reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Magnusik ja jeszcze w bobasowym foteliku:p bo M twierdzi,ze sa najbezpieczniejsze więc jak najdłużej,a że Julik w ogóle jest wysoki to już nieuchronnie też muszę kupić mimo wszystko.nie wiem jak on mieści się:p ale głowa jeszcze jest cąłkiem nieźle.a nózki wiadomo wystają,ale to nie przeszkadza:) trzeba wziąć bobasa do sklepu i piprzymierzać go bo to też od fotelika zalezy jaki.ale ja np mam w domu taki od 19kilo to jest ogromny.a te 9-18 zawsze są takie fajne bardziej otulający jakby.bardziej porządne wydają się jak dziecko posadzi się.

co do fryz był bardzo grzeczny i śmiał się jak włosy obcięte spadały:) a cąły dzień poitem chodizł i mówił ciach ciach:) bo od wczoraj go szykowałam i mu opowiadałam,że idziemy do fryz i pani zrobi nożyczkami ciach ciach:)

No she dokładnie jak wtedy:0) ale będzie się działo,będa tu emocje!

o to widzę,że nie tylko Julik nie ogląda tv.ja tez cieszę się tak naprawdę.mój woli muzykę i tańcowanie.

lili ja też uwielbiam szpinak(i Julik też) chociaż zazwyczaj na łatwiznę idę mam rozdrobnionmy i lściasty z mróżonek ale zawsze w zamrażalce mam.bo rozdrobniony lubię np do makaronu i naleśników.a liściasty do ciasta francuskiego.a ty z czym robisz?

my dzisiaj byliśmy na superowym sushi mniam
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i poszedł spać po 21 :szok: A i tak go dzisiaj wybudzałam w dzień.

Ola** My zmieniliśmy fotelik na większy, bo jakoś to byla zima i tak ciasno mu było w tym małym. A w tym większy jest zadowolony bo widzi lepiej. Ale fakt bezpieczniej jest tyłem a to najważniejsze i gdyby nie to, że ciasny był to by jeszcze pojeździł, choć głowa mu nie wystawała. Kuba ogląda bajki gdzie dużo spiwają i wszelkie teledyski i tańczy :) Chyba wszystkie dzieci uwielbiają tańczyć.
 
Hej:-)

Balkon w koncu wyglada fajnie bo pelargonie posadzone(swoja droga kupione za smieszne pieniadze bo zamiast 2€ za sztuke placilam 0,20€) i fuksja tez wisi:-)

Mala spi a my z A pijemy drinki i ogladamy tv:-p


Chcialam poodpisywac troche,ale przeloze to na jutro.

Milej nocki
 
Agnieszka - fuksje są przepiękne, ja czekam na czerwiec, może wtedy starczy kaski na troszkę dupereli. Ale pochwal się zdjęciowo. :tak:
Ola** - ja tam mogę jeść szpinak bez niczego, jutro mamy grilla, o ile pogoda dopisze, to ja jako dodatek będę mieć szpinak z Adą, a A. zrobię sałatkę pomidorowo-cebulowo-ogórkowo-oliwkową, bo on nie przepada za szpinakiem, a w sumie z siaty liści niewiele w garnku wyszło, więc chętnie się nie podzielę. ;-)

Co do fotelików, to przecież te większe mają wkładki, które otulają, a potem wkładki się wyjmuje. :tak:
 
Witam z rana, my już 1,5h na nogach ;-) Kawke właśnie popijam i zaraz pójdę zrobić nam jajecznicę. A. śpi, a my czytamy sobie bajeczki. Dobrze, że większość już znam na pamięć, to mogę improwizować :laugh2:

Agnieszka - oglądałaś wczoraj KWC? Podobało Ci się? Bo mi ostatnia walka wcale a wcale nie. :no2:


Dziewczyny czy Wasze starszaki też się tak brudzą? Ja już nie nadążam za plamami, normalnie w przyszłym tygodniu muszę się z nimi uporać na dobre, bo za chwilę nie będziemy mieć czystych ciuchów. :confused2:
 
ja tylko na sekunde bo u mamy jestem jak bede u siebie to doczytam i odpisze wam moje drogie :-)
a wpadlam po to zeby sie pochwalic ze moja mala konczy za 2 dni 5 miesiac a dzisiaj wyszedl je juz pierwszy zabek i jestem cholernie szczesliwa i musze sie pochwalic wszystkim:-)
 
Lili chyba KSW?
Tak tak KSW oczywiście. :confused2:

Kasia2011 - gratulacje pierwszego ząbka! No to teraz uważaj :laugh2:


Byliśmy na działce dzisiaj pół dnia, zarośliśmy tam jak diabli, pierwszy raz w tym roku się wybraliśmy i było wielkie odchwaszczanie i koszenie :confused2: Był też grill i łażenie po/ siedzenie na drzewach, co się bardzo Adriannie spodobało. ;-)
Godzina 18:00 i zrobiło się nagle zimno jak diabli, uciekaliśmy. :confused2:
 
a u nas caly dzien padalo wiec siedzielismy w domu nawet z zyczeniami komunijnymi sie nie wybralam do znajomych córki ale jutro pojdziemy bo nie ma padac.
kasia2011- gratulacje:)a moja ma juz 8 miesiecy i zadnego ząbka.czekamy na nie.ale swietnie sobie radzi dzis dostala schaboszczaka do reki o bardzo szybko go opanowala.
 
reklama
Dziewczyny...mam problem...kikut pępowinowy jeszcze nam się trzyma...a dzis zauważyłam, ze jak go odchylam to dziwnie pachnie...kurcze dbam o niego...przecieram gazikiem przy każdym przewijaniu...no fakt kilka razy nam się zamoczył przy kąpieli....ale teraz ten zapach...nic innego sie nie dzieje, nie ma zaczerwienienia, nie ma jakiejś większej wydzieliny...poza takim lekkim "brudkiem" jak od początku....Młody lubi dużo leżeć na brzuszku i na mnie i mam wrażenie, ze sobie go "przypaca", ale to co mam robić?
wizytę patronażową mamy dopiero we wtorek...myslicie, ze wystarczy jak wtedy go zobaczy lekarka, czy powinnam jutro gdzieś podjechać?
oczywiście naczytałam się głupot w necie o zakażeniach i sepsach i juz panikuje!!!!!!!!
 
Do góry