reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Nina, zleci i Tobie, choc faktycznie inne suwaczki mkna jak szalone, a te swoje to niemalze w miejscu stoja :-D
Ja szukam sobie zajec, zeby nie myslec. Malo kiedy w domu caly dzien siedze, a w wolnych chwilach odmozdzam sie gierkami ;-)
 
reklama
Agacina - trzymam kciuki by końcówka nie okazała się mega stresująca, bo wyobrażam sobie jaki może chaos w głowie się pojawiać, ja wierzę, że będzie ok. :tak:
Nina25 - za Ciebie równiez mocno kciuki i tak jak piszesz jeszcze troszeczkę i będziecie bezpieczniejsi :tak:
 
Witam dziewczyny
u mnie w sobote zacznie sie 36 tydzien we wtorek mialam wizyteskurcze sie wyciszyly po feneterolu szyjka sie nie skraca dalej ma 2,3 cm
dzidzisia sie rusza wazy 2500 kg martwi mnie troche rozmiar glowki 33 cm jak na ten tydzien ale lekarz mowi ze wszystko jest oki ze to genetycznie moj maz tez ma duza glowke i jak sie urodzil tez go mierzyli i na kazdym bilansie wiec mam nadzieje ze bedzie oki.maly nadal leniwy ulozenie miednicowe 2 wskazanie cesarka wstepnie 30 kwiecien 2 maja termin mam na 11 maja no chyba ze mnie cos wczesniej wezmie lekarz mowi ze jest 1% szans ze sie obróci.wody sie zwiekszyly.a ja czuje sie juz strasznie ociezala przytylam 15 kg zsgaga zaparcia masakra .18 kwietnia mam miec wyjety pessar.


DZIĘKUJE za pomoc w opini co do imienia będzie KACPER
pozdrawiam was wszystkie trzymam kciuki za was
 
Ostatnia edycja:
Anetha , będzie wszystko dobrze , A Ka cper to mi się zaraz kojarzy ten malutki z rodzinki.pl - słodziak !
AS i Agacina - jeszcze tylko troszkę .... &&&&&&
 


Wesołych Świąt babki moje kochane dla was i dla waszych kurczaczków, które niech się zdrowo wylęgają w odpowiednim czasie ;-). Buziaki
 
reklama
dziewczyny ratunku - moje badania:

erytrocyty 3.64
hemoglobina 10.4
hematokryt 31.4
płytki krwi 120
LYM% 12.7
NEU % 85.5

ALAT 34.10

płytki krwi w dół, a próby watrobowe w górę:(
 
Do góry