reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Melduje że z dzidzią wszystko o.k serducho bije 175 u/min, wielkość pęcherzyka odpowiada wiekowi ciąży.jestem mega szczęsliwa. yupii
DZIEKUJE ZA KCIUKI napewno pomogły :-):-)
 
reklama
Cześć wam kochane!!!!

Ja dzisiaj miałam wizyte nie robił mi usg tylko zbadał szyjka zamknięta i długa i wszystko na dół się przesuneło cukry w normie. Stopy daja mi w kość bardzo mnie bolą mają co dzwigać chociaż przytyłam narazie niecałe 5kg ale przed ciążą miałam plus 12 w zapasach :zawstydzona/y: więc nogi maja co dzwigać a boję sie ich obciążać bo gdy urodziłam Kacperka niedziela to była a w poniedziałek kolano mi wyskoczyło z rzepki ni stąd ni zowąd darłam się gorzej niż podczas porodu no i w tamtym roku też mi wyskoczyło ale z paniki wsadziłam je spowrotem na miejsce:sorry: nie chcę powtórki z rozrywki. Mój mąż ma urodziny 31 stycznia chce aby Szymonek mu prezent zrobił ten mój chłop ma coraz głupsze pomysły ja mu mówię że mnie boli to i tamto że mi ciężko a ten do mnie że to dobrze wkońcu w ciąży jesteś:confused2: Szkoda tylko że muszę ją sama przechodzić, przyjedzie w piatek wieczorem więc od piatku leżę i mam wszystko w d... no dobra od niedzieli:-p bo na święta przygotowac coś trzeba, dzisiaj już zrobiłam wszystkie zakupy nie mam zamiaru na ost chwilę jeżdzić po marketach bo mi w nich niedobrze jest i duszno.
kłaczek :szok::-D ja już bym pewnie panikowała oj chyba karol chce się urodzić w roku 2011:-D:-D Zdrówka dla chłopa zapodaj mu mega dawkę czosnku i nasmaruj go czymś rozgrzewającym.
agala córeczce dobrze u ciebie w brzuszku jest nie chce jej sie męczyć a co:laugh2: czekamy czekamy my również hehehe

kasia wczoraj miała mieć cc chyba nie??

as cieszę sie kochana że wizyta ok i z malutkim ( bo ja obstwiam na chłopaka:-p) pochwialiłabyś się te 70% czy siusiak czy nie:tak: Jak tam dzisiejszy dzień to co zaplanowałaś zrobione??

kasiaa24 jak po usg???

agness to ty widze masz termin zbliżony do mojego i poronionej??? Na kiedy dokładnie??? Ty też masz na suwaczku nie spiesz się hehehe ;)

poroniona a ty co milczysz znowu?? Jak tam Aruś???

miśka ???
agacina już półmetek za tobą :) super!!!!! :) Przykre to z twoja koleżanką światełko dla niej (*):-(

Ja jutro choinkę będę ubierać tata mnie wczoraj wyciągnął do swojego loegi który sprzedaje choinki obeszłam kawał lasu język miałam przy samej d.... ale wybrałam :laugh2:
Super ,że z synkiem wszystko oki.
Dobrze ,ze cukry w normie .
Widzę ,ze też przed świętami w miejscu nie posiedzisz :-D:-D

Ja mam dobrze ,bo duże sklepy ,prezenty i ostatnia bieganina za wszystkim do mojego Dareczka należy .
W wigilię on też zawsze zmywa podłogi ,szykuje salon na przyjęcie gości w I dzień świat .:tak::tak:
I oczywiście zajmuje się Kubulcem i jego 1000 pytań do ...:-D:-D:-D

Powiem Ci szczerze ,ze już praktycznie zrobiłam wszystko co zaplanowałam ,a nawet więcej bo jeszcze do Kubusia dzieci przyszły i miałam małe przedszkole w wieku 9 lat .;-):-):-)

Bigosik się gotuje ,zmywarka pozmywała ,prasowanko zrobiłam ,mamę odwiedziłam ,z psami byłam jeszcze na spacerze i zdążyłam pójść jeszcze raz do sklepu,mięsko już zapeklowane .
Domek powoli nabiera świątecznego wystroju pachnie bigosem i czosnkiem z mięsa ,więc zaczyna pachnieć świętami.:-p:-p
Teraz przed kompem siedzę i myslę co tu jeszcze zrobić ,bo jakoś energia mnie rozpiera :szok::szok::-D:-D
Chyba jeszcze za moje akwa się dziś wezmę ,bo woda dawno nie podmieniana ,ale to jeszcze pomyślę .
Co do płci mojej iskierki ,to powiem jak będę pewna na 100% .
Nie lubię niedomówień .:-p:-p:-p;-):-):-)

