reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Hej kobietki,nam zostalo jesszcze 25dni... Pozdrofki
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 65
reklama
jankesowa super :D
martusionek no no jak ten czas leci
czarna u ciebie też suwaczek pomknął szybciutko do przodu pozdrawiam was gorąco
pleni dla ciebie i maleństwa też gorące całuski
babianka co u ciebie jak zaglądniesz napisz conieco bardzo mocno ci kibicuję i tzrymam kciukacze za ciebie i twoje 2 kruszynki &&

nie daję rady wykrzesać sobie na tyle czasu żeby kumać to co sie dzieje na cpp dlatego chyba tutaj będe pisać, żeby ewentualnie wiedzieć co komu napisać tu produkcja postów jest mniejsza a na cpp będę wpadać okzajonalnie do czsu aż nie nauczę się lepiej gospodarować czasem ;p lub nie załatwie sobie lepsiejszego neta, bo ten z sąsiadami który mam ostatnio jest częściej offline niż online

moja mała jest już coraz bardziej "wymagająca' domaga sie większej uwagi, noszenia, spiewania i takich tam, ale to sama radość
i ogólnie jest ok tylko w porze "robienia kupki" bo od kilku dni przestawiła sie na "raz a pożądnie" i można powiedzieć aż sie wylewa z pampersa to zanim wyciśnie jajeczniczke XXL to sie sporo nastęka i namarudzi. A tak to tylko czasem przy purtnieciu jakieś drobinki kupki sie wydostają. Troszke szybko bo dopiero jutro skończy miesiąc, a dzieciaczki znajomych i mojej siorki na ten tryb przestawiały sie pod koniec 2 miesiąca życia. Jutro bedzie połozna to zobaczymy co powie. Z pokarmem dalej mam niedobór .... udaje mi sie wydoić na ok 260 a mała wcina łącznie pokarmu na dobę 600 z hakiem.

pozdrawiam i mocno trzymam kciuki za wszystkie dzieciaczki pod waszymi serduszkami
 

Załączniki

  • biedrona 10x15.jpg
    biedrona 10x15.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 35
  • Kopia w sukience 10x15.jpg
    Kopia w sukience 10x15.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 38
Izw śliczna ta twoja biedroneczka:-) i jaka duża.

Czas szybko leci niedawno czekałyśmy kiedy ty się rozpakujesz a tu zaraz moja kolej przyjdzie:szok:ogólnie to mi ciężko bo wiadomo urwis w domu i nie ma kiedy odpocząć.w poniedziałek mam wizytę więc zobaczymy co tam słychać.
 
Cześć Dziewczyny Kochane
dawno tu nie zaglądałam. Widzę nowe świeżutkie fasolinki oraz kilka z Was już w blokach startowych na porodówkę :-).

Trzymam bardzo mocno kciuki za Was wszystkie a nowo rozpakowanym mamuśkom wielce gratuluję i zazdroszczę przeżywania na świeżo najpiękniejszych chwil w życiu.

U nas wszystko super, Staś rośnie jak na drożdżach, jest bardzo pogodnym, grzecznym i wesołym chłopcem, nie pamiętam kiedy płakał, naprawdę trafił mi się taki super egzemplarz. Kocham go nad życie. Bardzo chciałabym niedługo pomyśleć o kolejnej ciąży.

Buziaki dla was, lecę bo mój skarb się obudził
 
reklama
Martusionek trzymam kciuki :D &&
u nas w domu epidemia wszyscy prócz mojej małej kruszynki zagrypowani łazimy w maskach po domu jak ktos kiedyś małaą zahipnotyzuje i bedzie wyciągał informacje z okresu niemowlecego pewnie stwierdzi że ja kosmici porwali i robili na niej eksperymenty czy coś :D a tak na poważnie, mała chyba jednak nic od nas nie złapała, nam juz przechodzi ale jesteśmy juz totalnie umordowani ta chorobą (ja dzis 10 dzień....) a maseczka mozna powiedziec przyrosła juz mi prawie do twarzy i bez niej czuje się łyso :D

pozdrawiam wszystkie cieżaróweczki i zycze wszystkim duzo zdrówka
 
Do góry