reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Dziewczyny jesteśmy w domu, rano nas jednak nie wypuścili, choć wypis nas już wczoraj był gotowy, niestety rano była głupia pani dr i "nie", ale około 13 szła pani dr z oddziału wyżej i poprosiłam o konsultację jeszcze, a Ona, że Ada osłuchowa czysta i do domu marsz, telefon do domu, spakowana byłam w 5 minut, wypis i już nas nie było. Cieszymy się wolnością ;-) Leczymy się w domu i teraz już tylko konsultację i sprawdzonej pani dr - prywatnie, no ale niestety pediatra rodzinny w ogóle się nie sprawdza :confused2:

Szczegóły opiszę później, póki co dzięki za smski i kontakt z bb, Lena wszystkiego naj z okazji 4 m-cy.

W szpitalu 21.04 minęły 2 lata od ptp byłby tort i już nie jedna, a świeczki dwie, ale zapaliłam te świeczuszki w sercu i w niebo patrzałam jak Aniołek dmucha :tak:
 
Niech WAM jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie
rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja

 
wydawało mi się ,że tak dawno mnie nie było(jakoś weny i czasu brak)a za dużo nie napisałyście

za Adunie i Lenkę kciukaski trzymam cały czas
a wszystkie bobaski nasze kochane świątecznie całuję

Mysza już mamy dwa ząbki ostre strasznie! a wielki dzień zbliża się nieubłaganie... 14maja:)
Aniołki ,Martusionek to faktycznie szybko! mnie tymi zębami mały gryzie.najgorzej jak się naje cyca to na koniec sutek łapie i pac.boli mówię mu że nie wolno,robi podkuwkę i tyle
 
Ola**, aniołki gratuluję ząbków :-)

Lili super, że wróciłyście na święta do domu! zdrówka dla Adzika!
 
Dziewczyny wszystkiego najlepszego po świętach
laugh2.gif


Sorki, że dopiero teraz, że wiecie jak to w święta -> nawet kompa nie chciało mi się odpalać
p.gif


Bartuś od czwartku jest przeziębiony strasznie kaszlał i smarkał -> na szczęście jest już lepiej
yes2.gif
w piątek nie poszliśmy na basen
unhappy.gif
w sobotę był najgorszy dzień, bo Bartix już zmęczony był strasznie dwoma ledwo przespanymi nockami i w dzień spał ponad 4h!!!!
shocked.gif
w niedzielę byliśmy u mojej siostry, a wczoraj w domu mieliśmy gości
yes2.gif


Wacek od soboty nie pali, więc trzymajcie ze mną kciuki, żeby mu się udało
laugh.gif
już teraz widać różnicę, tylko troszkę nerwowy chodzi, ale to przejdzie
p.gif


Aaaaa i muszę powiedzieć, że Bart bardzo dużo słów powtarza
yes2.gif
praktycznie jakieś łatwiejsze słowo jak mu się powie to powtórzy -> np. baran, panda, Bart, spać, auto i takie tam różne
laugh.gif


Buziaczki i miłego dzionka i tygodnia
happy.gif
 
Ola** ostatnio jakoś śpi nawet długo, jak uśnie o 20 to budzi się koło 2 a potem o 5. Dziś w nocy jedynie obudził się już o 24 i potem spał coś nerwowo i mu bączki szły cały czas. Mam nadzieję, że te 2 pobudki to już tak na dłużej będą.

Za to dostał katarku, bo się w nocy mu pokarm cofnął aż normalnie myslałam, że sie zadławi. Musiał potem spać na boczku bo oddychać normalnie mógł. Teraz jest lepiej ale często muszę mu ściagac i psikać wodą morską. Jak do czwartku nie przejdzie to pójdę do lekarza żeby go osłuchał czy aby nic tam niżej nie zeszło.

No i Kubuś nie śpi na spacerkach, góra godzinkę a potem się budzi i krzyczy, bo mu się pić chce a wody to on nie chce pić ani herbatki, nic z butelki.

Mysza wszystkiego najlepszego dla Szymka z okazji pół roczku.
 
reklama
Dziewczyny a jak u was z pokarmem?? Ja przez pierwsza dobe piersia karmilam i maly jakos spal ale w drugiej juz bylo kiepsko wiecznie glodny i zero pokarmu musialam mu dawac mm tyle ze w szpitalu porcja mm 30ml co 3h to na mojego łobuza za malo wiec plakal a plakal... dostawal tez smoka ale kiepsko go trzyma. po tem spedzilam 3 dobe w lozku z malym przy cucy sutki mi zjadl ale mleko sie ruszylo i spal po 3h po tutaniu a dzis znowu co chwila wisi na cycu probowalam odciagnac laktatorem a tutaj aby 20ml przez okres 4h :-( czyli znowu lipa... i znowu mm musze mu dac.W dodatku mam 3 butelki i od zadnej smok mu nie odpowiada w szpitalu byly takie miekkie a tymi pluje.
 
Do góry