reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Ilonko ja od 32 zaczęłam zdaję się.i było ok.wg mnie nawet dość wcześniej.jedno co wiem to to ,że ciuszki 56 przydąły mi się bo w 62 topił się.Julianek 56 urodził się.co do wyprawki gdzies na kompie mialam.z Julitką tworzyłyśmy:p musze poszukać
Niucha jasne,że pamiętamy!!! fajnych masz synusiów!!!:) Julkowi wyszły dwa zęby jak miał 4.5 miesiąca i tyle póki co:)
Martusionek Aga przykre,że wasi mężowie tak się zachowują:( dzieci ma kto zrobić,a później to już nei bardzo:( mam nadzieję,że zmieni się na lepsze
Julitko a ile Ty ważysz słonko bo na face to ja coś nadwagi nei widzę...moze to urojona:)
co do M to mój dużo pracuje i też marudzi,że w domu nei odpoczywa bo go ganiam.podaj to i tamto.ale wykąpie czasem.pobawi się.przewijanie już ja.jak musi przewinie,ale jak jestem ja to po co.
Lili ja od kiedy Julek opalił się:) i to zimą.to mam 50+ z chicco

my dziś noc nie przespaną mieliśmy ,nie płakał ,ale nie spał,nie wiem o co chodziło

co do wózków my jeszcze w gondoli,w sob zrobiliśmy niby próbę spacerówki ale nasza na płasko nie rozkłada się.a mały coś marudził
 
Ostatnia edycja:
reklama
boszysz, ile jeszcze tego upału.już mam trochę dość.a jeszcze dziś pół dnia w tym szpitalu.całą mokra byłam-nie wspomnę o Igorze.
Ola, ja waże teraz 78 przy 172wzrostu, a mó target, to waga sprzed pierwszej ciąży, tj 60kg.już się jutra i pierwszych ćwiczeń i zakwasów nie mogę doczekać.szkoda, że tylko przez 2 miesiące:(aa i jeżeli nie znajdziesz tej naszej listy, to daj znać, to wyślę Ilonce.a mój też narzeka, że nie odpoczywa w domu, ale ja mu tłumaczę upierdliwie, że przecież też nie siedzę przed tv.najlepsze, jak marudzi, jak Igora np na spacerze nosił 10min, a to że mu ciężko, a to że gorąco.a ja mu na to, że ja czasem go po pół godz noszę, żeby tylko dłużej na dworze był.ech ci faceci, niby tacy silni są.no ale często jest tak, że on sam mnie gdzieś wygania, jak po pracy jest-na zakupy, rower.a jak ma np następny dzień wolny, to wtedy on z Igorkiem w pokoju śpi, a ja w naszej spialni odpoczywam
a dziś na tym badaniu, to myślałam, że będziemy wszyscy troje płakać.a jak T go trzymał, to blady był jak ściana.i już za drugim razem, to mi dziecko oddał.
co do spacerówek właśnie, to Igor na kolanach rwie się do siadania, głowę ciągnie do przodu, ale jak mu podniosę w spacerówce plecy, to zjeżdża niżej.
Niucha, bo wcześniej mi gdzieś umknęłaś.ale masz facetów przystojnych.fajnie, że się pokazałaś, choćby na 2 zdania.

a właśnie dziewczyny, od kiedy kremy z filtrem, bo ja gdzieś słyszałam, że dopiero od pół roku.
 
Julitko, według mnie Igorek za mały jest do takiego podnoszenia pleców w spacerówce, bo właśnie nie ma siły, żeby się trzymać. W bujaczkach, fotelikach samochodowych oparcie jest pod kątem, ale one ogólnie są tak wyprofilowane, że dziecko jak w kolebce jest, nie ma po bokach takich luzów, a przez to się nie wykrzywia - jak przy takim zjeżdzaniu. Jak taki mądry i rwie się do siadania to niech ćwiczy siadanie z leżenia na płasko ;-)
Co do kremów z filtrem np. Ziajka ma od urodzenia, czy po 1 miesiącu, filtr 30

Olu, oby dzisiejsza nocka była przespana
 
ja jak zwykle na chwilę w jednej sprawie ;-);-)

Kciuki na jutro między 8.00 a 10.00 poproszę :-)
 
Witam dziewczynki.

Dziękuję wszystkim za wsparcie, jest mi o tyle przykro że to mój drugi partner życiowy. Z pierwszym rozstaliśmy się po niespełna 9 latach małżeństwa. Jeśli obecny się nie zmieni to zaproponuję mu chwilowe pomieszkanie osobno, może przemyśli to wszystko. Ech...jak ja zazdroszczę dobrych mężów...

Wogóle kiepsko się czuję , ten upał mnie wykańcza , jeszcze chwilka a się rozpłynę..., nie wiem jak ja przetrwam całe lato
 
reklama
No właśnie Daa, wszystkiego najlepszego (tak właśnie przeglądałam facebooka:-))
Kciuki zaciśnięte

Just imprezka się szykuje dla Szymusia? Qrde, ale masz już kawalera
 
Do góry