reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Witam!

My już po chrzcinach Tomuś był spokojniutki i największy:-)

Zaraz szykujmy się n kontrole do chirurga!

Pogodę mamy piękną więc korzystamy ze spacerów...

A To mój książę Obraz 657.jpg

Pozdrawiamy !!!!!
 
reklama
martusionku sliczny Tomus :tak:
jankesowa witaj :-)Gracjanku ty tez ;-) czytaj dziewczyny-dobrze radza :tak: ja przestalam karmic po ok 3 tygodniach...Olaf poprostu sie nie najadal i brzus bolal :-( wiec nie chcialam meczyc ani jego ani siebie :dry: a humorki ci przejda :tak:
lili to &&& za kontrole :tak:
mysza wszystkiego naj dla Szymka z okazji 6 miesiecy :-)
ewitko nas dalsza trasa czeka w czerwcu :baffled: Olaf lubi jezdzic autem ale ten fotelik :angry::angry::angry: plecki ma zgrzane jak dluzej w nim siedzi :wściekła/y:
 
Czesc dziewczynki.

Mysza wszystkiego Naj dla Szymka:-)

Martusionku,ale elegancik z Tomusia...Hoho...

Aniolki u nas bylo to samo tzn Jula zawsze miala spocone plecki.Teraz jak jestesmy na tym fotelku dla ''wiekszych'' dzieci to jest ok.W ogole to Jula jezdzi z tata z przodu w aucie i wszystko sobie obserwuje:-)


Milego wieczorku wszystkim zycze
 
Witajcie Lenka maruda usnęła, babcia amitnie ją uspała, mam chwilę dla siebie ale jestem wykończona. Najgorsze jest to że waga zaczęła rosnąć w gorę:( i czuje sie jak słoń, a każdy mi mówi że jak ładnie schudłam.Płakać mi się chce jak to słyszę!
Martusionku cudo!!!!!!!!!!!!!! jest kochany
Aniołki i jak ząbki Olafka
LILI &&& za wizytkę mam nadzieję że już po chorobie!!!
 
Witam
Lili kciuki za wizytę

Martusionek Tomuś cudny

Kaira a Lenka ma problemy z zaśnięciem przez ząbki

U nas 3 nocki były super, mały spał 6h bez przerwy i tylko wtedy 2 karmienia były a poprzednie 2 to całą noc na cycu wisiał, strasznie się rzucał przez sen. dostał katarku, bo mu się cofnęło w nocy za bardzo i tam naleciało i zalegało, ale dziś już lepiej. Prawie nie było charczenia, zobaczymy jak w nocy będzie.
No i wkłada piąstki do buzi i jeździ nimi po dziąsełkach - czyżby zęby?:szok:
 
gosialew - to pomyśl, że u mojej małej ciągle tak charczy..a z noska nic nie leci.. czasem już słuchać tego nie mogę bo mam wrażenie że strasznie jej to przeszkadza..ale ładnie je, śpi, a lekarze mówią że zdrowa a charczenie to sapka i sama przejdzie..mam nadzieję że niedługo!!

martusionek - Tomuś przecudny!:)

Dziś byliśmy na usg bioderek. Mam zapisane L-I, P-I, ale nie bardzo wiem co to znaczy. ale pan doktor mówi że wszystko ok!

A Amelka waży już 5 kg i ma 60 cm.
 
Lili myslalam ze jak ma bluze to wystarczy :zawstydzona/y: ale podloze ta tetre i zobaczymy ;-)buziolki dla Adzika i ciagle czekam na foto :dry:
gosiu Olaf tez wtyka piastki do buzki i slini sie straszie-zajrzyj do buzki ;-) moze cos znajdziesz :-p
wiolka to Amelka dlugasna laska bedzie ;-) a na tym opissie z usg tez sie nie znam-ale jak lekarz powiedzial ze ok to dobrze :tak:
kaira no coraz bardziej te kreseczki widac :szok: ;-)to korzystaj z okazji i odpoczywaj ;-) nie martw sie-ze wzrostem wagi nie jestes sama :-:)baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry