reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witajcie dziewczynki:)
Ewelina ja też mam już schizy odnośnie porodu. Dziwne, ale przed pierwszym się tak nie bałam jak teraz. Jeszcze moja córka mnie wczoraj opitoliła, że nic nie mamy przygotowanego, nawet łóżeczka:) (oglądała "Pierwszą miłość", a tam jedna z boh. jest w 8 miesiącu i niby zaczęła rodzić, moja mała księżniczka się przestraszyła:)
kłaczku twoje posty są niesamowite:)
karolciu nie martw sie na zapas, wszystko będzie dobrze, dziewczyn są w tym temacie ekspertkami to ci pomogą, przynajmniej dużo nie przytyjesz, bo ja ...nawet nie chce wchodzić na wagę.

Ja drugi tydzień na l4 hurra. Cały czas jestem senna, a w tym tygodniu mam zjazd i się jeszcze nie przygotowałam :(
Niw wiem co się ze mną dzieje, ale nic w kuchni mi nie wychodzi, ostatnio latały po kuchni leniwe, mój m je łapał, Pati uciekła.
Wstyd mi:( Na swoje usprawiedliwienie napiszę, że do tej pory bylam grzeczna:)
 
reklama
Zeby nie bylo ze Karol taki anioleczek... Alkaida... Talibek jeden... Wybral nam jajka w nocy tak, ze o drugiej Rajmund do Tesco lecial po mleko dla dzieci bo ja juz nie mialam czym (pomijam ze mi zmaltretowal brodawki wiszac godzinami na cycach), a on sie nadal darl. I jaki efekt? Wciagnal 10ml i poszedl spac - tyle mu w cycach braklo. Ale po 2h sie obudzil, poprawil 60ml, pogadal z lustrem od toaletki, podyskutowal z sufitem, posmial sie do lampki i dopiero sobie pospal. W ramach kontroli podalam mu rano cyca, potem flaszke - sciagnal z cyca, poprawil 20ml z butelki, pokrecil sie i spi. Zaczyna sie rozgladac, zaczyna obserwowac. Fajnie to wyglada. Tatus nagral: Karol pierwszy dzień w domu. - YouTube
EwelinaK, tak straszyli ze malo sie nie obs...m idac do porodu, a wyszlo bardzo foremne dziecko. Mysle ze wchodza w gre bledy pomiaru, ale zdecydowanie wole te wersje noworodka ktora mam - on sobie spokojnie urosnie, malutki znowu nie byl, jest zdrowy, a dzieki temu ze nie byl ogromny, moglam go urodzic szybko nie meczac dziecka przedluzajacym sie porodem.

Mam jazde. Rajmund poszedl po "zatyczke" dla Karolka. Mam wrazenie ze te jego wiszenia na cycu to nie tyle glod co zabawa, wiec zdecydowalam sie jednak na smoczka. Tatus pognal jak z procy wystrzelony. :-D
 
Dziewczyny dziekuje. Mam wrazenie ze Karol zaczyna lepiej widziec i rozglada sie. Widze ze probuje koncentrowac wzrok, ze przy karmieniu na przyklad przyglada sie, ze sie rozglada, szuka zrodla dzwieku kiedy rozmawiamy. Nawet polozna wczoraj zauwazyla ze on na glos Rajmunda zaczyna sie rozgladac i szukac... Coz - nic nowego, on juz na ten glos od tygodni reagowal.:-D Synek tatusia w koncu!
 
kurczę kłaczku jestem w totalnym szoku :) jak Karolek główkę trzyma, albo mój tak nie robił albo już zapomniałam :) w ogóle spojrzenie ma takie kumate :) no i to szczęście w oczach mamusi :)
 
klaczek Gratuluję Karolka:-) Jest śliczny;-):tak::-)
U mnie wszytsko dobrze z Kajtusiem. w dzień jemy co 3 godziny a w nocy śpi. Polożna nie kazała go w nocy budzić na karmienie wiec wczoraj jak go o 22 nakarmiłam to sie ubudził o 5 rano:-D:szok:
Nie daje mu tylko witaminek d+k w kapsułkach bo one są oleuste i brzuszek go boli, jutro położna przyjdzie i mi powie co mam dawać innego.
 
Dzieki dziewczyny, chyba zostanie ten Henry ;-) poki co pysk mi sie smieje caly czas i co chwila ogladam zdjecia mojego skarbka.

klaczek - no strong baby :-D superowy jest. A jak tam kapiel Wam idzie? Tatus trzyma, czy Ty?

Dziewczyny oczekujace coreczek - ale Wy to macie wybor w tych ubrankach. Dzis oczoplasu dostalam jak lazilam po sklepach. W Nexcie ubranka z kotkami, oczywiscie dla chlopcow ani jednego kotka :wściekła/y: i w ogole 2 wieszaki tych ubranek, a dla dziewczynek 3/4 sklepu. No i nic nie kupilam... Znowu stchorzylam... Alemoze jeszcze dojrzeje do zakupow ;-)
 
reklama
Witam dziewczyny


Kłaczek gratuluje synka przesliczny.
As fajnie ze córcia:)
karolcia trzymj sie bylas u tego diabetologa

A co u mnie bylam wczoraj na tym załozeniu pessara nie zbyt przyjemne uczucie szyjka ma 2,72cm podobno sie wydłuzyła o pare mm po zalozeniu bo lezalam jeszcze na fotelu z 15min po zalozeniu samo zalozenie niemile uczucie podobno mam wasko na samym poczatku .z dzidzia wszystko dobrze juz jest wyzej.po wyjsciu z gabinetu poszlam do toalet patrze a tu jasna krewka na papierze i panika i do pielegniarki a ona do lekarza wyprosil pacjetke ktora juz weszla i z powrotem na fotel sprawdzil mnie wzienikiem patyczkiem i bada i wszystko czyste,okazalo sie ze podczas zakladania obdar mi przy wejsciu pochwy bo dosc ze spieta bylam to ponoc waskaale chwile grozy przezylam.:no:ale ogolnie nie jest tak zle ale wczoraj jak aplikowalam sobie tabletke to wyczulam normalnie peser palcem nie wiem czy tak powinno byc prosze o opinie dziewczyn co maja pesser macice mam w silnym tyłozgieciu .i jeszcze jedno dzisiaj nie bylam w kibelku nie wiem czy z nerwow czy tak jest boje sie chyba ze wypadnie przez 3 dni mam lezec potem moge chodzic ale tez nie za duzo.pozdrawiam was
 
Do góry