reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Hej,
Liljanna, ja śpię całą ciążę z rękami w górze. Czemu nie wolno? Wiem, że nie wolno na stojąco wyciągać, np. firanek wieszać, ale o spaniu nie słyszałam :eek:
karolcia, ja miałam torbę w ten weekend pakować, ale mi nie wyszło.
 
reklama
Kahaka - chodzi mi konkretnie o pozycje na plecach z rękami w górze, bo do tego mnie ciągnie, nie wolno na plecach, bo pozycja brzucha jest jakaś taka, że dzieć się może udusić, chyba, że nogi są wysoko na poduchach, taka pozycja niby siedząca, no i dodatkowo ręce w tej pozycji na plecach powodują, że brzuch robi się jeszcze bardziej płaski. Wiem, że mi jeszcze troszkę do dużego brzucha, ale staram się niektórych pozycji już unikać. Na boku, ręka pod głową, że jakoś tak jest wyżej niż głowa ok.

Anulka16 - ano zachciewajki jak w ciąży :laugh2:

Karolcia81 - super, że jesteś spokojna. Co do torby wszystko zależy od Ciebie, jak jesteś panikara, to nie warto tego zostawiać na ostatnią chwilę. A torba nie przeszkadza, spakowana może sobie leżeć w szafie i nie przeszkadza, nawet 10tc.
 
Karolcia tak się cieszę że to już 28tydz.
A jak Ty żyjesz w mieście o którym najczęściej się ostatnio mówi? Straszna tragedia.

Dzięki. Ja czekam na Ciebie cały czas.....

Wiesz...tak szczerze to strasznie się wstydzę...ten park jest koło mojego domu, chodzę tam czasem z psem, ale jak zobaczyłam tych ludzi co tam przychodzą, cała ulica tej dziewczyny...sam plebs za przeproszeniem....wiesz to przerażające co się stało ale i żenujące....te maskotki, listy....wiesz dla mnie to aż śmieszne jest.

Klarolciu a o jakim szpitalu na śląsku mówisz?
Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki;-)
Lilijanna no to masz zachcianki super:tak:

O Prywatnym Szpitalu Ginekologiczno-Połozniczym na Łubinowej 3 w Katowicach! polecam...super sprawa!
Łubinowa 3 :: bezpłatne porody w luksusowych warunkach :: prowadzenie ciąży :: kameralne porody


Hej,
karolcia, ja miałam torbę w ten weekend pakować, ale mi nie wyszło.


Karolcia81 - super, że jesteś spokojna. Co do torby wszystko zależy od Ciebie, jak jesteś panikara, to nie warto tego zostawiać na ostatnią chwilę. A torba nie przeszkadza, spakowana może sobie leżeć w szafie i nie przeszkadza, nawet 10tc.


Ja tak sobie myślę, że przy najbliżej wizycie w aptece to już sobie kupie podkłady, majtki jednorazowe i podpachy...i mogą leżeć w szafie....a tak około 34 tc przygotuje resztę....
muszę jeszcze zakupić jakąś rozpinaną koszulkę...bo położna uczulała, ze tak wygodniej potem im połozyć maluszka niż wpychać pod koszulę, albo obnażać mamusię i zadzierać koszulinę...



kurcze....naprawdę nie mogę się już doczekać....
a mały tak bryka cały czas w brzuszku.....wcale nie śpi....cały czas go czuje jak się tam mości....
mam nadzieje, ze te ostatnie 10 tc szybko zleci....
 
O Prywatnym Szpitalu Ginekologiczno-Połozniczym na Łubinowej 3 w Katowicach! polecam...super sprawa!
Łubinowa 3 :: bezpłatne porody w luksusowych warunkach :: prowadzenie ciąży :: kameralne porody
Czy ten szpital to taka super sprawa to bym się kłóciła Karolciu. Wiem że dla każdej przyszłej rodzącej takie warunki są cudowne .Jeśli chodzi o jakiekolwiek komplikacje mamusia ląduje w pierwszyszm lepszym szpitalu miejskim najczęściej Bogucice lub Ligota , a dzidziusie są przewożone do Zabrza. Wcześniej były do Ligoty.
 
Karolciu - dobrze, że maluszek zdrowy i ruchliwy :) Kciuki dalej w pogotowiu &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Moja dzisiejsza konsultacja, to zwykła formalność ale w przyszłym tygodniu to ...

Kasia - a nie mówiłam, że rozmiarem brzucha nie należy się przejmować?:-p Jak sobie wspomnę twoje pomysły w tej kwestii, to mnie ciarki przechodzą. Pozdrów melonika :)
 
witam sie i ja
karolcia nie wiedzialam ze ty tez mieszkasz na tej wiosce :-D
ja tez tam mieszkalam (na dandowce )ale dalej jestem tam zameldowana
i faktycznie zenujace jest to wszystko te maskotki listy itd. za niedlugo to krzyz przybija i tabliczke masakra normalnie a i tak po wszystkim te maskotki i inne rzeczy pokradna bo tam tak jest
a co do malego to dobrze ze daje popalic :tak: przynajmiej spokojna jestes

a jezeli chodzi o spanie to ja cala ciaze spalam na plecach z rekami za glowa i moze dlatego mala sie nie obrocila:cool:
 
Ostatnia edycja:
Szczerze mówiąc ja ludziom się nie dziwię.Pomagali,czekali,śledzili informacje...Cała Polska i nie tylko w tym uczestniczyła.Denerwuje mnie tylko wydawanie opinii i nieskazitelność tych którzy wydają wyroki.Może lekka przesada jest z tym wszystkim ale...
 
kaira a dlaczego podczas komplikacji pacjentka zostaje przewieziona?pytam , bo mieszkam niedaleko , mimo ze w ciąży JESZCZE nie jestem , chce wiedzieć co i jak.
Wiem ze to nie miejsce na dyskusje na temat sosnowieckiego parku ale czy weług Was ludzie którzy daja tam te wszystkie maskotki , kwiaty , robia cos złego???to chyba lepsze niz lincz na matce w internecie.Plebs czy nie - kazdy jest człowiekiem.
 
reklama
Karolciu zgadzam sie z Lili niestety.

Tv rzecz zbedna np jak dla mnie czasu ani checi nie bylo :p Tv dla mnie to GrAacjanek byl :D


Torba ja mialam od 34 tc spakowana :)
 
Do góry