reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
As, jak coreczka prezy sie do przodu :-)

A jaki rozmiar stanika kupujesz? czy ma byc wiekszy, czy taki jak masz obecnie? i czym sie sugerowac w wyborze?
 
As, jak coreczka prezy sie do przodu :-)

A jaki rozmiar stanika kupujesz? czy ma byc wiekszy, czy taki jak masz obecnie? i czym sie sugerowac w wyborze?
Ja z moim mega wielkim biustem to 75 B .
Mi nie wiedzieć czemu piersi w ciąży się nie powiększają tylko nieco stają się jędrniejsze .:-D:-D:-D
Problemu więc na pewno nie będzie .
Ten stanik ,który ja kupuję jest o tyle dobry ,że spokojnie można w nim rozmiar przybrać i nadal będzie dobry .
Po za tym to czysta bawełna i antybakteryjny co go podnosi w mojej ocenie .
Jest mięciutki ,bez usztywnień ,miły w dotyku i nie przebarwia się od zalewającego pokarmu .
;-):-):-)
 
kahaka super, że u Ciebie hormonki wpływają pozytywnie na samopoczucie
As rozumiem, że należysz do aktywnych kobiet, ale mimo wszystko przyłączam się do dziewczyn i proszę leż, pięknie wyglądasz z brzyszkem:-)

Wiadomości z wizyty są następujące:
wyniki moczu, krwi, wymazu super
ciśnienie niskie
szyjka zamknięta, wszystko wysoko i gdyby nie planowana cc to pewnie bym przenosiła, choć nigdy nic nie wiadomo;-)
Moje dziecię waży, uwaga 4 kg :szok:, nie mogę uwierzyć, wiedziałam, że ma być duża, ale aż tak? zapytałam o pomyłkę i gin powiedział, że jest tolerancja pomyłki 15-20% :-):-):-)
W poniedziałek jeszcze mam sie pokazać u ginka, a 23 w czwartek powitam moją wielką kruszynkę na świecie:-)
pozdrawiam ciężaróweczki
 
As - śliczny brzusio:) Ja tu nawet nie mam lustra, więc od 5 tyg. nie widzę jak się powiększam... Powtórzę się za dziewczynami - leż i oszczędzaj się. Lepiej nie wywoływać tych skurczy.
Kahaka, Patka - a Wy już na prawdziwym finiszu i dzieciątka będą z Wami. Miło tak pewnie myśleć, że już tak niedługo...

A my dalej w szpitalu. Nawet pisać mi się nie chce:( Ciągle jakieś atrakcje...Nie myślałam sobie, że czeka mnie aż taka walka o moją Córeczkę... Odliczam każdy dzień - byle do przodu...
 
miskam, duzo cierpliwosci zycze. Coreczka ci potem wszystko wynagrodzi. A jest szansa, ze wrocisz jeszcze do domku, czy do konca ciazy bedziesz musiala juz lezec?

kahaka, koniecznie pochwal sie pokoikiem :-) teraz duzo roboty Cie czeka, pranko, prasowanko, ukladanko.

Patka, w tym okresie to chyba usg malo miarodajne jest, moze dzidziol jest mniejszy. Jak bedziesz miala cc to sie nienameczysz porodem :-)

As mnie zainspirowala i postaram sie kupic dzis stanik do karmienia :sorry: choc znajac mnie to pewnie poogladam i nic nie kupie... nie wiem w co ja to moje dziecko bede ubierac w szpitalu. eMek ostatnio kupil stroj pilkarski swojej ulubionej druzyny.

Milych walentynek dziewczynki. Dla mnie to durne swieto, ale bede musiala cos temu mojemu kupic, bo on kupil mi kolczyki :sorry: robie deserek tiramisu (z proszku :eek:). Kupie mu stringi, ale bedzie wkurzony ihihihi :-D
 
miskam : Trzymaj sie tam kochaniutka , radio na uszy, ksiazka itp... zajmij mysli czyms ... mi to pomagalo. Jestem na podobnym etapie - zobaczysz ani sie obejrzymy jak wiosna zawita a razem z nia nasze sliczne bobasy !
 
reklama
Aga_cina - nie wiem, jak dlugo mnie tu potrzymają. Niby pozamykałam się całkiem, ale skurcze co jakiś czas wracają i cały czas jestem na fenoterolu i kroplówkach. Myślę, że na pewno póki Marysia nie osiągnie odpowiednio bezpiecznej wagi, to będę tu leżeć. W piątek miała 850 gram. Mam nadzieję, że w tym tygodniu dociągniemy do kilograma... Wczoraj dostałyśmy sterydy na płucka, dziś druga dawka.
A Ty jak się trzymasz? Nabrałaś odwagi do pierwszych zakupów?
Miłych Walentynek - a stringi kup, pograsz trochę mężowi na nerwach;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry