reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
poronionaogromne gratulacje:-D:-D:-D fantastycznie, że synuś jest już po tej stronie brzuszka:tak::tak::tak:, bardzo się cieszę, że już w domciu jesteści

kahaka nie da się ukryć, teraz kurde ja:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
do mnie to jeszcze nie dociera:-), a potem ty kochana:tak::tak::tak:

Dziś przyszła paczka nr 2 rożek i pieluszki, jeszcze czekam na paczkę nr 3 pościel do łużeczka i rożek.
kłaczek cieszę się, że zagadka została rozwiązana:tak:
karolcia dobrze, że wrzuciłaś na luzik, bedzie dobrze
 
patka, a do mnie przyszły paczki z meblami :-) oj będzie mój mąż miał robotę na weekend :-) nie daruję mu, musi poskładać :-p
 
Witajcie dziewczynki nocnie.
Bawiłam się dziś szydełkiem włóczką i na koniec wstążeczkami.
Powstał fajny komplecik dla Karolinki.;-)
Oto efekt tej zabawy
 
Witajcie dziewczynki.
A co tu tak cicho????
Wczoraj ostatnia ,a dzisiaj pierwsza :confused::confused:
WSTAWAĆ ŚPIOCHY !!!!!


U mnie strasznie zimno za oknem .
Nawet nie patrzę na termometr.
Mąż wyniósł pościel na taras i powiało,mnie to wystarczy .
Zmarzłam ....:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
chorowitkom zdrówka dużo życzę .:tak::tak::tak:
Kuba dziś wstał przed 7 i o tej godzinie nie wiedzieć czemu nas pobudził .:baffled::baffled::baffled:
Właśnie zasiadłam ze śniadaniem do kompa .

A mój mężuś przeszedł dziś całego siebie :szok::szok::szok:
Jak tylko wstał to pościel powywieszał,
klocki Kuby w salonie wszyściutkie posprzątał,
z psami na spacer poszedł,
teraz na całym piętrze kurze wyciera :szok::szok:
Prosił,żeby mu wodę do mycia podłóg zrobić ... :szok::szok::szok:

A na obiad zapowiedział,że będzie próbował zrobić żeberka w coli :szok::szok::szok::szok:
Normalnie szczękę z podłogi zbieram i w paszczy mi się nie mieści ,bo wciąż opada :szok::szok::-D:-D:-D
 
Hej dziewczynki.
Wczoraj poczułam się na tyle dobrze ,że wstałam posprzątać kuchnię . :sorry:
To znaczy bez przesady ,nie jakoś super tylko umyłam piekarnik,mikrofalę i kuchenkę gazową ,do tego powycierałam blaty ...
Efekt ...
Do końca dnia leżenie i leki,leki,leki. :eek::crazy:
Nosz kurna...
Nic mi dosłownie nie wolno. :no::no:
Jak leżę to nawet skurczy nie mam ,a jak cokolwiek zrobię to od kilku do kilkunastu na godzinę . :szok::szok:
Horror jakiś . :eek::eek:

Wczoraj zaczełam kolejną sukienusię . :-):-)
Tym razem nowy wzór węzeł salomona i zobaczymy co wyjdzie ,bo sama jestem bardzo ciekawa . :-D:-D:-D

Przepraszam dziewczynki ,że nie czytam wszystkiego ,ale jest mi ciężko siedzieć ,bo już brzuszek przeszkadza i mała się denerwuje podczas siedzenia .
Pozdrawiam Was gorąco .
 
As....no ręce opadają..."tylko umyłam piekarnik,mikrofalę i kuchenkę gazową ,do tego powycierałam blaty ... " Pamiętasz jak do mnie dzwoniłaś i mnie ochrzaniałaś, że mam leżeć? Mnie nawet do głowy nie przyszło, żeby sprzątać cokolwiek. NIc się nie stanie, jak będziesz mieć brudno w kuchni. Proszę leżeć, bo zbiorę baby-boomową ekipę i naślę na Ciebie :tak:

U nas składanie mebli. Tzn. mąż pracuje, a ja nadzoruję :-) szafa i komoda gotowe, zostało łóżeczko. Pochwalę się efektami, gdy wszystko skończymy.
 
As: cudenka potrafisz "wydziergac" - zadroszcze ,ale popieram Kahaka lezec to znaczy lezec i tyle ! ja mam okna nie myte od wakacji , a piekarnik w kuchni z litosci umyla tesciowa przed wigilia ale teraz spowrotem zapuszczony, u mie jest ok i moge cos porobic ale tez jak zaczynam sie wiecej gimnastykowac: schylac/podnosic rece itp.. to brzuszek sie ostro buntuje - lekarz wyraznie powiedzial : sluchac swojego ciala jak dziecko sie buntuje odpuscic robote i sie polozyc ,ja obecnie mam "kryzysy popoludniowe" i wpadam w 1-2godzinne drzemki nawet po kawie :))) organizm podczas snu skupia cala energie na rozwoju dziecka :) trzymajcie sie kobitki
 
reklama
Poroniona - gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry