reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Kasia2011 - Twój Skarb przecudowny i jak tak patrzę to czas leci niemiłosiernie, ale pięknie patrzeć jak nasze dzieciaczki rosną. :tak:
Karolcia81 - miodziooooo!
Kaira24 - ja tam się naszym dziewuchom nie dziwię, jak sama piszesz i ja chętnie bym się w A. wtuliła. ;-) No to by leki szybciutko zadziałały, bo wiem co znaczy męczyć się z alergią na własnej skórze, a jeszcze będąc dzieciakiem, kiedy to tyle do zbadania i do obserwowania to można w furię wpaść, bo objawy jednak mocno przeszkadzają. :dry:
GosiaLew - u nas dzisiaj 7 stopni, wczoraj 26, dzisiaj na spacerze byliśmy to body, długi rękaw, sweter i płaszczyk, a wczoraj latała w koszulce i krótkich spodniach do południa. Zwariować idzie. :oo2:
 
reklama
Karolcia 81 - malutki sama słodycz, gratuluję i szczęścia życzę.

Co do bajek to Glorcia lubi Diego, Dorę, klub myszki miki ( zwłaszcza jak wołają cośka to składa ręczki do buzi i woła razem z nimi) , tańczy ze Stefani z Leniuchowa, a co do Diego to obie są fankami, mała Olimpcia ( co nas zaszokowalo) podnosi się i woła po swojemu Deeeeeeeeeeeeedo przy piosence na początku bajki i klaszcze.
 
Witam niedzielnie, niestety pogoda nie dopisuje, pada i jest zimno, ledwo 10 stopni może. Burze do nas nie dotarły, tylko front deszczowy od razu przynosząc chłód.

Kuba spał strasznie niespokojnie tej nocy, obudził się z płaczem i chciał się tulić. Wczoraj nie robił kupy a dzisiaj już 3. Może męczyło go w brzuszku. Teraz jest spokojny.

Bajki:
Kuba z bajek ogląda tylko tę jedyną, chochlikowe abc. Inne go nie interesują. No może czasem jak są jakieś krótkie 5 minutowe typu miś Kuba na mini mini. A nie wiem czemu te chochliki się mu podobają.

Ewcia tylko Kuba to jeszcze nic nie mówi, więc się śmieje, że zacznie od razu w dwóch językach po tych bajkach.

Kasia2011 Agatka przecudowna.

Gosiu i prawidłowo hehe
jak nie mówi to nie mówi a jak zacznie to w dwóch językach;-)
mój też za bardzo nie jest gadatliwy, mama to jeszcze nie powiedział ani razu:no: tata, przez pewien okres buzia się nie zamykała wkoło słyszałam tatatatatata...
teraz to nr 1 jest TIOOOO:-D
i oczywiście jakies takie typu ooo, buuu

witam niedzielnie
juz jestesmy u siebie ale nie umiem sie z tym wszystkim ogarnac nie sprzatalam tu od listopada tamtego roku i troche sie nabralo tego wszystkiego kurz oblazl wszystko i do tego mam cala mokra sciane w sypialni u malej moj sie wkurzyl i kupujemy mieszkanie na osiedlu u mojej tesciowej po wakacjach bo nie kala sie wkladac kasy w mieszkanie ktore nie jest nasze administracja leci w kulki jak nic z tym domem tylko czynsz potrafia dzwigac w ciagu 3 lat mieszkania tu dzwigli o polowe do gory masakra totalna :wściekła/y:
wszystkie was tule ,solenizantom wszystkiego najlepszego i buziaki dla maluszkow:-)
a teraz jak pozwolicie to sie pochwale moim skarbemZobacz załącznik 462022Zobacz załącznik 462023Zobacz załącznik 462024

Śliczna Niunia:-)

oto mój CUD SZYMON....

to ostatnie jeszcze z porodówki....Młody ma kilka minut...a mama szczęśliwa i zmęczona ;)

Cud, miód i orzeszki:tak: proszę wycałuj stópki od e-cioci;-)

W końcu dorwałam się do skanera :-p Przedstawiam Wam naszą brzuszkową Córcię w 19t4dc :-)

aż mi się zamarzyło:-p



U nas małemu burza nie straszna:no: jak grzmiało, to wystawił paluszka w stronę okna, spojrzał na mnie i buuuu "powiedział":-D
a tak w ogóle, to witam:-)
 
Ostatnia edycja:
fajne bobasy aż człowiek ochoty nabiera :-)

ale.....

potem patrzy na własnego zbuntowanego dwulatka i mu ochota przechodzi ;-)
 
Just hahaha
myśl pozytywnie;-) jak to mniejsze będzie miało 2, to to pierwsze już będzie po buncie:-D



dziewczyny, te które używały/używają matę z fp rainforest i mają jeszcze w posiadaniu, mam do was pytanko, czy jeden z tych pałąków co wchodzi do pozytywki obkręca się wkoło?
 
Karolcia pięknie wyglądasz !!!! a niuniuś no aż łezka mi się zakręciła!!! ślicznosci!!!!

lili
hmm do kogo ona podobna:) super,że jest fota w koncu:) jeszcze brzuch:poj ochoty nabiera się jak się widzi takie foteczki!
nio Julik ruchliwy:)

Ewcia zdj z balonami najlepsze!

Kasia śliczności!!!

mój też bajek nie ogląda.woli tańczyć:) a najbardizej lubi "dziadek lulka farme miał"

w zoo wczoraj byliśmy:)

Just oj musimy mężów zmolestować:)

Ewcia moje dziecko też mama nie mówi!!! tylko tata tata tata i w oóle w tacie zakochany.tata przyszedł do nas na plac zabaw to on mi już papa robi i z tatą wychodzi:)

a ostanio ulubione słowo to pasta:) tylko wchodzi do łazienki i pata pata bo zęby na okrągło by mył:)

Ewcia
ja mam tą matę ,ale jutro sprawdzę bo gdzieś zakopana w zabawkach i nie chcę mi się jej montować:p
 
Karolcia Szymuś przecudny, fajne ma usteczka

Lili no w końcu się doczekaliśmy zdjęcia drugiej córy :) Super, niech rośnie sobie dalej zdrowo w brzuszku mamusi. A co do pogody to właśnie po burzy przyszło ochłodzenie.

Ewcia
Mikołaj uroczy

Just no fakt jak się patrzy to się nabiera ochoty.

Kuba usnął mi dziś o 21. Przestawił się z tym spaniem i za skarby nie chce pójść spać wcześniej. A w ogóle to wszędzie kursuje z muzycznym ogródkiem i włazi na niego. I w ogóle brykacz się zrobił, dziś było tyle płaczu z powodu upadków i innych nie szczęść jak nigdy. Najpierw turlał sie na tapczanie i nie zauważył że się tapczan skończył i pach na podłogę, nie zdążyłam go nawet zatrzymać robi to w takim tempie, potem przytrzasnął sobie palca klamerka a na wieczór tak się rzucił na poduszkę na której ja leżałam, że uderzył mnie głową w głowę. I jak mu coś nie wychodzi to się denerwuje.

Kuba to ogląda te chochliki bo tam dużo śpiewają właśnie i on stoi i tańczy sobie.

To my też się ujawnimy :-)
P5030030.jpg
 
reklama
Do góry