Melduje że z dzidzią wszystko o.k serducho bije 175 u/min, wielkość pęcherzyka odpowiada wiekowi ciąży.jestem mega szczęsliwa. yupii
DZIEKUJE ZA KCIUKI napewno pomogły :-):-)
SUPER !!!!
 
a_gala moja ty bidulko..........zacisakam mooocno za Ciebie, żeby się bez wywoływania obeszło. A do mnie też możesz woaść posprzątać, bo mo nie pozwalają na nic ;-/

Ewelina26K ja mam termin na 27 stycznia, ale moja lekarka stwierdziła, że będzie chyba wcześniej ;-). Hahahahahahah, no właśnie się zastanawiam, czy nie zmienić tego określenia, bo jak moja też taka uparta będzie hihihii

kasia24 gratuluję dobrych wieści, spokojnych kolejnych miesięcy życzę ;-)
Miłego wieczorku mamusie.........
 
ależ się cieszę że u was dziewczynki wsio ok :D
oj a_gala bardzo ci współczuję :( wiem co to znaczy, bo przechodziłam przez to samo tyle że w szpitalu. Mam nadzieję że córcia w końcu się zmobilizuję, nie życzę wywoływania porodu, ponoc boli bardziej. Mnie bolało jak ....
kłaczku mi też czop odszedł 2 tyg wczesniej przed więc spokojnie, ale co aj ci będę pisać, większe doświadczenie masz ode mnie. Zdrówka dla Rajmunda!!
As kobito nie szalej z domowymi porzadkami i pichceniem. a co do płci stawiam na siusiaka :)

brzuchatki ucałujcie brzuszki od e-cioci
 
klaczek- mi czop odszedl w szpitalu po 2 i sie rozkrecilo na calego od razu ;p
asia- kurka mnie gin w 40t 5 d powiedzial kobieto po swietach na wywolanie ( wielkanoc) a ja tego samego dnia w nocy juz skurcze i na szpital wiec oni sami do konca nie wiedza ;p tyle ze polozna pytala jaki lekarz itp to sie smiala ze po jego badaniu babki odrazu rodza ze ma cudne rece ;p
a_gala - nie straszyc.... tzn niech ciebie nie strasza... ja sie na chlalam olejku dwie solidne lyzki na to banan...przeczyscilo mnie tylko raz, wiec masaz sutkow , przysiady , myj myj gorace i po 5h jechalam rodzic ;p

Pozdrawiam kobitki...... i normalnie nie wierze ze to juz ze nie ktore juz 20tc a inne ze dolaczaja cuda sie zdarzaja ..... buziammmmmmm

zazdraszczam brzucholkow choc M mnie uswiadomil ze od Kwietnia chce sie starac
:szok:
 
EwelinaK, nie dam, nie puszcze, nie pozwalam!:-D Bede lezec, oszczedzac sie i w ogole, ale niech on sobie tam jeszcze chwile posiedzi.

Skonczylam sweterek... No, dorobily sie jeszcze portaski na szeleczkach.
 
Laski!!!! chyba się zaczęło, do 24 miałam regularne skurcze co 5,7 minut, do 1:00 co 5, a od pół godziny zaczynają się nasilać i są mniej więcej co 3,4 minuty.... dzwoniłam do położnej,na razie mam jeszcze zostać w domku i poobserwować i jak akcja nadal będzie się rozwijać, to jedziemy do szpitala....mam tylko nadzieję, ze nie jest fałszywy alarm.....aaa i zaczął mi też odchodzić czop podbarwiony na różowo....
Trzymajcie kciuki!
Mam nr do EwelinyK26, więc jakby co to dam znać co i jak ze szpitala....
 
WIADOMOŚĆ OD AGALA :-)

NASZA KOCHANA CÓRECZKA PRZYSZŁA NA ŚWIAT DZISIAJO GODZ 6:30. 57CM, 3245G. CZUJEMY SIĘ DOBRZE A MALEŃKA JEST CUDOWNA :-):-) Poród a-gali w ekspresowym tempie o 4 byli w szpitalu a o 6:30 już maleńka była hehe, a_gala pisze że od 1,5 godz malutka ssie cały czas cycusia :-D


Cudowna wiadomość na początek dnia do mnie przyszła cudowna KOCHANA NASZA JESZCZE RAZ GRATULUJĘ aż mi łezka poszła za szczęścia...
 
reklama
A_gala - wszystkiego dobrego dla Was. Dużo zdrówka dla Małej i dla Ciebie również. Witaj Mały Cudzie po tej stronie brzuszka. Jupi!!!
 
Do góry