reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Dziewczyny ja krótko.

1. Niestety nie mam pojęcia co u Was, bo od 7/03 jak weszłam do pracy tak z niej wyjść nie mogę. Dziś też tu kibluję i w przyszłym tygodniu też będę. Wrrr... No ale mus to mus. W każdym bądź razie do końca marca skończę bilans i wrócę na normalne tory pracy, czyli na telefon.

2. po pracy wracam do Małej i spędzam z Nią czasu tyle ile się da, zwłaszcza, że odkąd wróciłam do pracy, to dni mi przez palce uciekają... Ledwo co wrócę do domu a już jest czas kąpania Emi...

3. Emi ćwiczy solidnie. Obroty z plecków na brzuszki opanowała. W drugą stronę gorzej. Jak rączki spod brzuszka nie wyciągnie, to odbije się nóżką i przewróci się na plecki. Ale jak rączkę wyciągnie to za Chiny z brzuszka na plecy się nie przewróci.

4. nauczyła się siadać trzymając się za palce, a tego też nie chciała robić. Ona odrazu chciała stawać jak Jej się palce podawało.

5. teraz opanowała od kilku dni dziwny nawyk wypychania dolnej wargi językiem. Nie wiem czy to dolne dziąsło Ją swędzi na ząbki, czy co to, ale wygląda niefajnie.

6. ja i M jesteśmy chorzy, Mała (tfu tfu) trzyma się dzielnie, ale zapobiegawczo podaję Jej rano i wieczorem wit.C.

7. na weekend idziemy do Dziadków i smutno nam, że taki ziąb na dworze, bo przydałoby się trochę spacerków... A jak tak pizga i mży to długo łazić się nie chce... Zwłaszcza jak się jest chorym.

To tak po krótce. Wracam do pracy, bo chciałabym na 15 być w domu...

Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ola dziękuję za wiadomość nt fotelika. Czyli super bo są takie co oparcie leci razem z siedziskiem.
I super że Ci się tak z suknią udało, bo jest przepiękna.

Gosia a właśnie u nas przy Destimerze było super, a teraz tym Marimerem to dziurki zatyka, choć Szymek nie płacze, raczej jest w szoku jak mu psiknę do pierwszej dziurki i ten szok wykorzystuję na psiknięcie do dziurki następnej. Młody się później uśmiecha.
Mam nadzieje że masć szybko pomoże Kubusiowi.

Asiu Szymek też jak mu daję łapki to do wstawanie, w sensie podkurcza i odbija się na nogach a dupcia do góry.
Pediatra nam powiedziała że to nic złego, ale jak chcemy mu pomóż to lekko za dupinkę złapać i zrobić tak jakby kołyskę.

Zmykam coś zjeść bo za chwilę Szymek się będzie domagał.

Aaa...i pytałyście o Lucy. U nich wszystko w porządku, Miłoszek pięknie rośnie i jest prześliczny. Trzymajmy tylko kciukaski za wizytę 29.03, bo mają wizytę u lekarza, ale z tego co się zorientowałam to może potwierdzić tylko że wszystko jest w super. Ale wiadomo - kciukaski nie zaszkodzą.
A tak poza tym to Milo kończy dzisiaj pół roczku :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja nachwilę bo nie mam dostępu do netu... umieram bez Alicji...
Jeszcze od poniedziałku do dziś nie miałam czasu na myślenie ale dziś.... weekend... ryczeć mi się chce...

Jeszcze 3 tygodnie....

całuję Was mocno i ściskam
Ważne wieści dawać mi na kom bo chcę być na bieżąco!!!!!!!!!!!!

trzymajcie kciuki za moją psyche....
 
Agatko a gdzie Ty Alicję wysłałaś na tyle czas ?
Czas szybko zleci i znowu będzie z Wami...
jejku Alicja za kilkanaście dni skończy roczek...wow!
 
no właśnie Gosiu dlatego zastanawiam się jak to rozpoznać bo Julus tez nei ma idealnej cery.ale myslałam ze to trądzik neimowlęcy po prostu bo dużo nie ma,brzunio czasem boli.a co do kup to nie mam pojęcia.choc dzis jakos duzo robi strasznie juz kilka było.

