reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
A ja mam wieści od Pati - trala-la-la :-D:-D:-D

"Weronika przyszła na świat w 36tc, o godz. 6:40, poród SN, ok godziny cała akcja, waga 2460g. Czujemy się dobrze."

Pati jeszcze raz wielkie gratulacje dla Was.
 
Martusionek na pewno nikogo do rozpakowania poza mna nie ma na dniach? Bo ja sie poki co jakos coraz lepiej czuje. Moze Michalek tez bedzie przeterminowany.... tylko byle nie tyle zebym musiala na niego w szpitalu czekac...
 
Martusionek 15. Od 10 dnia po terminie bylam w szpitalu. Lacznie wyszedl tydzien. Nie wyobrazam sobie tyle czasu bez Emi. Oczekiwanie na porod w szpitalu to jak dla mnie cos strasznego...
 
reklama
She - u mnie myśl w szpitalu, że zostałam, a porodu nie będzie była masakryczna, więc wiem co w głowie Ci siedzi, ale po swoim porodzie mogę powiedzieć, że 50% to nastawienie do porodu i to co jest w głowie, bo niech mi ktoś wytłumaczy te wody płodowe? Bo, że skurcze wróciły to można było przypuszczać, ale odejście wód płodowych to już głowa i myśl o tym zadziałała.
 
Do góry