reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
ola 81 , fajny chłopczyk , jaki wesoły :) ja jak oglądam zdjęcia dziewczyn jak były małe to mam łzy w oczach , że one takie fajne puchate przytulaski , a teraz kościste kozy:-D
 
Ola81 - super wyglądacie, a Przemek bardzo radosny chłopak, no i kolejny tancerz nam tu rośnie :tak:
Czarna76 - ale jakie fajne te kozy ;-)


Jak się odprądować? Kopie mnie wszystko dotyk ludzki, samochód, kontakty, generalnie co chwilę coś. :sorry2:
 
Lill a nie masz na sobie czegoś sztucznego? Ja kiedyś jak miałam sztuczne rajstopy to mnie też kopało. Zmieniłam i jest ok :-)

Ola81 fajny chłopak i fajny brzusio. Macie już imię dla drugiego Synka? Jak się czujesz?
 
Ola81 piękne zdjęcia:) Przemuś śliczny chłopczyk, a brzuś wiadomo ... miodzio Gratuluję drugiego chłopca, świetna sprawa.
Lili sposobów nie znam, za to znam ból:) Gdy jesteśmy z Kamilkiem na zjeżdżalni, to nas tak kopie. Wczoraj obcą dziewczynkę "kopnęłam" i płakała biedulka
 
No właśnie nic sztucznego nie mam, czasami jak rękę na Ady włosów przyłożę to Jej włoski się unoszą nawet :sorry2: Jedyny metal jaki mam na sobie to fiszbina, ale nie wiem czy to ma coś wspólnego, bo nigdy aż takiego problemu z tym nie było, kopało raz na ruski rok, a teraz co chwilę.
Annas81 - no właśnie nawet Ada mnie kopie i muszę wtedy szybciutko żartować, bo Ona na mnie taka zdziwiona :szok:


No i mam ostatnio problem jak mnie ktoś pyta ile Ada ma (lat)? A ja juz się gubię w tych miesiącach i odpowiadam w sierpniu będzie mieć 2 latka. I teraz patrzę na suwak, bo myślałam, że to 20 miesiąc, a to już 22 leci. :szok:
 
Ostatnia edycja:
Lill to w takim razie w ten sposób oddajesz świau kopniaki Twojego Dziecia w brzuchu :-) Nic innego już mi nie przychodzi do głowy ;-)
 
Dziękuję dziewczyny.

She nie mamy jeszcze imienia. Ja mam inny typ i T ma inny typ, więc szukamy dalej. Czuję się teraz dobrze, lecz do 21 tygodnia była za mną tragedia. A jak Ty się czujesz?? No i czy Wy macie imię już dla synusia??
 
reklama
a wy to się umówiłyście wczesniej na ta ciąże czy co?:) suwaki takie podobne będą emocje jak przyjdzie czas:) she,lili,Ola:)

Ola super brzuszek,a tancerz wymiata.widzę,ze jak mój tany tany najlepsza zabawa:) a co to za bajka w tle? bo ja widzę ,że mój jedyny bajek nie ogląda

Lili hmm ja mu dam łóżkowe sprawy chyba jak dz mu wybiorę hihi:p oj dobrze,że to jeszcze długo...:)

jutro do fryz idę z JUlikiem nie wiem czy już pisałam:)
 
Do góry