reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Dawno tu nie pisałam

Aga - przykro mi:( Sama jestem córką alkoholika i przez prawie 30 lat mieszkałam z ojcem..teraz troche odetchnęłam...najgorsze jest w tym wszystkim to, ze jeśli sam nie przyzna się przed sobą i nie powie głośno, że jest problem, i że potrzebuje pomocy..to nic się nie zrobi:( ale walcz dla dziewczynek!

jeśli chodzi o zasypianie - to usypiam głównie ja, ale przy K też zaśnie bez problemów.
 
reklama
Witam
U nas oprócz soboty to upałów nie ma. Mamy od 3 dni wiatr z północy. Dzisiaj to w swetrach i bluzach chodziliśmy, tylko 17 stopni.

Mam jeszcze pytanko.
Czy dzieciaczki , te większe które zaczynają mówić też nie chcą powtórzyć jakiegos słowa przy mężach??
Ja z Glorcią mam urwanie głowy bo bardzo się rwie do mówienia ale nie przy moim P, jaj ją proszę o powtórzenie to zazwyczaj kończy się to jakims dziwnym dzwiękiem ( udaje że na niego warczy ) lub wystawia w stronę P. język i pluje. Wyobraźcie sobie co ja przechodzę bo P. twierdzi że napuszczam ją na niego
Ciekawa jestem jaka jeśt przyczyna zachowania Glorci w stosunku do P. Jeszcze troszkę a chyba odwiedzę jakiegos psychologa.

Aga, Kuba jak powtarza albo pokazuje bardziej to jak mu się chce, nic na zawołanie, no ale on prawie rok młodszy. A co do Glorcii i Twojego P., to by się bardziej wydawało, że to P. stresuje Glorię swoim zachowaniem. ani ty nie napuszczasz ani córka niczemu winna.


No i bym zapomniała.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MIKOŁAJA EWCII Z OKAZJI PIERWSZEGO ROCZKU
 
Ostatnia edycja:
Miałam wstać, miałam wstać, by skrobnąć wierszyk dla Mikusia i bezczelna ciotka zasnęła, więc z samego rana nadganiam:

"Ktoś Twoje życie sobie wymodlił
Komuś się życie Twoje wyśniło
Mały kwiatuszku-słodka drobinko
Jesteś marzeniem co się spełniło.
Pod sercem mamy czułeś jej miłość
i teraz czujesz-bo Cię oplata.
Bądź zawsze sobą i kochaj ludzi.
Niech Cię pilnują anioły świata
Wszystkie anioły i dobre duchy
Niechaj zadbają o Twoje życie,
Niech los Ci prostą drogę wytyczy
O to się modlę maleństwo skrycie..."


Ewcia - też opóźnione życzenia dla Ciebie, by marzenia Twoje zawsze się spełniły. :tak:


A ja mam nadmiar energii sasasasa :laugh2: Więc wczoraj wywaliłam wszystko ze spiżarni, wszystko zostały półki, wychylam się przez okno i pytam A.:
- A może pomalujesz mi spiżarnię?
- Jak wytrzymasz z tym burdlem do jutra to kupię farbę i Ci pomaluję.
- No to zaciskam zęby, a burdel układam w "zgrabne" piramidki. :laugh2:

No to czekam, aż o 10 otworzą sklep i po południu zabawa w układanie na nowo, trzeba troszkę odświeżyć spiżarnię i poukładać według nowej wizji :laugh2:

Także zaraz po spiżarni wybłyszczę kuchnię i zamknę jedne drzwi za sobą. ;-)

Ada siedzi cały dzień na dworze, w piachu, z królikiem się bawi, na zjeżdżalniach, wieczorem pada, cudownie! ;-)
 
Mikusiu zdrówka i samych radości:)
Lili Ty szalona jesteś z tym sprzątaniem:)
Aga moj Kamiś, jak Kuba jak che to powie, a jak nie, to burczy sam do siebie.
Troche oszukalam, ze caly czas mam wolne, bo dziś musialam przyjść do drugiej pracy, ale tylko na 2 godziny no i jest grill, wiec uciekłam do kompa na bb.
Moj M. usyia Kamilka bez problemu, ale najpierw muszę nacycusiać. Czasami Kamilek zasypia przy cycusiu, ale wolę jak M. go uśpi, bo wtedy lepiej śpi. Naprawdę, jak ja, to po godzinie się budzi, natomiast jak M., to śpi do około 2. U nas od wczoraj nie ma upalu, tylko slońce i około 20 stopni, więc jest cudnie. cale dnie spędzamy na podwórku.
Pozdrawiam
 
Witam

Mojemu dziecku zmieniły się godziny spania. Wieczorem usypia po 20 w dzień zasypia później i na krócej no ale pospaliśmy dziś do 8 a do 9 w łózko.

Lili ale Cię nosi.

