reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Miskam trzymaj sie , za pare tygodni ten dotyk , gest a nawet płacz dzieciaczka wynagrodzi Ci te leżenie. Duuuuużo zdrówka dla Ciebie i Dzidzi.


Karolciu przepraszam jezeli wprowadziłam tutaj pewnego rodzaju zamęt z tym szpitalem , bo ja chciałam wiedziec co i jak ale myśle ze tak jak Ilonka napisała co ma być to będzie a będzie dobrze.
 
reklama
Ja też rodziłam w małej dziurze, najbliższy, tzn. najlepiej zabezpieczony szpital dla dzieci w Poznaniu na Polnej 60 km. Ale tam był mój lekarz i jemu ufałam. Teraz mam dylemat, bo mól lekarz się przeniósł 100 km od nas i już nie odważę się rodzić w tym samym szpitalu. Chyba. Póki co jestem zdecydowana na Poznań, ale też nie na Polną. Ale jakby coś się działo to zawsze mamy bliżej, tylko trzy krótkie ulice.
 
lilijanna to gdzie bedziesz rodzić w Poznaniu?? na Lutyckiej?? ja tam rodziłam mojego Kajtusia :-) jechałam do szpitala 75 km i jeszcze wypadek był po drodze ale zdarzyliśmy :-D
 
Asiu poszło PW. A jak Ci się rodziło na Lutyckiej? Ja mam tak mieszane uczucia co do tego szpitala, ale znam inne oddziały ichne niż porodówka.
 
Wiecie co, właśnie rozmawiałam z koleżanką ze szkoły (z pracy), że jakiś czas temu ktoś puścił plotkę, że poroniłam i że wracam do pracy…Włosy dęba stają, co ludzie potrafią wymyśleć
unhappy.gif


Wieczorem mam wizytę u gin z usg. Kciuki mile widziane.
 
Karolci kochana będzie wszystko dobrze napewno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko znów nie znikaj!Przepraszam jak napisałam coś nie tak.
Ja ze wzg że znam wszystkie szpitale na górnym śląsku nie poleciłabym żadnego na żadna specjalizację :)ja r`dziłam w PkP Ligota bo tam miałam swojego lekarza i mu zaufałam:)Nie mogę narzekać było sppoko.
 
reklama
Jestem... Doczytalam, ale odpisac po kolei chyba nie zdolam. Miskam, Carri, fajnie ze pojawilyscie sie znowu... Kahaka, podobno kogo za zycia pochowali temu dlugie lata zycia pisane, wiec... Dobra wrozba!
Patrze na nowe Cuda na watku i zachwycam sie - EwelinaK, kasiuleczka... Cudne te maluchy.
My... Coz... Chyba zaczynaja sie male problemiki. Karol rosnie jak dziki, juz przekroczyl 5kg, z reszta po ubrankach widac jak chlopa przybywa.



Natomiast cos sie niedobrego dzieje w brzuszku i zaczynaja sie schody z tutejsza sluzba zdrowia. Otoz dokarmiam malego sztucznie - na SMA mial zielone kupska, wiec zmienilam na Aptamil i zrobilo sie w ogole lipnie. Na SMA mial 1-2 kupy na dobe, o ladnej konsystencji, ale zieloniutkie, na Aptamilu dostal po prostu sraczki iwec biegiem wrocliam do SMA i pognalam do GP. Bo zielona kupa to jedno, ale on ma takie drobne, ropne wypryski - najpierw mial je na czole, potem z czola zniknely i pojawily sie na policzkach i ciemieniu, teraz rozlazly sie na podbrodek i sa pojedyncze na klatce piersiowej. Poza tym jest koszmarnie zagazowany. Kolek jako takich nie ma, czasem tylko sie prezy, ale pierdzi symfonicznie i na glosy - ciagle pierdzi, kupy wypierduje, czesto za pierdkiem leci "kleks". Wszystko to do kupy zbierajac, mamy objawy przeladowania laktoza - zwazywszy ze Karol je duzo i czesto, jest to mozliwe. Bylam u GP - powiedzial ze zielone kupy to zaden problem. Sluz w kupach tez. Na prychy dal jakis tlusty krem. Zglupialam... Moze sie myle, zle jak ostatnio mialam dzieci, to zielona kupa BYLA problemem, a sluz w kupie swiadczyl o problemach trawiennych i byl sygnalem do natychmiastowej reakcji. No i prychy sie raczej osuszalo niz natluszczalo. Na czwartek jestem umowiona w Child Centre i mam nadzieje ze cos to da. I chyba sprobuje podac Colief...
 
Do góry