reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam i ja :-)
Jankesowa gratulacje spokojnych 8 miesiecy
kahaka Agatka przeslodka
IZW mala jest sliczna gratuluje
aniunnia ja tez za szybko sie poddalam z cycowaniem bo juz od 4 miesiaca sciagalam do butli i malej podawalam a jak do pracy trzeba bylo wracac t i pokarm mi sie stracil juz na amen
a my od czerwca zaczynamy badania i pod koniec roku zaczesienie bedzie wiec powroce z wielkim hukiem do was a narazie tylko podczytuje i trzymam kciuki za was przyszle mamuski:-)
a oto moje 12,5 miesieczne szczescie DSC00585.jpgDSC00550.jpg
 
reklama
Witam w Nowym Roku :-)
Gratuluje szczęśliwych rozwiązań IZW i Sowinka niiech dzieciaczki zdrowo rosna:-)
Jankesowa super, gratuluje i życze spokojnych, szczęśliwych miesiecy ciąży i dużo kopniaczków w odpowiednim czasie.

My dziś świetujemy urodzinki mojej starszyzny:-)
pozdrawiam i pogłaskajcie brzuszki
 
kasia 2011 twoja dziecinka też cudna :D
jankesowa gratulacje :D i &&
babianka moje gratulacje :D i &&

małą też przystawiam na nakładkach z aventu mam tez babyono ale tych to wogóle nie chce, moje przystawianie wyglada tak ze mała zasypia prawie od razu ale staram sie z rana przynajmniej godzinkę w ten sposób spedzić z małą, czasem jest spokojna śpi i se ciamcia od czasu do czasu a czasem ma focha i płacze jak cyc wypadnie z buzi no ale cóż chociaż taka namiastka karmienia hehe
odciągam pokarm 4 x dziennie ale sa to jak narazie ilości za małe żeby sie Natalka najadła ostatnie dni to w sumie 210-260 ml z całego dnia, a reszta to Bebiko

ale nie bedę sie poddawać i mam nadzieje że ilośc pokarmu bedzie rosła (były dni gdzie był nagły spadek to sie troche wystrachałam :D)

pozdrawiam wszystkich, zaglądam mało bo albo nie mam neta albo nie mam czasu (mozliwości) wejścia na neta, a jak juz wejde to nadrabiam jeszcze świąteczne zaległości z e-mailami itp
 
Ostatnia edycja:
reklama
ooooo Jankesowa...Ekstra :-)
Gratuluję i mocno trzymam kciuki za bezproblemową ciążę...a tak ostatnio myślałam, co tam u Was, bo dawno nie było Cię na rozpakowanych, a tu takie super wieści :-)
 
Do góry