reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
dzien doberek wszystkim:happy2:
julitko mnie sie gin kazal spakowac w 36 tyg wiec tak tez zrobilam. no ale jeszcze zaliczylam wesele u brata mojego P 200km od nas i na moje pytanie czy moge jechac moj gin powiedzial ze owszem nie widzi przeciwwskazan szczegolnie jak nie zalezy mi czy bede rodzic u siebie czy w innym miescie:-D
 
Hej mamuśki!
Agatko - to już kolejne mieszkanie, które urządzacie czy cały czas to samo? Życzę Wam by już wszystko się uremontowało :tak:
Just - kartki wysłane? :-p
LucyF - wyleczyłam dupne problemy :zawstydzona/y:
Mysza - dzięki za linka, przyjemnego weekendu :tak:
Kasikz - skrobnij, że dojechaliście, jak dziadki? :tak:
She - hmmm gdyby mi ktoś zaproponował bycie chrzestną to nic by mnie nie zatrzymało, zawsze można wyjechać dzień wcześniej, dziecku się takich rzeczy nie robi :sorry2:
Aneczka - jak takie grudki Ci się robią, to warto mieć oliwkę przy sobie i wymasować te grudki :tak:
Ewela28 - no, ale chyba to już ostatnie zajęcia przed świętami? ;-)
Julitko - ja też zrzuciłam wagę ciążową, z tym chyba jakoś przy dziecku problemów nie będzie, nawet mam 2kg mniej niż na starcie, tyle, że nadmiar wcześniejszych kg jakoś stoi w miejscu :zawstydzona/y:

A Ada nam wczoraj zasnęła o ... 22:30 :szok: I nie spała od 14:30 i nie była zmęczona :eek:
 
Hejus

Lili no niestety nie ostatnie,za tydzien mam zjazd 2 dniowy no zobaczymy jak bedzie.

A gdzie Pati umiescila foto synka? Chciałabym zobaczyc ta kruszynę :-)
 
Lili no to super ze juz sie "go" pozbylas. u mnie bylo juz dobrze ale ja nie karmilam wiec potraktowalam sie detralexem i po tyg kuracji jest ok a raczej bylo bo znow mnie meczy co prawda nie az taki jak po porodzie ale jednak... ale ja juz sie do tego przyzwyczailam bo u mnie ten problem od kilku lat na tapecie ale na razie nic nie bede z tym robic bo musze urodzic drugieo dzieciaczka i dopiero wtedy ma sens robienie z tym czegokolwiek
ewela na ja Cie normalnie podziwiam z tymi studiami, dwoje dzieci i Ty masz kobieto jeszcze sile na uczenie sie. ja myslalm o doktoracie ale na szczescie sie za to nie zabralam bo bym nie dala rady teraz.
Mysza ile zjada Twoj Skarbek?
 
Ostatnia edycja:
Ewela28 - nie ma zdjęcia Pati Michała, bo Ona nie ma takiej funkcji w telefonie, musimy poczekać aż wrócą do domciu :tak:
LucyF - no najpierw dzieciaczki, potem my - tak już będzie zawsze ;-)

Pati mi napisała, że nie ma mleka, ani kropelki i niestety młody już dostał butlę, bo zasypiał z głodu. :tak: Pozdrawia Was Dziewczynki! :tak:
 
hejka!

wczoraj mieliśmy gości, późno poszłam spać, młody też balował do 23, kiedy go położyłam spać na siłę, i dzisiaj ledwo żyję ;-) a Szymek ma się całkiem dobrze co i raz drzemkę ucina i jest jak nowonarodzony :-)

pozdrawiam serdecznie :-)

potem może się zbiorę i coś poodpisuje
 
Witam się z mega @ :-) ale nareszcie jest :-)

Lucy Szymek to żarłok jest i zjada po 130ml mniej więcej co 3 godziny...choć czasami i więcej, albo po zjedzeniu 130ml dalej robi dzięciołka i szuka smoka.
Ale ponieważ dużo nabiera ciałka i robi się z niego grubasek staram się pilnować żeby się nie przejadał i czasami oszukuje herbatką.

Pozdrawiam i zmykam na Fakty.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja się melduję :sorry::sorry: po dłuuugiej nieobecności :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

jutro wpadnę i zostawię chyba najdłuższego posta świata :sorry::sorry:

ostrzegam, że będę płakać i marudzić :dry::dry:

ehhh...

ale za to wkleję w końcu zdjęcie Darii :-p
 
Do góry