niewyspana...nie dość że do kibelka jak w ciąży goniłam pół nocy to jak Szymek włączył syrenę ok 5 rano tak wył przez dobre 15 minut...smoczek beee, lulanie bee...nic nie pomagało żeby go uspokoić. W. go nosił i tulił.
Podejrzewamy że się może czegoś wystraszył bo tak żałośnie płakał...jak się uspokoił to zasnął jak kamień, a my się przez kolejne 30minut zastanawialiśmy o co mu chodziło.
 
ola śliczny Przemuś!

LucyF mnie się wydaje że mu się spać nie chciało a nam tak...bo się kawaler wyspał najpierw 4 godziny jak byliśmy na zakupach, później pojadł i spał kolejne 3...i jeszcze raz 3... i o godz 5 już mu się nie chciało, a my go w rożek pakowaliśmy i do spania :-D na szczęście W go uspokoił i poszliśmy spać.
 
Mysza - no bo ja dostałam na maila :zawstydzona/y: Ale pewnie Daaa jest w trakcie mega posta i zaraz też tutaj będą :laugh2: O dzieci takim płaczem właśnie potrafią na zmianę pogody reagować.
LucyF - no to Synuś Wam wynagradza te kolki chyba :laugh2:
Ewela28 - jak głowa, ju nie boli mam nadzieję :tak:
Just - skrobnij smska do Kasikz czy wszystko po podróży ok u nich plis :tak:
Ola81 - Przemuś cudowny, zaglądaj częściej tym bardziej, że Przemuś taki grzeczny to masz chwilkę wytchnienia :)

A my dziś urzędujemy w Poznaniu :laugh2: Tzn Adrianna jest już z Babcią a ja pracuję :confused2:
Jak widać na załączonym obrazku ;-)
 
Ostatnia edycja:
Lili - dzięki za troske. Dojechaliśmy . Wszystko w porządku . Pola rządzi z dziadkami, wujek kapie:-)
Pati - ogromnie gratuluje. Mlekiem sie nie przejmuj. Ja pokarm dostała dopiero 4 dnia. Mala jadła cały czas butlę. A ja przed każdym karmieniem przystawiałam i odciągałam (tzn. pracaowałam laktatorem) i dopiero potem pojawiał sie pokarm. Walczyłam ostro i sie udało
Asiu - ja w tej chwili daje jej wieczorem mleczko Bebilon Pepti z Kleikiem łyżeczką przed kąpielą a potem jeszcze cyc, Czasami po nocy jak w cyckach już włąściwie nic nie ma daje jej troche butli nad ranem ale to zależy od dnia , a tak cycek. U mnie też średnio teraz z tym pokarmem ale walczymym wiec myśle ze nie będzie najgorzej'
Olu -synuś przesłodki
 
reklama
Moja córcia :-):-):-) Zdjęcie przekręciło mi bb :eek::eek: Dziiwne :eek:

Posta skrobnę wieczorkiem, bo teraz muszę referat na zajęcia dokończyć :sorry:
 

Załączniki

  • darka.jpg
    darka.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 83
Do góry