reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

jest jest jest serducho jak dzwon! tyle co wyszłam i zaraz piszę! Maleństwo ma 17,6 mm. Serduszka nie słyszałam, ale widziałam, ryczałam jak dziecko w gabinecie. Naczekałam się, ale warto było. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Potem 3.03 już u mojego doktorka.
​gratulacje !!!!!!
 
reklama
kasiuleczka młody bezbłędny- udaje supermana :-D:-D:-D
Lilijanna ty nie rycz tylko się ciesz :-D Takie tętniące mikroserduszko na ekranie usg to jeden z najpiękniejszych widoków w trakcie całej ciąży :-)
kahaka zaciskam zaciskam, a może puścić Cię przed sobą w kolejce :-p?
 
Ewelinko jeszcze raz ogromne gratulacje, Szymonek jak marzenie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Mnie też bolało jak macica się kurczyła.
Karolcia trzymam kciuki za wizytę, ja też mam dziś J
As również za ciebie kciuki zaciśnięte
Kasiuleczka super, że wy też już w domciu, a samopoczucia po porodzie tylko pozazdrościć. Gratuluje J
Poroniona nic się nie martw, ja z Pati wychodziłam w styczniu ze szpitala, też było mroźno J Pamiętam, że buźkę wysmarowałam grubą warstwą kremu J I tak jak Kaira ubrałam malutką cieplutko. Nic jej niebyło.
Kahaka mąż się wczuwa, super. Wczoraj zapytałam mojego co on by biedny zrobił, gdybym wcześniej urodziła, a my jeszcze nie przygotowani. On się zaśmiał i powiedział, że zawiózłby wszystko do mamy. Ten mój chłop…
Lilijanna rewelacyjne wieści J
 
poroniona, nie dzięki, ja przynajmniej do 14.02 muszę wytrzymać :-)
patka, Twój chłop jak widzę też by sobie dał radę :-D a na jakim etapie u was przygotowania?
 
As, weź Ty może sprawę skonsultuj raz jeszcze, ale pod kątem natychmiastowego stawienia się na IP.
Może Ciebie powinni podłączyć pod coś solidniejszego niż nospa, żeby sytuację uspokoić...

Trzymam kciukasy z całych sił!
 
Nie jest dobrze dziewczyny .
Skurcze się nasilają .
BOJĘ SIĘ !!!!!!:szok::szok::szok::szok:
Przestań być uparta nie czekaj do 18 na tego profesora tylko jedz na IP.
Tu żadna oprócz kciuków i Wam nie pomoże!
Jest dużo za wcześnie żeby Karolina była na świecie, Są inne leki niż no-spa i magnez.
 
reklama
Dzwoniłam do niego.
Mam wziąć jeszcze dawkę Nospy do maksymalnej i poczekać 2 godziny
jak nie minie to wezwać karetkę .
Nie jechać autem ,bo to za długo .
Jak minie to poczekać do wizyty.
 
Do góry