reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Cześć wam kochane wczoraj was troszkę poczytałam ale na odpowiedzi juz mi oczy odmówiły posłuszeństwa Dalej mam problem z odpowiedziami bo nie mam paska narzędzi w odpowiedziach ie moge ani pogrubić ani zmniejszyć ani nawet odstępu nie ma no i zdjęć też nie mogę wstawić ehhh więc wybaczcie że to wszystko się tak zlewa jak piszę. EWCIA3004 miło cię widzieć kochana syncio rośnie jak na drożdżach super kiedy będzie rodzeństwo??? :pKAROLCIA81 w książce język niemowląt jest napisane że maluch ma odruch ssania nawet do 16 godzin na dobę i jest tam wiele fajnych rad dot karmienia jak chcesz mogę ci na maila wysłać :)O Szymonku już pisałam na wieściach:) Cudo normalnie a ty przeszczęśliwa i tak ma być, co podróży nie wiem co doradzić chyba bym poczekała albo tak jak dziewczyny piszą na porę spania bym podróż wybrała. Dużo zdrówka kochana:)OLCIA81 tobie też chyba nie gratulowałam ;/ więc ogromne gratulacje dużo spokoju i zdrówka:)LILI twój mąż ma trzy księżniczki a ja mówię że mam trzech muszkieterów hehehe:) AGALA ślicznie wyglądacie:) Zazdroszczę figury :pU nas ok dzionki lecą szybko Szymonek też rośnie szybko u nas chrześni wybrani tylko terminu na chrzest brak muszę w końcu się zmobilizować i do księdza pędzić. Jutro stresujący dzień mamy sprawę w sądzie z sąsiadami chcemy aby nasz dom był odrębnością a nie współwłasnością a oni nie chcą się zgodzić ehhhh brak mi słów do nich do tego moja sąsiadka strasznie mnie obgaduje do ludzi i to do tych ludzi którzy mnie dobrze znają i zaraz mi mówią co ona na mnie mówi brak mi słów a może nie brak ale tak na forum nie wypada:p No i jutro też szczepienie nie wiem czy zdążę na nie no zobaczymy. Spokojnego dnia ja biorę się za racuchy coś ochota mi naszła:) Wg chciałabym schudnąć a tu waga stoi;/ Miłego dnia dziewuszki kochane:)
 
reklama
Ssabrinaa - zacznij może wprowadzać zabawę w a-ku-ku i znikaj na chwilkę i coraz dłużej z czasem.
EwelinaK26 - no muszę rozwiązać Twój problem pisania, bo kogel mogel jest, może na dzień dobry wyczyść ciasteczka.
 
EwelinaK26 dziwna sąsiadka, oj taka nie chciałaby na mnie trafić...

do rodzeństwa jeszcze trochę musimy poczekać;-) jeszcze rok... chociaż ja bym już w te wakacje chciała, ale nie ma bata jak mus, to mus, muszę odczekać minimum 2...
 
Witam
A-gala ale wy jesteście śliczne laseczki
Karolcia cudnie wyglądacie
wiolka Amela to już duża pannica
As witaj cieszę sie że wszytsko się ułożyło czekam na Ciebie
Lili-A Anastazja nie wchodzi już w grę.
Ewelinko jeszcze masz czas na chudnięcie
Alicja jak waga po suwaczku wde ze pięknie mi by już taka wystarczyła
Gosiu jak sie czujecie fotki prześliczne mój idol jak zawsze śliczny
Ewciu jak sie przytrfi to będzie tak dobrze
SSabrina tak jak lili pisze możesz też przykrywać chusteczką
Kłaczek ty sie byś tu więcej udzielała
She pozdrawiam
Ilonka Hop Hop no i czekam na nowe mamuśki!
U nas ok moje żywe dziecko dało popis na komunii po 5 minutach była już cała brudna.Wytrzymałąm z nią 1 h bo dłuzej nie było sensu.Gosicu z innych komunii nie umieli sie na dziwić jak tak mała śliczna dziewczynka ma tyle energii. Kurczę nigdy bym sie nie spodziewała że będzie taki pędziwiatrem. Ja w pracy czuje sie fatalnie czekam na @ biore ten duphaston i znów waga w góre.Pozdrawiam serdecznie
 
Lili dzieki kochana wlasnie dzisiaj troche sie bawilam z malym w a-ku-ku on na lozku sobie lezal a Ja przy drzwiach bylam no i znikalam mu dziala patent i mam nadzieje ze mu sie szybko nie znudzi to :-)
kaira a z pieluszka to sie czesto bawimy a i maly jak ma gdzies w poblizu koldre albo poduszke to poradzi ja przytargac do siebie i sam sie tym przykrywa :tak::-)
 
Ewcia - a są rainforesty bez pozytywek i z pozytywkami? Bo ja mam, ale zawsze się zastanawiałam czy są dwa rodzaje, bo ja innych pozytywek niż te zwierzaki znaleźć nie mogłam. :zawstydzona/y:
Ssabrinaa - zmień czasem drzwi na za łóżkiem, za czymkolwiek i będzie got, niedługo i tak przypełznie gdzie będzie chciał :-p
Kaira24 - no po kimś wariatką Lena być musi ;-) Chyba jednak Anastazja nie przejdzie, ale nie skreśliłam do końca tego imienia, będę jeszcze próbować przewalczyć :evil:


Byłam u kosmetyczki zrobić brwi, bo już szłam i szłam i zarastałam, a ja nadal szłam. Doszłam dzisiaj, opóźnienie 30 minut, ale jak już byłam to poczekam, obejrzałam katalogi różne, usiadłam na leżankę i henna, ok luzik i zaczęło się wyrywanie, normalnie zęby zaciskałam, pięści zaciskałam, wytrzymałam, koniec, ulga, łzy poleciały mimochodem, zostałam poratowana chusteczką i zamiast pogłaskać mnie po głowie, że byłam taka dzielna i dżungli się pozbyłam to usłyszałam "no było co wyrywać"... :oo2:
 
Witam,przeczytałam, lae nie mam sił na poodpisywanie, zmęczona po pracy masakrycznie.
Miło, ze wątek się ożywił.
 
reklama
To dziś jestem pierwsza :)

Karolcia jakbyście mieli jechać w podróż to zróbcie test jak młody się zachowuje w aucie, bo jadąc 4 godziny z płaczącym dzieckiem to niezły stres będzie dla Was. No i przerwa obowiązkowa żeby go wyjąć z fotelika, przebrać, przewinąć.
Ja też karmiłam piersią i na zadanie, ale Kuba sobie próbował zrobić uspokajacza z mojego sutka więc go przetrzymywałam, żeby cycki służyły do jedzenia, no niestety też przy tym zasypiał i inaczej na początku nie potrafił.

EwelinaK a z jakiej ty przeglądarki korzystasz, może spróbuj z innej.

Wiolka narzeczona mojego syna coraz piękniejsza, niezły pomysł z miseczka, hehe.

Kaira a czujemy się dobrze, ja znowu zapracowana, mam przez większość tygodnia popołudniówki (tzn. od 11-12 do 20-21). No ale potrzebowałam, więc dobrze, że mogę sobie przesuwać godziny pracy.

A jutro szczepienie mamy, ciekawe jak to młody przetrwa, bo Kuba to zrobił się delikatny.
 
Do góry