reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
As - kochana...nie daj się...trzymaj Karolkę jeszcze w brzuszku ....martwisz mnie....maj ma być NASZ! słyszysz!!!!!!

LILI - wielkie gratulacje....będzie piekna, zdrowa ciąża....:-)


Ja też już po wizycie....wszystko super...macica bardzo rozluźniona, szyjka długa i zamknęta...żadnych objawów, że coś mogło by się zacząć dziać niepokojącego....mały rośnie...już waży 870....i cały czas się ruszał....już się ułożył główką na dół, ale to pewnie jeszcze się kilka razy może zmienić...i najważniejsze...mój kochany mężczyzna walnął mi taki piękny uśmiech podczas usg, że aż się ginek zaśmiał i stwierdził, że mamy szczęśliwe dziecko...normalnie banan z rodziawioną buzią i dziąsłami na wierzchu....coś niesamowitego....!!!!!

ogólnie jest dobrze...cukier pod kontrolą...i mam się na razie o niego nie zamartwiać...że to bardziej na nietolerancję wygląda...

Acard jeszcze zostaje...około 35 tygodnia będziemy odstawiać ;)
 
Kasiuleczka, Ewelinka gratuluje, śliczne te wasze bobasy.
As co u Ciebie, ja trzymam kciuki to mogę, mam nadzieje że Karolinka jeszcze nie chc wyjść, nie wolno jej.
Karolcia super ze dobrze.
Lilijanna gratuluje :-) super że o.k, i tak już ma zostać
A ja jednak dziś trafilam do mojego ginka i jak pisałam że nie wyjdę bez usg i je miałam. najpierw mnie zbadał, później usg i wszystko jest dobrze dzidzia rośnie zgodnie z terminem, mam tylko łożysko przodujace, ale powiedział ze się jeszcze zmieni. ból pewnie jest od rościagania, zalecona nospa 3 x i magnez też 3x a w piatek idę jeszcze na wizytę i mam dostać recepte na luteinę. duzo leżec, lezeć. to tyle, a jak coś by sie działo to dzwonić. mam nadzieje że nie będzie takiej potrzeby i dzidzia bedzie grzecznie siedziała u mamy :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny właśnie wróciłam z Warszawy.
Szyjka otwarta na opuszkę zewnętrznie ,ale wewnętrznie trzyma i jest długa . UFFFFF
Zmienił mi Nospę na Skopolan .
Jak po Scopolanie nie będzie mijało to jutro wieczorem ,a najpóźniej pojutrze mam zaczać brać Fenoterol i Isoptin .
W razie czego dostałam skierowanie do szpitala ,ale mam go wcześniej powiadomić ,że jadę ,to będą na mnie już czekać ...
Podstawowe zalecenie
30,a nawet 40 % sukcesu to leżeć ,leżeć i leżeć .
Wracam więc do łóżka .
Aha
zrobił mi szybkie USG .
Z małą wszystko w porządku :tak::tak::-):-)
 
As, bardzo się cieszę, że z małą ok! A więc leż leż leż, mam nadzieję, że ten lek i leżenie wystarczą, tylko pamiętaj LEŻ, bo jak nie to przyjadę i osobiście Cię do łóżka zapakuję ( i uważaj, bo całkiem niedaleko mam!!!)
 
As, super, że z malutką wszystko ok, i trzymaj się dzielnie, wytrzymaj jeszcze te kilka tygodni!
Lil, cieszę się twoim szczęściem!
Kasiuleczka, synuś cudny, nie ma to jak w domku. No i chyba synus ma syndrom młodszego rodzeństwa, dlatego taki grzeczny :-)
Ewelinka sunuś cudeńko, napatrzeć się nie mogę na te wasze maleństwa, moja córcia rok temu taka była... Oj ta szybko ten czas leci...
Ewelinko, macica nie boli jak się kurczy tylko przy pierwszym porodzie, u ciebie widocznie organizm zanotował, że to juz drugi poród. Mnie przy drugim porodzie cały brzuch po CC tak bolał, że nie wiem co było od kurczenia macicy a co od rany :-( I to prawda, że najbardziej się kurczy przy karmieniu, dlatego też naturalne karmienie jest takie ważne po porodzie.
Klaczku, twój synus rosnie jak na drożdzach, całkiem dorodnie już wyglada!
 
Ostatnia edycja:
Witam o poranku
Kahaka oj dałby… nie pozwoliłby sobie zrobić krzywdy J
Mam już Lovele, dziś zaczynam wielkie pranie J
Torby nie mam spakowanej, czekam na paczkę, koszule i takie tam potrzebne rzeczy do szpitala zamówiłam przez Internet więc jak przyjdzie to szybko pranie i pakowanie.
Z badań wymaz zrobiony, czekam na wyniki i w przyszłym tygodniu idę na krew hbs i coś tam jeszcze.
Poza tym nie mam nic, czekam na zastrzyk gotówki J
A u Ciebie jak ?
monisiowata zaciskam kciuki
Karolcia fantastyczne wieści, gratuluję
Kasiaa bardzo się cieszę, że u ciebie i u maluszka wszystko oki, łożyskiem się nie martw ja na początku też miałam przodujące, ale się przesunęło. Dbaj o siebie i zero przytulania, mój m tak się zawiesił, że przez całą ciąże nic L
As aleś nas nastraszyła, proszę cię teraz odpoczywaj, leż i jeszcze raz leż

Moja Malutka waży 3 kg, wszystko wysoko pozamykane. Ja niestety trochę gorzej, przez ten wczorajszy spacerek nie mogłam się ruszyć, pachwin mnie bolały, całe nogi, brzuch, oj szkoda gadać… ciężka jestem i tyle J
Zaraz się szykujemy na bal karnawałowy w szkole, Pati wybrała strój kowbojki za namową tatusia, bo stwierdzi, że nie wypada jej już przebranie w księżniczkę. Moja Iskiereczka będzie wiejską dziewczynką J
 
reklama
Hej dziewczyny w sumie nie przedstawiłam się , mam na imię Natalia 22 lata. Jestem w 20tc, w 2010 roku w listopadzie poroniłam :( teraz w październiku się udało ale tak się strasznie boję że znowu będzie coś nie tak :/
 
Do góry