reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dziewczyny,ja jestem czasami wpadam,ale przyznaję ,że mało czytam.
Nie chcę się nakręcać sprawami forum,bo na ten moment Karolcia najważniejsza.
Jutro mamy już 34 tc. i to jest najważniejsze.
 
reklama
Kochane moje!
Wiem, że ostatnio nie udzielam się za bardzo, ale jakoś nie potrafię się z tym wszystkim ogarnąć
Niemniej jednak wiedzcie, że pamiętam o Was i bardzo często o was myślę...
U nas wszystko w porządku...
Wojtuś rośnie jak na drożdżach (waży już 5100)
D od wtorku zaczyna pracę na lotnisku
Kacper powoli przygotowuje się do I Komunii
A ja? ścięłam włosy na króciutko i troszkę zmieniłam kolor
Poza tym staram się być perfekcyjną panią domu, ale mi to nie wychodzi
unhappy.gif


Na te nadchodzące święta życzę Wam, moje kochane, wszelkiej pomyślności...
Pogody ducha, łask od Zmartwychwstałego Pana,
A... no i zapomniałabym mokrych jajek dla waszych mężów

A to buziaki od Wojtusia dla e-ciotek na święta
 
Dobrych Świąt dla Was wszystkich:) Radości z Maluszków w brzuszkach, a dla wszystkich czekających i starających się dużo, dużo nadziei:)
 
witam wszystkie kobietki.jakos mnie naszlo i sie przełamałam i weszlam tez i na ten watek i zastanawiam sie jesio nad wrzesniowkami:-) moze sie odwaze????? pisałam juz na poprzednim watq,ze mnie tak kłuje jakby prawy jajnik,tak ciagnie troche promieniuje na srodek czy myslicie,ze to od rozciagania????? słyszalam,ze ok 19 tc macica intensywniej sie rozciaga...

I TUTAJ PRAGNE WAM ZYCZYC WESOLYCH SWIAT,MOKREGO DYNGUSA I WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE ZAPRAGNIECIE.
 
witam w ostatni dzien swiat.kochane mam pytanko.czasem mam takie uczucie w dole brzucha jakby mnie cos ucisnelo,jakby ktos mi cos polozyl to trwa kilka sekund i sie rozchodzi czy to mozliwe,ze dzidzia sie jakos tak uklada???? bo zaczynam odczuwac powoli ruchy:-) juz tak od kilku dni prawie od tygodnia i wlasnie dzis i wczoraj mialam takie uczucie.takie dziwne i nawet ciezko je opisac;-)
 
reklama
witam w ostatni dzien swiat.kochane mam pytanko.czasem mam takie uczucie w dole brzucha jakby mnie cos ucisnelo,jakby ktos mi cos polozyl to trwa kilka sekund i sie rozchodzi czy to mozliwe,ze dzidzia sie jakos tak uklada???? bo zaczynam odczuwac powoli ruchy:-) juz tak od kilku dni prawie od tygodnia i wlasnie dzis i wczoraj mialam takie uczucie.takie dziwne i nawet ciezko je opisac;-)
Kaarola najprawdopodobniej są ruchy ale jak coś cie niepokoi.Przyłóż sobie rękę do brzucha i poczujesz czy się coś przesuwa:-)Pewnie twoja iskierka
 
Do góry