reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Monisowata- trzymam za Was kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Karolcia- to leż ,leż a w przerwach leż :))))kurczę życzę Ci właśnie takiego leciutkiego porodu:tak:
 
Monisiowata - mocno kciuki zaciskam.
Miśkam - nic się nie dzieje, ale poprzednią wizytę miałam 4 tygodnie temu, a kolejną mam dopiero 21.04, więc jak to Just79 mi powiedziała, podświadomość szaleje, że przerwa za długa i chyba faktycznie tak jest.
Karolcia81 - super, że ok
 
As - super wieści !!! dacie radę, jupi !!!

Lili pozdrów As i powiedz, że trzymam kciuki z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
witajcie.
My nadal w dwupaku !!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)
wczoraj miałam USG.
Karolcia to duża panna.:tak::tak:
Waży 2500 g i jest ponad tydzień do przodu z wagą.:-D:-D
U mnie potwierdziło się niestety łożysko centralnie przodujące,więc dostałam już kwalifikacje do CC.
Powoli oswajam się z tą myślą.:eek::eek:
Ograniczenia z powodu tego łożyska są duże ,ale dajemy radę.
Raz na tydzień mycie głowy,raz na 3-4 dni mogę iść pod prysznic i kilka razy na dzień do toalety.
No cóż......
świnia się nie myje i żyje -to ja też dam radę.;-):-D:-D:-D

pozdrawiam Was wszystkie.
 
As, bardzo optymistyczny post :-) Super, tak trzymaj.
A juz mniej wiecej wiadomo kiedy bedziesz miala ciecie? Czy jak najdluzej sie da Was przetrzymaja? Juz prawie 34 tydzien :-)
 
agacina , kurcze ty już na finiszu ! kiedy rozwiązanie ? I jak się czujesz?
Trzymam &&&& żeby sprawnie i szybciutko poszło.
 
W przyszlym tygodniu :sorry:...
Jezdze do szpitala na sterydy, psychicznie tam wysiadam. Jutro mam miec ktg, strasznie mnie stresuje odglos bicia serca... W sobote Maly nas niezle nastraszal, w rezultacie nadal nie mam nic przygotowanego...
Ale Male kica :tak: choc po tych sterydach moze ruszac sie mniej. Nakupilam soku i chlodze w lodowce, bo po nim sie ozywia. Ciezka ta koncowka ciazy. Ale jakos moze dozyje i przezyje szczesliwe zakonczenie ;-)
 
reklama
As76Jak dobrze, że jest dobrze :D że Karolinka duża i silna, że nadal jesteście w dwupaku :) Ostatnia prosta przed Wami i szczęśliwy koniec :) już niedługo utulisz swoja królewnę :tak:
Aga_cina Twoja ciąża to zleciała tak szybko... szkoda, że moja nie chce tak szybko mijać... jeszcze troszeczkę i maluszek cały i zdrowy będzie w Twoich ramionach :D
A u nas byle do czerwca wtedy będziemy w szpitalu i będziemy bezpieczniejsi :) przynajmniej tak mi się wydaje :eek:
 
Do góry