reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

aaaa ja jeszcze na chwilkę
Kasikz - super, że dojechaliście, a niech rządzi Pola Dziadkami tak rzadko ich ma :-)
Aneczka - no właśnie Alan cudak w tym bodziaku :-)

Acha i Pati wczoraj mi napisała, że cyce już działają i że nie ma czasu :-)
 
reklama
hejka!
witam z rana :-)

T wkurzył mnie wczoraj, ale za to Sz dał mi dziś pospać do 8.15 :-) jakaś równowaga w przyrodzie musi być :-)
Mały ma rozłożone puzzle piankowe 3x4 kawałki i już się skubaniec nie mieści ;-) to znaczy w dziwacznym stylu przemieszcza się po tym swoim kawałku podłogi, i od czasu do czasu coś mu wystaje poza :-) A najlepsze jest to, że niby się bawi grzecznie sam, ale co chwilę zerka czy przypadkiem nie znikłam.

Super, że u Pati cyce zaczęły działać.
 
Pati właśnie wychodzi! :-)

A oto Adrianna w domowej sesji dra 016.jpgdra 004.jpg
 
Ostatnia edycja:
Aneczka śłiczny Alanek... i tak świątecznie! Pięknie!

Daa jaka Daria jest urocza!
To fakt te bobaski z BB są najcudowniejsze!

Lili świetna! A na tym drugim zdjęciu uśmiech łobuzerski :-D

LucyF to świetne wyniki!

My wczoraj wieczorem pierwszy raz zostawiliśmy Szymka z babcią i pognaliśmy na zakupy, bo musiałam buty zakupić.
Babcia i Szymek spisali się na medal, choć nie ukrywam że tak dziwnie na początku było mi go zostawić z kimś innym niż W.
Dzisiaj planów brak, ale mam nadzieje że wiatr się uspokoi i wyjdziemy na spacer.

Pięknego dnia Wam życzę!
 
Ostatnia edycja:
hejus laseczki

dziewczyny wasze malenstwa przecudowne sa

dzinks spi na mnie :-) tak jak kiedys tak spał IMG_6920.jpg tylko teraz jest 3x wiekszy hihi - ech kiedy to było jak był taki maciupki
 
Daa, Daria maleńka i piękna i te oczęta...achh:)
Aneczka, Alanek z kolei już całkiem spory mikołajek-słodkości i pewnie choinkę uwielbia, co?bo tam tyle ciekawostek
Lili, a Aduśka to chyba niepoprawna optymistka.Słońce w pochmurny dzień
Ewela, zdjęcie jak do kalendarza.pięknie śpi

czekamy na zdjęcie od Pati.ciekawe kiedy znajdzie czas, żeby się pochwalić...

Myszko, masz rację, te BB dziecki są najsłodsze:)
buziaki dla wszystkich Mamusin.a ja dziś ostatnie zajęcia na sr.szkoda, bo fajne były
 

Załączniki

  • dra 023.jpg
    dra 023.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry