reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Asta ja też mam lewą nogę krótszą o centymetr :tak:, skolioza delikatna, ale często mam przykurcze wewnętrznych mięśni w udzie, np. teraz nie położę leżąc na prawym boku zgiętej nogi na nodze. Bolało mnie latami lewe biodro i w końcu kręgosłup lędźwiowy - doszło do tego, że nie mogłam wstać, a leżenie powodowało jeszcze większy ból.. przypełzłam do ortopedy, kazał zrobić rtg. wyszło, że mam jeden krąg więcej w kręgosłupie lędźwiowym :eek:( liczył 3 razy :confused2:) i krótszą nogę - stąd ból biodra (niepełne odwodzenie gdy siedzę na prawej nodze). gratisowy krąg też namieszał ale tylko troszkę, główny winowajca to noga. Mama żartowała ze mnie, że chodzę jak kaczka - gdy zadzwoniłam, że chodzę jak kaczka bo noga o centymetr krótsza żarty się skończyły.. eh ;-)

kat owszem, stres szybciutko jest wyczuwalny dla niemowlaka - moja dostaje małpiego rozumu gdy jestem zestresowana..
 
reklama
Rany szukałam teraz "wieści" i automatycznie kliknęłam na znany nik. Kaira24 i az mnie przeszyło. Mam nadzieję że Kaira nie będzie zła, że Wam napiszę. Trafiłam na forum czerwcówek "wieści" ale na sygnale... Oto wiadomość od Kaira :
Jestem w szpitalu.podejrzenie odejcia wod plodowych.Liwka dostala pierwsza dawke sterydu na plucka leze i czekam na rozwój sytuacji.w ktg brak skurczow wiec jest nadzieja.

Jezu Kochana kciuki i modlitwa!!!!!!
 
Kwiatuszku nie zloszcze nie mialam kiedy pisac. Caly czas mnie badaja. Noewiedza co to sie stalo ale w brzuchu wody sa zachowane wg usg.cos chluso ze mnie wszysko mokre.
Dzis druga dawka sterydu.
Wazy 700g wiec jeszcze. Musimy wytrzymac do maja.
 
Dziękuję dziewczyny.wody sa na dobrym poziomie wiec jest mega nadzieja.akcji skurczoelwej brak szyjka trzyma.byle do maja
 
reklama
Kaira, czyli wychodzi na to, że wszystko k. To skąd ten chlust? Cały czas trzynamy kciuki. Ja miałam dwa razy zupełnie niewyjaśnione i tajemnicze krwawienia ale wszystko było ok.

Pleni, wielkie gratulacje! Teraz uważaj, żeby Cię nie pogryzła ;)

Dziewczyny, myslicie, że to, że te karmienia u mnie trwają nadal wieki i przerwy między nimi są krótkie może świadczyć o tym, że mam za mało mleka?
 
Do góry