reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

witam sie w srednim humorze bo @ przylazla i zalewa masakrycznie :wściekła/y:na szczescie nie boli nic :confused2: ta sie skonczy i na nastepnej ide zamontowac spirale :baffled: ;-)
just trzymam kciuki za pomyslna diagnoze :tak:
kaira Lenka da rade :tak: trzymamy kciuki z Olafkiem ;-)
wiecie dziewczyny ze BB kciuki cuda dzialaja ;-)
Gosiu i Martusionek Olaf tez te lapki pcha do buzki na brzuszku-ale on woli lezec na kolanie i pod paszki wkladam mu moja reke-to tak wysoko podnosi glowe ze szok :szok:;-) a to tez jest dobre cwiczenie...na lozku lezy na brzuszku ale nie za dlugo :sorry:
gosiu ja kupilam masc dermobaza i to nam chyba najlepiej sluzy :tak: ale te krostki pojawiaja sie co jakis czas...:confused2:
wiola Olaf tez na poczatku jadl wiecej-teraz juz troche mniej,na wadze przybiera a to najwazniejsze wiec ok :tak: tez mocno ulewal...teraz tez mu sie zdarzy ale to jak nie odbije albo za mocno nim "przerzucam" :sorry:

dla mnie najlepsze pampersy to sa te z rossmana babydream....ale moja mama i szwagierka kupily po duuuzej pace pampers 3 i musze je zuzyc :confused2: jak dla mnie srednie sa..bo ten zel ktory sie robi po podlaniu siuskami jest jakis wilgotny...no ale jak sa to trzeba wykorzystac :sorry:
na spacer ubieram Olafa body z dlugim,bluzeczke cienka,rajstopki cieplejsze i "wlochaty"pajacyk-kombinezonik,albo boby,bluzeczka,rajstopki,spodenie,kapcie-cieplejsze skarpetki i kurteczka polarkowa :tak:
udalo mi sie ostatnio w smyku kupic fajna czapeczke ;-) nie ma wizania pod szyja a nie spada :-)ma fajny sciagacz ktory sie nie odbija na czole :sorry:
no i kupilismy wkoncu lezaczek a nie hustawke..bo nigdzie w sklepie nie bylo zeby zobaczyc na zywo :eek: a lezaczek mi sie spodobal-Olaf zadowolony :-) taki LEZACZEK KACZUSZKA DO 18 KG BRIGHT STARTS + gratis (1523196575) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Kairko ja mam puzzle piankowe i u nas się super sprawdzają póki co http://allegro.pl/trefl-puzzle-piankowe-kubus-puchatek-krakow-i1516898875.html Szymek lubi się na nich bawić i kręci się jak wskazówka zegara po nich. Są kolorowe więc się obkręca jak chce do jakiegoś innego obrazka być ustawiony.
Myślę że będze etap kiedy pójdą w zapomnienie, ale pewnie jak będzie już nieco starszy to znowu powrócą bo można z nich budolwe robić.
Kciukasy zapewnione &&&

Daa właśnie słyszałam że trzeba mieszac, ale idziemy do pediatry przed ukończeniem 6msc więc jeszcze jej dopytam.

Aniołki świetny ten leżaczek, taki słodziutki.

A to Szymuś właśnie na tych puzzlach
 

Załączniki

  • puzzle.jpg
    puzzle.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Martuś a może położ go na brzuniu na łóżku a sama klęknij na podłodze tak zeby widzial cię jak głowkę podniesie na swojej wysokości.dobrze ze po tej szczepionce już ok.tak to jest z tymi serduszkami ale na pewno bedzie ok.my mamy kontrole kolejną za pół roku i wierzę,że już wszystko będzie dobrze.a uśmiechy są cudne prawda:)
aniołki spirala powiadasz,a ile to kosztuje,na ile się zaklada i czy nie robią się po tym powikłania?
a i znowu żałuję,że tak daleko meiszkamy bo nei ma kto mnie na ślub uczesać:)
Kairko my kciuków w ogóle nie puszczamy wiec bedzie dobrze kochana
mysza ale przystojniak i te puzle tez super

Julek nie lubi leżec na brzuchu,jak lezy na plecach to bawi się zabawkami ktore wiszą na pałąkach od maty,a na brzuchu nic ciekawego nei ma.ręką nie da się dotknąć
co do puzli piankowych fajnei wygladają ale u nas chyba by się nei sprawdziły bo na obrazki na macie on wcale nie patrzy

a co do mleka to ja miałam rożne i nei wiedzialam,ze trzeba mieszac:( po prostu zmienialam
 
Ola to może pomyśl o takiej macie co She polecała... Tiny Love Mata GIGANT 100 x 150 cm !!! + Gratisy (1495174764) - Aukcje internetowe Allegro ja zamówiłam i czekam aż przyjdzie, ale Szymek uwielbia na brzuszku leżeć. Może Julka by zainteresowała i by się przekonał.

