reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Ja tylko na chwilę chciałam sie pochwalić moim synkiem Kubusiem, bo już nie jestem ciezaróweczką więc uciekam od Was ale jeszcze napewno w przyszłości zajrzę.:tak:

DSCF0334.jpg
Lili gratuluje Weronika śliczna :-)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :-)
 
Kasiaa - Kubuś jest śliczniutki , przystojniacha :-)
Lili - czekamy na Was :-)
no popatrzcie jak tak czytam Was to mi tak lżej na sercu , i strach gdzieś ucieka dawno nie byłam na rozpakowanych muszę i tam zajrzeć jeszcze bardziej się naładować pozytywnie.
 
Dziewczyny, wielkie dzięki, bardzo Wam dziękuję. :tak:
Wpadłam tylko chwilę poczytać i lecę, bo u nas tzw. sajgon. :-p Choć teraz dzieciaki śpią i jest chwila oddechu. :tak:
 
Lili oddychaj, oddychaj cieszcie się sobą:tak: jak się ogarniesz to wtedy wpadniesz my tu poczekamy! Dobrze ,że jesteście już w domku.


Cati to teraz czekamy na Twojego maluszka!

A mi wieczorem strasznie boli w krzyżu, nawet leżenie nie pomaga. wczoraj dzidziuś w końcu zaczął porządnie brykać.
 
Lill jak to fajnie brzmi: "teraz DZIECIAKI śpią" :-)

Napisz w wolnej chwili jak zareagowała Ada. Bo tłumaczyć to jedno, a rzeczywistość dla takiego 2latka to drugie. No i czekamy na fotki i story :-)

Martusionek może za dużo przemęczasz się w dzień? Ja tak mam jak dużo siedzę (np. w pracy), albo za dużo chodzę. Jak kilka razy w dzień się nie położę, to wieczorem krzyż wychodzi mi gardłem mam wrażenie.
 
reklama
Do góry