reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witajcie dziewczynki.
Lekarz kazał mi zapisywać częstość występowania skurczy ,wtedy kiedy leżę i kiedy jestem aktywna ....
od rana to robię i...
Jak leżę idą średnio 3 skurcze na godzinę ,a czasami 4 ,a jak wstaję to i skurcz co 5 minut :szok::szok::szok:
Niestety wstawać też muszę ,bo choćby do WC i po takiej wędrówce moja stabilizacja trwa ok.godzinę do tych 3 skurczy ...
Masakra jakaś ...:sorry::sorry::sorry:
Ogólnie nie jest źle ,właśnie niedawno dzwonił do mnie profesor zapytać jak się czuję i czy skurcze chociaż trochę odpuszczają :szok::szok::szok::eek::eek:.
Powiem szczerze ,że tego to się nie spodziewałam ,że od wczoraj będzie o mnie pamiętał ,mając tyle pacjentek w poczekalni...:rofl2::rofl2::rofl2:
Oczywiście stwierdził,że najchętniej to by mnie widział na oddziale u siebie ,bo wtedy byłabym bezpieczna ,ale ze względu na okoliczności daje mi ostatnią szansę i zostawia na poprawę w domu .:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej,
patka, ale duża ta Twoja córcia :szok: pewnie jeszcze z 1 kg jej przybędzie. Ciekawe ile moja waży, za tydzień mam usg, to się dowiem, ale kolosa się nie spodziewam. Co do przygotowań - poprane mam wszystko, ale nie poprasowane. Mebli dalej nie mam, więc nie mogę nic urządzać, torby też nie spakowałam....
nadalka, witaj...Rozumiemy doskonale Twój stres. A przyjmujesz jakieś leki w tej ciąży? Znasz przyczynę poronienia? Zaglądaj do nas, w kupie raźniej :-)
As, te Twoje skurcze nie wyglądają ciekawie :crazy: w razie czego jedź do tego szpitala.

Ja dzisiaj kończę 35 tydzień :-) Jestem już dużo spokojniejsza, bo wiem, że w razie czego mała by sobie poradziła. Potem zrobię zdjęcie brzuchola i Wam wstawię.
 
przez 10 dni brałam tylko luteinę a teraz nic... wtedy konkretna przyczyna poronienia nie była znana, lekarz mówił że różne czynniki na to wpływają - ja podejrzewam że to był stres, to była pierwsza ciąża , miałam 19 lat, zaszłam w ciążę z chłopakiem z którym byłam dopiero 4 miesiące... bałam się powiedzieć rodzicom, mój chłopak wcześniej powiedział że jak będę w ciąży to ze mną nie będzie więc to podwójny stres .... i tak wyszło...
 
witam sie i ja po dlugiej nieobecnosci
czytam was codziennie ale czasu brak na odpisywanie
mala jest na etapie wzdec i braku kupki juz 4 dzien i tak troszke sie meczymy z tym dzisiaj poszedl czopek glicerynowy i puscilo no ale zobaczymy jak bedzie dalej a tak pozatym to rosniemy zdrowo juz mala ma 5 kg i dalej puchnie:-D musze:shocked2:ja juz dokarmiac butla bo z cyca juz jej zamalo :-D
a oto moja kluseczka 1325195869992.jpg
As te skurcze nie bardzo mi sie podobaja ja takie mialam przy wiktorku i wiesz jak sie to skonczylo ja na twoim miejscu bym poszla na oddzial niech by cie mieli pod okiem fachowcow
kahaka no no juz niedlugo a twoja Agula bedzie juz z wami
Ewelinko ja jeszcze ci nie gratulowalam synusia wiec teraz to robie i przystojniak z niego sliczny jest:-)
Lili zajefajnie ze wszystko jest ok teraz to tylko do wrzesnia:tak:
klaczku maly niezle przybiera widze ze goni moja z waga super;-)
nadalka witaj z dziewczynami bedzie ci razniej i szybciej ci zleci okres czekania na dzidzie
reszcie przesylam buziolki
zmykam karmic moja glodomorre:-D
pa pa
 
Dzieki, Ewitka. Karol w istocie rosnie jak na dorzdzach, az milo patrzec jak sie zmienia i rozwija. Co do bolu brzucha po porodzie... Mam wrazenie ze po kazdym kolejnym macica bardziej daje w d... przy obkurczaniu. I jestem tego wrazenia pewna.
As, lez spokojnie i nie kozakuj - najwazniejsza teraz jest Karolcia.
Nadalka, kazda z nas sie bala i boi. To juz normalne. Ale wiara i nadzieja czynia cuda - majac nadzieje na cud, wierzymy ze tym razem sie uda i udaje sie.
Kahaka, juz bliziutko... I masz racje ze jakby cos to malenka juz sobie da rade, ale przeciez jeszcze troche razem wytrzymacie.;-)
Kasia, mocno puchata ta Twoja glodomora!:-D No, nie wiem czy dogonimy z waga, ale mozemy sie postarac - do 5kg brakuje nam jeszcze ze 30dag.:-) Karol sie rozkreca z jedzeniem, w nocy poprawial cyca 120ml flachy, az musialam mu dorabiac bo nie przewidzialam takiego rozmiaru glodu.Dzis przez dzien pompuje co 2-2,5h po 120... Producent mieszanki zaleca 6 posikow na dobe po 120ml, oczywiscie o zakasce z cyca nie wspominajac... Chyba by mi dziecko rece ogryzlo!:eek:
 
As - co u Ciebie? kurcze...martwie się...

Kłaczek - Karol jest cudny.....ja cały czas oglądam Wasz filmik i zazdraszczam.....:-)

Zjola - jak zajrzysz...to napisz co u Ciebie? zbliża się termin zabiegu...będę bardzo mocno trzymała kciuki....a zaraz po zaskakujesz :tak:
 
Witajcie kochane .
Dzięki za troskę .
Kolejny dzień do przodu .
Nie jest gorzej ,a to znaczy ,że jest lepiej ... :-):-)
Skurcze jeszcze są ,ale zdecydowanie słabsze i krótsze .
Do wieczora mam jeszcze czas .Być może się wyxiszą na tyle ,że Fenoterol mnie ominie :baffled::baffled:
pozdrawiam wszystkich ,buziaczki
Wracam do łóżka .
 
EwelinaK kochana moje Gratulacje,Szymonek jest cudowny,sliczny maluszek :-)
kasiuleczka sliczne malenstwo :-)
Lilijanna gratulacje,super wiesci,najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku ;-)
kasia Agatka jest urocza,slicznotka z niej :-)
 
reklama
Natalka witaj, gratuluje maluszka w brzuszku, zostań z nami, razem zawsze raźniej J
kahaka to widzę, że z przygotowaniami jesteśmy na podobnym etapie, damy radę J mam nadzieję ;)
Moja córcia faktycznie duża, to jest jedna z przyczyn cesarki, niestety, ale już się z tym pogodziłam (Lili i Jankesowa mi w tym pomogły - dziękuje dziewczyny)
kasia2011 śliczniutka ta twoja pociecha J
kłaczku ale głodomorek z Karolka, faktycznie do 5 kg niedługa droga J
As odpoczywaj kochana, trzymam kciuki, żeby te skurcze mineły

Ja dziś odpoczywałam, mój M pojechał za granice na 4-5 dni i jak wszystko się ułoży to będzie tak jeździł co tydzień i na wekeend wracał. Wiadomo więcej kasy będzie, ale w złym czasie zaczął, bo chyba go nie będzie jak będe rodziła :-( Martwi mnie to :-(
 
Do góry