Annas u nas też nie ma upałów. Pogoda jest akuratna, bo maj to za szybko na 30 stopniowy żar.
 
Hej maminki
biggrin.gif

Ja ostatnio maloaktywna ,a dzisiaj dotarlo do nas sloneczko wiec wiekszosc dnia spedzilismy na swiezym powietrzu korzystajac ze sloneczka i braku opadow
laugh.gif
super bylo znowu tak sobie polazic bez celu z malym a kolo 12 wzielam wkoncu te zaslony z sypialni i poszlismy do pralni ale maly byl ciekawski wszystkiego tam,pralki chodzily i chuczaly wiec bylo ciekawie dla niego no a po obiadku poszedl sie zdrzemnac i myslalam ze jeszcze gdzies wyskoczymy no ale maly jak zasnal kolo 14 tak sie dopiero obudzil przed 17
shocked.gif
oczywiscie ja sie tez polozylam i spalam z Samim
embarrassed.gif
laugh.gif
U nas takze brak zabkow i jak na razie nie widac zeby cos tam sie klulo chociaz maly slini sie na potege a i do tego fajnie mu sie pluje i buczy na ustach z ta slina no i te rece wiecznie mietoli piastke w buzi no nic zobaczymy jak to bedzie u nas z tymi zebiskami bo np mojej siostry niunia(ona jest z lipca) no to ma teraz jakies 9 miesiecy a brak zabkow u niej dalej jest
shocked.gif

Sami od kilku dni strasznie lubi lezec na brzuszku i robi takie smieszne samoloty,a tak to fajnie wyglada to jego latanie a on jeszcze tak przy tym piska i gada ze hej a w momencie odpoczynku tak slodko na raczkach sie podnosi na kilka sekund i wraca do latania
laugh.gif
laugh.gif


Opoznione ale szczere kochana ;-)
Wszystkiego Najlepszego Dla MIKOŁAJA EWCII Z Okazji PIERWSZEGO ROCZKU!!!!

Zmykam do mojego smyka bo juz po kapieli jest ale trzeba go jeszcze pomeczyc zeby poszedl spac o normalnej godzine po takim spaniu popoludniowym
laugh.gif

Milego wieczorka maminki,usciski i calusy dla dzieciaczkow
wink2.gif
biggrin.gif
 
Mikołajku stu latek życze :)
lili- oj uwazej z tym sprzataniem zebys nie przesadzila
widzialam na cieżarówkach ze pelno dzieciaczkow sie porodzilo super:)wiecej babasów:)
a u nas upaly dzis w cieniu bylo 36 stopni moja mala w pelni korzysta z ciepla i kapie sie juz w basenie.
razem ze swoim starszym ratem i ma taka frajde ze ho ho
woda to jej zywiol.
a dzis w nocy przyjezdza T. co prawda mialo go nie yc ale teraz zostanie do poniedzilku
tymek nic nie wie i pewnie sie zdziwi jak go rano zobaczy.
jutro tez ma byc upal a mnie plecy strasznie pieka
ale powiem wam ze rakowalao mi tekiego smazenie sie na sloncu bo dwa lata z rzuchem latem chodzilam i musialam sie chowac przed sloncem a ja jestem z tych co uwieliaja sie smazyc.
ok kochane zycze duzo sloneczka
 
Spiżarnia bialutka, aż po oczach daje, a ściany były co najmniej 15 lat nie farbowane, więc A. musiał się sporo namęczyć, by dojść do takiego efektu + te upały. Zakupiłam 2 piwka i był zadowolony, ja też jestem, mam już wsio poukładane i nie wiem jakim cudem, ale w końcu jest tak jak być powinno, wcześniej jakaś kiepska wizja układania na półkach się mnie przyczepiła. Albo po prostu wyciągnęłam wnioski i naprawiłam błędy :laugh2:



Ada karmi żółwia suchym zamiast mrożonkami i żółw jak oszalały pluska na granicy woda/powietrze, dodam, że suchego dostaje dosłownie kilka pałek, tak w ramach deseru, no i ja do Niej:
- Adzik zobacz jaki żółw musi być głodny skoro tak zaciekle macha łapkami.
No i nagle słyszę jak całe suche leci do akwarium, Ada stwierdziła, że żółw głodny być nie może i bach zamiast to suche rączką wsypywać to przechyliła całe pudełko i wleciało dosłownie wszystko. :confused2:
 
reklama
Dzien dobry:-)

Mikolajku wszystkiego najlepszego!!!

Lili Tobie rowniez 100-latek z okazji urodzinek:-)

My z Jula zaraz jedziemy do sklepu bo maja byc torby(takie co na bagaz mozna wziac do samolotu) i przy okazji zrobi sie zakupy.

Ps.A to moja diabliczkaFoto(3).jpgFoto(6).jpgFoto(5).jpg
 
Do góry