LIli no neistety do figur modelek to nam brakuje:( ale nie będziemy się łamać nie:p
Mysza dzięki ,fajnie,ze ci siępodoba,bo ja tak na szybko i jak wrócilam do domu mialam mieszane uczucia mimo iz w sklepie zakochalam się.

bylismy w urzedzie po druki do ślubu i co kwestia mojego nazwiska...M ma trzy literowe więc chcialam dwa nazw.moze to i glupio wygląda ale jak rozstać się ze swoim?ten się uparl, ze albo jego albo wychodzi .wyszlismy chyba na wariatow bo dlugo nei moglam zdecydowac się

Agatko jeszcze troszke i wrócisz do swojej córuni.główka do góry
she ja dzis skrócilam spacer.bylam godz bo wiało i przymarzlam do ławki bo czytalam ksiazke do beirzmowania wrr.a co do pracy dobrze ze są weekendy,.ja to nie wiem jak to bedzie jak przyjdzie mi wrócić
 
Czesc dziewczynki.

Agatko jak bylam w pOlsce to 3 dni bez malej a juz mi sie tesknilo...

Dziewczynki wklejam pare fotek z dzisiejszej sesji.

Buziole dla wszystkich IMG_7779.jpgIMG_7777.jpgIMG_7738.jpgIMG_7746.jpgIMG_7691.jpgIMG_7751.jpgIMG_7697.jpgIMG_7692.jpgIMG_7684.jpgIMG_7677.jpg
 
Witam u nas ok.Mała ma biegunkę i walczymy żeby do szpitala nie jechać ale podejrzewając że to po antybiotyku.Apetyt m a dobry.Tylko cały czas na rękach chce być.W łóżeczku śpi pięknie.
Dziś dowiedziałam sie ze moja babcia ma białaczkę nam to zawsze się w parach pier..................!.
Just- dziękuje kierunek wybrany na Zabrze uruchomiłam kontakty bedzie ok.
Olu-śliczna suknia apropo to wy nie poślubie?
Agatko wytrzymasz Przytulam!!
Zjola dziekuje jak sie czujesz??
Martusionku jak Tomuś i co dawałaś na biegunkę???
Agnieszko piękne foty Cudo!!
Lili a moja figura masakra:( ale damy rade.
gosiu ja też daje spray ale Lena Tego nienawidzi i fridą oczyszczam
Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku!!!!!!!!!!!!!
 
Kaira ja dla Tomusia dawałam na biegunkę Enterol to w saszetkach, Dicoflor też w saszetkach i i Kreon to na poprawę trawienia pięć granulek na wodę z kapsułki . A i gotowałam mu kleik taki wodnisty gotowałam z mąki ziemniaczanej.

Zdrówka Lence życzy i przytulamy z powodu babci!
 
Ależ dziewczyny ja się nie martwię wagą, wręcz myślę że 430 gr to bardzo dużo jak na tydzień i w końcu ją utuczymy tym mlekiem:)
Ja wczoraj chyba pochwaliłam moją córę, bo dziś przez cały dzień od jakiejś 4 spała na łóżku jakieś 40 minut, i kilka drzemek krótkich na rękach u mnie... teraz po kąpaniu dojadła i zasnęła przy butli zobaczymy o której wstanie.

Nie wiem co której odpisać, bo taka dziś zmęczona jestem że zasypiam na siedząco.
 
reklama
Kaira - jejciu niech Wam się w końcu karta odwróci bo ile można? Trzymam za to mocno kciuki. Zdrówka dla babci i niech to paskudztwo odejdzie tak samo jak przylazło.
She - zdrówka, gratulacje dla Emki za postępy.
Wiola - jak zjada to nie żałuj, troszkę wagę podgoni i będzie ok. Dziecko jest szczęśliwe jak najedzone i wyspane. A ile Jej dajesz i jak często?
Mysza - dzięki za wieści od Lucy i pozdrów ich przy okazji :)

A ja jutro jadę do pracy, bo mi się trochę roboty nagromadziło typu bzdety, które trzeba zrobić, a co chwilę było coś ważniejszego - bleee
 
Do góry