reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
No to ładny pasztet! Ja w Gliwicach słońca nie widzę ale myślałam, że to zachmurzenie! A to smog, kurczę blade! Dobrze, ze wczoraj z M nie poszliśmy piechotą do znajomych tylko śmignęliśmy samochodem, bo byśmy się nawdychali tego świństwa. Muszę przypilnować młodego, bo on astmatyk :(
 
Drogie ciężaróweczki (i nie tylko) , z okazji tych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcę życzyć wam szczęśliwych spokojnych Świąt , dużo zdrówka dla Was i waszych skarbów no i spełnienia wszystkich marzeń , buziaki.
 
Witam
dziewczyny

A gala gratuluje
Ja wczoraj byłam na usg połowkowym dzidzia ma wszystko na to chwile jest wszystko dobrze .Bedzie to chłopczyk:-)
Karolcia my zawsze razem:szok:
Termin sie potwerdził na 11 maja.
Lekarka mówi że wszystko dobrze.Wizyte u mojego lekarza mam na 27 grudnia.
Mam do was pytanie w lokalizacji łozyska mam przednia sciana wysoko c\zy to cos nie tak niby lekarka mowi ze dobrze?????????????
Wczoraj dostalam wyniki z krwi okazalo sie ze hemoglobina mi spadla na 11.5 mimo brania witamin .crp 6 a leukocyty 12,2 dzwonilam do lekarza ale mowi ze podobno w ciazy normy są wyzsze i nie mam sie co martwic.
Ale ja jak zwykle sie martwie taka moja natura:no::-(
Pozdrawiam was serdecznie
 
Asia, wyglada na to ze "gubisz gluta". Wiecej, zoltawy i jak jeszcze dosc gesty, to tak jakby Ci "korek wypadal". NIe ma zmartwienia, potrafi jeszcze ze 2 tygodnie przed porodem wyskoczyc, ale... "Coraz blizej Swieta... Coraz blizej Swieta...":-D
Zjola, zajsc to se mozesz, byle donosic!. Winko, te sprawy i... jak nie brodzik to cos zadzialac musi! Nie panikuj!
 
Agala- GRATULUJE KOCHANA niech zdrowo córeczka rośnie.Ale super
Kasiu Córeczka cudowna Gratuluje jeszcze raz
Asia twoja kolej i KŁACZEK!!!!!!!!!!!!!!!rozpakowywać sie:p
 
Kłaczku - i tak muszę odczekać, bo 5-6 stycznia dowiem się czy coś z tego wynikło. Jak nie zajdę, to nie ma co krzyku robić, ale jak zajdę, to może być różnie, bo lekarz mówił, że te zrosty mogą uniemożliwić rozwój ciąży :( No ale trzeba być dobrej myśli, bo czuję bardzo pozytywne zmiany w swoim organizmie po ostatniej histeroskopii. Trochę tych zrostów jednak poprzecinał i czuję teraz, że mam dużo śluzu w dniach płodnych, którego nie miałam jak na lekarstwo i mam obfitsze @, które były skąpe. Należy zatem mieć nadzieję, że jak by co, to te zrosty są na tyle skutecznie poprzecinane, ze i ciąża się utrzyma, no nie?
 
reklama
Do góry