reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
ajjj dziewczyny nie dziekuje czekam cierpliwie na wizyte a stresora mam jak ch.....:szok: gacie sprawdzam wiem wiem nie powinnam ale to jakies sielniejsze ode mnie
 
jankesowa ale super :-D zycze wam spokojnych 8 miesiecy:-D a potem szaleństwa z urwisami

u mnie wszyscy zasmarkani oprócz weroniki:sorry2:
 
Ajajajaj dawno nie zaglądałam, a tu się dziejeeeeeeee :-D
IZW, Sowinka, gratulacje pięknych świątecznych prezentów :) Niech zdrowo rosną, a Wam dużo sił i radości!
IZW, u mnie tez płaskie brodawki - 2 miesiące karmiłam z nakładkami Aventu, potem udało się ich pozbyć i do tej pory się pięknie karmimy piersią. Także nie poddawaj się :)
Jankesowa, super, doczekałaś się!!! Gratulacje!

A u mnie czas pędzi, małą ma juz 10 miesięcy!!! Nie wiem, kiedy to zleciało. Raczkuje juz od dawna, wstaje przy meblach, szafki otwiera, gazety drze i generalnie lata jak pijany zając :-D niestety nocy ani jednej jeszcze nie przespałam od kiedy się urodziła. Pozdrawiam Was serdecznie! A to moja duża panna :)
UVCCZJWkcqaKarYafB.jpg
 
No ja mam problem "płaskiego sutka" i zasypiajacego dziecka po 3-4 łykach mleka :D. Mojego jak sobie dobrze ułożę zassie, ale trzeba sie nameczyć i po kilku sekundach sutek jest w miejscu przez mała nie do zlokalizowania, stosuje nakładki z awentu, bardzo ułatwia to sprawę ale i tak nie nazwałabym tego karmieniem tylko cyckaniem :D, pokarm odciagam laktatorem mam reczny z awentu, ale zamówiłam sobie jeszcze Tufi jest tani i mocniej "ciągnie" oraz ma taki system na gumowej rurce że tatuś moze pomagać w odciąganiu naciskając na taki choćby lewarek hehe mój sie śmieje ze se będzie ćwiczył dłonie pod gitarę hehe
Narzei pokarmu nie mam na tyle zeby wykarmic małą, ale mysle ze do tego dojdziemy bo pokarm pojawił sie u mnie 25 grudnia, ilości były różne od 120 ml do tylko 40 ml po odciągnieciu obu, wczoraj miałam za każdym udanym razem po 60 ml, staram sie odciągać od 2 dni co 3 godziny w dzien i raz w nocy, ale czesto i gesto nic nie leci, zazwyczaj 3 próby sa udane.
Małą dokarmiam Bebikiem zmieszanym z herbatka koperkową. Połozna była wczoraj u nas mała przybiera jest ok.
Ale mam nadzieje że juz niedługo pokarmu bedzie na tyle zeby starczyło na cała dobe dla małej, herbatka laktacyjna bocianek zakupiona może bedzie lepiej na dniach :D
Pozdrawiam i życze duzo radosci z córeczki.

Izw- sliczna coreczka! Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry