reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Ewcia3004 - przejrzyj zdjęcia ;-)
Magnusik - chyba większość z nas zakupiła 9-18kg, wszystko zależy czy dzieć pulpet, czy wysoki szczypior. Ja w sumie nie obczaiłam czy przy tych 9-36 ile ten zagłówek do góry się podnosi, bo Ada z tych wysokich. No i druga sprawa czy myślisz jeszcze o drugim dziecku w krótkim czasie, u mnie będzie tak, że jak Ada będzie wyrastać, to następne wskakuje w ten fotelik.
Trzymam kciuki by rączki nabrały sił i mocy do brojenia. :tak:
GosiaLew - w pracy to się odpoczywać powinno jeśli w domu chce się jeszcze coś zrobić, a nie paść ;-)
Ola** - powodzenia u fryzjera ;-) Zdaj potem relację. :-p
Wiolka1982 - co u Ameli? :sorry2:


Wczoraj był prawie koniec świata w Wlkp., prawie, bo nadal jesteśmy, przesuwało się od południa i poszło dalej, ale niebo granatowe, pioruny, błyskawice, wichura, ulewa. Auta stawały i nie jechały dalej, drzewa tańcowały na całego, fiu, że Ada zasnęła 5 minut przed tym cyrkiem.
 
reklama
Ola81 u nas też póki co bez imienia. Mój M chce bym tym razem ja zaakceptowała, któryś z jego pomyslów, bo dla Emki ja wysuwałam propozycje, z których jedną on przzyklepnął. Czuję się już lepiej. Do 4 m-ca było okropnie. Mdlości, kochanie z kiblem i inne rewelacje. Teraz nie mogę za długo chodzić i siedzieć. Ale wolę to niż wymioty. Nie znałam takich rewelacji w ciąży z Emi...

Ola** mamy powtórkę z rozrywki z 2010, tylko miejsce Kasikz zajęła Ola81 :-) Oj będzie ciekawie, będzie :-)

Lill u nas też jak Emka wyrośnie z fotelika 9-18 to Młody w niego wskoczy :-)


A co do pogody. Zimno, deszczowo, wietrznie. Żal tych dzieci co mają przyjęcia :-(
 
Dzień doberek

Lili w mojej pracy nie da się odpocząć i po ściemniać, chociaż wczoraj wszystko już robiłam wolniej, bo miałam dość a poza tym ja z tych co nie potrafią ściemniać, wszyscy mówią, że ja pracoholik, bo poważnie podchodzę do powierzonych zadań.

She była u Was wczoraj burza, bo u nas tylko deszcz, jak zwykle przeszło bokiem

Magnusik ja mam fotelik 9-36 kg.
 
GosiaLew u nas tak samo jak u Was. Ponoć całą noc padało, ale ja po nocy czuwania przy psie, kompletnie nic nie słyszałam. Spalam snem sprawiedliwego. Na szczęście Emka też, więc nie było pobudek :-)
 
Gosia i co jesteś zadowolona? A jaki masz dokładnie jeśli nie tajemnica? bo ja właśnie rozważam kupno takiego, wolę wydać raz kasę.A jeśli chodzi o kolejne dziecko to narazie nie planuję niczego. Juz raz planowałam. Nie wiem może jak młody będzie miał 3 latka to zaczniemy się starać.
 
my mamy fotelik od 0-36 kg tylko za cholercie nie moge sobie przypomniec firmy !! jak se przypone to dam znac :-)
u nas S siadl tak gdzies kolo 7 meisiaca w 8 miesiacu raczkowal za 2 dni wstal i chodizl przy meblach a jak mial 9 miesiacy i 1 dizen zaczal sam chodzic bez 3 mania
ja do niego Szymus to jest kapusta a on do mnie usta hahaha :-D powtarza wszystko jak papuga fakt ze nie tak jak to trzeba ale slyszalne sa te slowa hehehe :-)
 
Witajcie w ten zimny majowy wieczor
Wczoraj tyle naskroalam i wszytsko mi wcielo
ale sie ciesze ze znowu pare z nas jest w ciazy i beda kolejne bobasy.
magnusik-wszytsko w swoim czasie moja tez sie denerwowala ze sie przewraca a teraz siedzi jak stara i jest zadowolona:)
ja kupilam 9-18 kg a jak tymek mial 5 lat to kupilam 9-36 o ma pasy 5 punktowe a tymek nie lubi yc zapinany tymi samochodowymi.
a ten 9-18 czeka teraz na Amelke.


a moja mala uwielbia na brzuchu i teraz asypia tak a z racji takiej ze spi w spiworku to nie moze sie zawsze obrocic w droga strone i musze wstawac i jej pomagac ale to na dranem
a ostatnio to bijemy rekordy w spaniu.wstajemy mieszy 10 a 11:)
czasami to jestem przespana.
a tak to pamalutku jakos plynie ten czas.zalatwiam ksiedza bo na poczatku czerca planuje chrzciny ale nie wiem czy mi wyjdzie u nas w parafi o chrzestny nie ma bierzmowania a tu ksiadz wymaga ale kolega zna dorze ksiedza wiec moze cos zalatwi jak nie bede szukala takiego ktory mi ochrzci Amelke.
życze ciepelka:)
 
reklama
Do góry