reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

I nie długo będę już miała 30:no:
Tak pamiętam 10 imieniny i urodzinki w jednym :)

Martuś , to łapanie za kolana to mi się podoba.a jak siedzi w huśtawce, albo leżaczku i ręce na obu kolankach położy to śmieję się, że z tą jego pyzatą buźką,to jak król, albo biskup Abel wygląda;)a jeśli o kąpiele chodzi, to powiem Wam, że ta wanienka większa, tj 102cm, to już się przymała robi i co dalej???na zwykłą wannę przecież jeszcze za mały jest
My dalej w wanience w rozmiarze małym, bo jak już miałam kupić większą to Ada zaczełą siedzieć, więc zakup był nieuzasadniony, a teraz siedzi, albo raczej stoi
wink2.gif


AGata 13x13, po raz kolejny wywołuję.
Napisałam sms i czekam, wiem, że S. wyjechał na m-c i Agata jest sama z Alą.

Just - nie ma bata, żeby przyspieszyło albo opóźniło się. Nie biorę tego pod uwagę w ogóle. Tak jak Ada 40tc godzina zero i jedziemy :) Swoją drogą lwa też nie chciałam, to były dwa znaki na nie. Lwa już mam :) Bliźniaków - naprawdę chciałabym uniknąć :p Choć tak naprawdę to wiecie, wezmę każdą moją dziecinkę i będę kochać niezależnie od znaku zodiaku, koloru włosów, oczu czy skóry :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
wow, ale masz pamięć:-)
GosiaLew - tak i jakoś jeszcze P. urodzinki wokół tego, ale dokładnie dnia nie kojarzę :p Rok temu znowu nie było to aż tak dawno ;-)

Just - czepiasz się, zawsze mi mówi, że kochałby jak swoje ;-)

Mam sms-a od Agaty:
"Jest czad. Ala ma tyle siły, że hoho. Dobrze, ze jest duża i wiele rozumie, bo byłoby ciężko. Wbrew pozorom ... jedno dziecko mniej jak S. nie ma hehehe :-D Pomaga mi siostra, jest ok. Buziaki"

Mam jeszcze fotkę, ale nie mam w tej chwili jak jej zgrać, więc uzupełnię wieczorkiem w domu.
 
Ostatnia edycja:
Lili,dzieki za wiesci,pozdrow Agate.co do blizniat moj T to blizniak.ma swoje zajawki jak kazdy ale generalnie db dusza:)a z tym kolorem skory to lepiej nie kracz;)
 
Lili dzięki za wieści od Agaty. A P. miał urodziny 4.

Julitka mój to jeszcze kopie w szczebelki, to chyba normalne jak gazy męczą jakieś, często potem idą pierdy a czasem po prostu tak robi.

Ola** współczuję nocki. U nas dziś było też trochę nie wiem co bo od 1.30 do 2.30 usypiałam go z kilka razy też, co go odłożyłam to się budził po kilku minutach, w końcu usnął i spał tak do 4.30 a potem to już ze mną.

W sumie to usypiałam Kubę od 13.30. Niby był zmeczony ale przez te upały usnąć nie może. Udało się z pieluchą i smokiem, już nie miał sił. A chciałam uniknąć podania cycka, bo ile można, zwłaszcza, że następne karmienie to bebilon.

Zastanawiam się czy zamówić tort na urodziny, którego i tak nie zjem. Pod te 30-ste to wypada, miałam nie robić urodzin a będę miała prawie 15 osób z dzieciakami łącznie.
 
hejka

dziewczyny martwię się, bo moja Amelka, która zawsze jadła pięknie, równo co 3 godz, praktycznie całe butle, teraz jakoś nie ma apetytu od kilku dni:( Może z raz dziennie zje całą butlę a tak to 80-100 to max, może to przez upał?
Jak tam z tym u Waszych dzieci?
A jak z piciem, ile piją Wasze maluchy, bo moja to też jakoś mało:( Już nie wiem co mam z nią zrobić.
Dodatkowo wczoraj miała szczepienie i marudna dziś bardzo.
A waży 6200 i ma 64 cm.
 
Wiola nic się nie martw, upały dają się dzieciakom we znaki.

Lili dzięki, trochę się już rozeznałam w mojej sprawie ale jak coś to pozwolę sobie zadzwonić jutro.
Uśmiałam się z tego koloru skóry :-)

Gosia tort na 30. obowiązkowo.

Julitko na prawdę nie masz się czym martwić że synuś taki ruchliwy. Szymek to się cały telepie jak jedzonko widzi i też by ktoś pomyślał że coś z nim nie tak może być.

Dobrze że w te upały Szymek taki śpioch, bo nie wiem co bym z nim robiła cały dzień. Spacer przy tym zaduchu to tylko na momencik bo nie ma czym na zewnątrz oddychać.

A tak Szymek wciąga bananka przez gryzak...właśnie jak już go widzi to się cały trzęsie:

2q33og9.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiolka mój też mniej je i to z cycka też. Ja karmię teraz mieszanie po troszku, mleka mi wypija od 60 do 90 ml, a wody to wypija do 50 ml, ale jest też na piersi to też inaczej.

Mysza ale fajnie Szymonek wsuwa tego bananka

Tort zamówiony :-)

A to nowe ulubione zajęcie Kuby

Zobacz załącznik 361591
 
Do góry