Co do spirali to ja też montuję, ceny są różne. Ja wybrałam Mirenę to cena samej wkładki 600zł plus założenie 250zł. Montuje się ją do 5lat.

I chodzi o mieszanie mleka 1 i 2.
 
Mysza84 - a z tym noskiem to już sama nie wiem. Czasami wydaje mi się że się przyzwyczaiła do spania z otwartą buźką. Bo w nosku nic nie słychać a i tak często otwartą ma, ale nie zawsze. Ale czasami coś tam jej siedzi... ale jest lepiej niż było!

Ja też mam problem jak ubierać małą na spacery:(

A u nas noce bardzo spokojne..Amelka jak zaśnie np po 20,21 czasami o 22 to przesypia 8 godzin non stop. Potem zje butle i śpi dalej... dopiero tak koło południa to już problem ze spaniem, raczej drzemki krótkie...

A ja znowu zasypiam na siedząco...
 
Ola ja po Azali nie przytyłam ani grama więc się nie stresuj do przodu.Zawsze możesz przerwać branie tabsów:tak:
A spirala właśnie mi wypadła po miesiącu "użytkowania" :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
mysza ucaluj tego slicznego przystojniaczka ode mnie ;-) te puzzle z kubusia byly w tesco za 39zl...ale jak skumalam ze jednak je chce to juz nie bylo w promocji i kosztowaly 59zl...a to juz sporo jak na puzzle :baffled: wiec nie kupilismy,ale ja inteligent zapomnialam z allegro skorzystac :zawstydzona/y::-p a ten lezaczek to troche mniej jaskrawe kolorki ma i najlepsze ze ta kaczka-wkladka jest w srodku wypelniona kaczymi piorami :eek: przynajmniej tak pisza na pudelku :sorry:
ola to zapraszam do katowic ;-) uczesze,zrobie make-up :tak: wczoraj kolezanke do cywilnego szykowalam ;-)
a co do wkladki to uwierzysz ze nie zapytalam o cene :eek: taka zakrecona chodze...ale w moim wypadku to najlepsze rozwiazanie- bo po tabletach tylam niemilosiernie,a teraz kiedy moja waga siegnela zenitu nie ma mowy o dodatkowych kg :baffled: mi gin mowil ze na 7 lat ale w kazdym momencie mozna sciagnac i bez problemu zachodzic w kolejna ciaze ;-)

moj Smok kochany uwielbia lezec w wanience na brzuszku...podkladam mu moja reke pod pachy i plumka :laugh2: i gada do swoich lapek bo dziwne to ze one pod woda :laugh2::laugh2::laugh2:dzis pobil rekord jedzenia-jednorazowo wypil 180ml mleka :szok::szok::szok: ogolnie wypija 90ml\120ml :sorry: dziewczyny ja juz 2 pare spodni zakladam mu na 68 :szok::baffled: jedne kappahl a drugie smyk...
 
Ola jak masz taką super matę to faktycznie bez sensu kupować kolejną.

Aniołki to ja lepszy nr zrobiłam bo te puzzle kupilismy w Smyku za 69zł...ale to na szybko kupowaliśmy i nie pomyślałam że na allegro mogłyby być aż tyle tańsze. Ale i tak dokupie jeszcze jedne, bo u mnie na podłodze same deski więc chociaż na pierwsze przemieszczanie się będzie miał mięciutko.
Szymulka wycałuję rano jak się obudzi ;-) dziękujemy!
Pięknie Olafem mleczko zasuwa.

Wiolka super Ci Amelka śpi w nocy. 8godzin ciągiem jak na takie maleństwo to rewelacja.

Kasikz bo Ty masz to krzesełko Chicco Poly. Pooglądałam jak mi ostatnio powiedziałaś o nim i faktycznie chyba się na nie zdecyduje. Nie widziałam go jednak na żywo. Powiedz mi prosze z czego jest to oparcie ? To jakiś taki ceratowy materiał, który łatwo się myje ?

Hanka nie strasz z tą wypadającą spiralą...bo już mam różne sceny przed oczami ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam u mnie pomału koniec@.Mam receptę na spiralę ale jeszcze jej nie wykupiłam bo gin powiedziała że muszę pół roku mieć przerwy ze wzg na jakieś rany na szyjce :? Mój stwierdził że on będzie się zabezpieczał(hahaha) ale i tak zaczęłam brać tabl dostałam jakąś nowość Aritzia narazie dobrze się czuje.Mój ostro chce mieć więcej dzieci i najlepiej odrazu wiec trzeba uważać:p
U nas dziś pada deszyczyk, idę dziś na urodzinki, trzeba coś posprzątać i tak życie płynie.Pozdrawiam miłego weeki
 
Do góry