reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

O kurcze wiedziałam w którym momencie się tu pojawić :-D
A_gala WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!! :-):-):-) Jednym słowem olej rycynowy w Twoim przypadku się sprawdził;-)Fajnie, że malutka wynagrodziła Ci te wszystkie dni wyczekiwania taką szybką akcją porodową- tylko pozazdrościć ;-)Pijaweczka już przyssana normalnie wypas :-D Chyba do szczęścia potrzeba Wam tylko tego żeby was szybko ze szpitala wypisali żebyście przed pierwszą gwiazdką byli już w domu!
kłaczek może zakorkuj czymś Karolka dla świętego spokoju ;-)Młody siedzieć tam grzecznie i bez numerów przed Sylwestrem :-p
Pozdrówka dla Wszystkich!!!!
 
reklama
a_gala Bardzo bardzo gratuluję. Akcja bardzo szybko sie rozwinęła tylk pozazdrościć olejek chyba pomógł:-)
Zdrówka dla Ciebie i dla Malutkiej.

Ma ktoś wieści od Kasi bo miała mieć 20.12 cc!!??

teraz chyba na mnie kolejka wypada??!!:-):szok::szok:
 
a_gala Kochanie, tak bardzo się cieszę......... GRATULACJE!!!!! Normalnie poryczałam się. Buziaczki dla Was. Wracajcie szybko do domku. Czekam na wiadomość od Ciebie

 
:-)GRATULACCCCCCJJJJJEEEEEEE!!!!!! i znowu olejek sie sprawdzil wiedzialam:-D zycze abyscie byli w domciu juz na tę pierwsza gwiazdke , dla takich chwil warto zyc naprawde az ciarki przeszly i łezka w oku
 
A_gala - suuuuuper! wielkie gratulacje.....masz juz maleńką przy sobie....udało się...kolejny wielki mały cud! Popłakałam się......


a u nas bez zmian....to znaczy mały się dużo rusza...co mnie uspokaja....no i coś dziwnego co jakiś czas leci z moich piersi...to chyba siara...tak? taki lekko żółtawy płyn...kilka kropelek i przerwa, za kilka godzin znowu jakaś kropelka i przerwa....


to kto teraz w kolejności....kłaczek....i...?:-)
 
ja tez sie melduje ze juz mam malka przy sobie urodzila sie 15.12 o godz. 23.10 wazyla 3400 i ma 55 cm jest slodka i postaram sie wrzucic zdjecie agula.jpgagula 1.jpga oto one moj skarb najwiekszy
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia2011 Gratuluję Malutka jest prześliczna:-) Jak bedziesz miała czas to napisz jak poród, bo miałaś mieć cc 20.12.
karolcia81 teraz ja w kolejności i kłaczek:-)
klaczek co u Ciebie?? jak skurcze masz?? Tylko nie wciskaj się w kolejke teraz moja kolej:-D a planuje dopiero na Nowy Rok się rozpakować:-)

Strasznie dziwnie sie dzisiaj czuje jakoś po jelitach mi jeździ juz 2 razy byłam w wc masakra:zawstydzona/y::baffled:. Jakaś jestem niespokojna:baffled::confused::dry:
 
Do góry