reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Cati ogromne gratulacje!!!!
She każdy poród jest inny, może ten będzie szybki i "miły"
Tak sobie uświadomiłam, ze się tu nie witałam po przerwie, a przecież ja też ciężaroweczka:)
 
reklama
She - no Twój poród to był z tych mega trudnych, trzeba wierzyć, że tym razem będzie inaczej, lepiej, zobacz jak to u mnie wyszło, w życiu nie spodziewałam się takiego czegoś. A Emi z kim będzie na Twój czas pobytu w szpitalu?
Annas81 - jakby nie patrzeć 1/4 ciąży za Wami :-)
 
Lill nie wiem z kim. Planowalam ze z moimi Rodzicami ale w pt M obwiescil ze on z Nia zostanie bo przeciez co to dla mnie za problem urodzic samej. Moja potrzeba posiadania w tej chwili wsparcia sie nie liczy dla niego. No coz... Nie wymaga to wg mnie zadnego komentarza.
 
Cati moje gratulacje! I jakie sliczne imie. ;-)
Odezwała się najmniej obiektywna osoba. :-p Ja to mogę powiedzieć, że imię cudowne, ale Ty :-p

Cati-gratulacje!!
Lilijanna-gratacje!!
kasia24-gratulacje!!
Martyynaa81 - bardzo dziękuję i czekamy na Twój cud. :tak:

Lilijanna-juz prawie w polowie drogi!!
dziekuje dziekuje Bogu za kazdy dzien i modle sie o nastepny i tak
mijaja tygodnie!!
buziakindla wszystkich!
p.s. nadal brak energi i zmeczona, i zastrzyki p17 sprawiaja ze miewam bole glowy i nadal mdlosci;)
 
Martyynaa81 - patrząc na Twoje suwaki i w jakim tygodniu teraz jesteś to trzymam kciuki byś psychicznie to przeszła, a za kolejne ok. 20tc byś usłyszała słodki krzyk różowego bobasa. Kiedy masz teraz wizytę?

Aniunnia - jak tam u Was? W szpitalu czy w domu jesteście? Jak wyniki?
 
Martyynaa81 - patrząc na Twoje suwaki i w jakim tygodniu teraz jesteś to trzymam kciuki byś psychicznie to przeszła, a za kolejne ok. 20tc byś usłyszała słodki krzyk różowego bobasa. Kiedy masz teraz wizytę?

Aniunnia - jak tam u Was? W szpitalu czy w domu jesteście? Jak wyniki?


Lilijanna- bylam wczoraj na zastrzyku z progesteronu p17 i sluchalismy serducha. Usg mam co dwa tygodnie od 15 az do 28tyg. Nastepne usg i wizyta u lekarza w poniedzialek;) bedziel liczenie paluszkow,nozek,rvzek itp. Duze usg... i jesli sie pokaze to zobaczymy czy "Jozik"to chlopcyk czy dziewczynka!!
jak tam Twoja corunia? mam nadzieje ze wszystko super! sorry ale doczytuje ratami i wyrywkowo bo nie sposob tyle stron...
pozdrawiam wszystkich!!!
 
reklama
SMS od Aniuni :
Jestem nadal w szpitalu , dziś podjęto decyzję - jutro o 7 mam cesarkę . Trzymajcie kciuki i pomódlcie się żeby wszystko dobrze się skończyło. Dzięki za pamięć "

Tak więc trzymamy kochane za Aniunię i jej syneczka wszystkie kciuki &&&&&&
 
Do góry