reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ja dzisiaj byłam u ginki i powiedziala ze nie zapowiada się narazie na poród. Ja bym chciala do stycznia wytrzymać i jak bede sie oszczedzac to pewnie dopiero po Nowym Roku sie rozpakujemy:-) Moj juz nie może sie doczekać, już "pępkowe" ma zaplanowane:szok::no::-):-D

Asia1987 - GosiLew tez na wizycie dr powiedziała, że nie wygląda na poród, a 2 dni później na porodówce była ;-)

Asia1987 no, no, ginka wróżyła mi 2 tygodnie w ciąży jeszcze a urodziłam dokładnie 2 dni po wizycie w 38 tygodniu i 4 dniu. Spakowana jesteś?

A_gala kciuki za szybkie rozpakowanie, mi to chyba przyspieszyły zakupy i dodźwiganie ich.

Kłaczek kciuki za Karolka, już nie mogę się doczekać normalnie

Ewelinka Tobie tez ta ciąża nieźle szybko przeleciała.

As kciuki zaciśnięte.
 
reklama
Witam
Ja chciałam tylko poprosić o kciuki, jutro ok.10 mam USG, trochę sie boję.
Coraz więcej do rozpakowania w kolejce, to która pierwsza się pisze, bo dzidzi A_gali to sie nie spieszy :-)
 
Witajcie kochane .
Właśnie wróciłam z kliniki.
Malenstwo jest zdrowe tyle lekarz powiedział z 3 minutowego podglądu :-D:-D:-D
Serce 147 na min ,kręgosłup łączny i szybko kopie :-D:-D:-D
Podejrzenie na płeć jest 70 % ,więc na razie nie ujawniam .;-);-)
Yuppi łożysko poszło w górę i już nie jest przodujące UFFFFF...
szyjka całkowicie zamknięta i pełna długość .
Jest super :tak::tak::tak:
Dzięki za kciuki .
Przydały się .
 
Kasiuleczka31, As76 - super, że wizyty udane, bardzo się cieszę :tak:
Kasiaa24 - mocno zaciskam kciuki i jestem z Tobą myślami. :tak:
A_gala - mi czop schodził, a ja i tak 2 tygodnie przedreptałam. Ale w Twoim przypadku, w 42 tc wypadałoby by już coś robili, jakieś wywołanie. A zdjęcie super, kto to widział w ciąży tak sexy wyglądać :confused2::laugh2:;-)
 
A gala , pięknie wyglądasz ! A malutka w końcu misi się zdecydować , innego wyjścia przecież nie ma :-D
AS , no tak ! wie i nie powie :-pFajnie że wszystko dobrze , to najważniejsze.
gosiulek , zdrówka dla synka :tak:
 
Dzień dobry mamusie.
a_gala a widzisz, napisałaś w suwaczku "tylko się nie śpiesz skarbie" - i mała Cię posłuchała ;-))
Ależ ty jesteś zgrabniocha.......... normalnie zbierałam szczękę z podłogi :-0
Gratuluję udanych wizyt.
A my dziś leżymy, bo znów brzuch pobolewa. Wczoraj wózek dotarł do domu.
A moja mała dzis strajkuje i wkurza mamę......... nie chce się ruszać. ;-/
 
Witam się w środę .
Po wczorajszej wizycie jestem nieco spokojniejsza i banan mi z buzi nie schodzi .
Jestem po prostu szczęśliwa :-D:-D:-D
Z tej okazji mam takie plany.
Doprowadzić się do kultury ,bo właśnie wstałam :szok::-D:-D
iść na szybkie zakupy ,
wstawić vchoć jeszcze 1 pranie ,
poprasować ,
odwiedzić mamę ,
ugotować obiad ,
trochę ogarnąć mieszkanie ,
naszykować mięso do pieczenia (peklowanie)
wstawić bigos
udekorować dom chociaż troszkę ,co by klimat świat poczuć.;-):-):-)
Tyle plany ,a zobaczymy co przyniesie rzeczywistość:szok::szok::-D:-D:-D
 
reklama
ESOŁYCH WIĄT
Moje kochane :)
Postanowiłam już wcześniej złożyć Wam życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Życzę Wam spełnienia najskrytszych marzeń i małej dzieciny upragnionej przez Was wszystkie. Aby nadchodzący Nowy Rok wlał w Wasze serca nową nadzieję i pozwolił cieszyć się życiem pełnym sukcesów, miłości i wszelkiego dobrobytu. Ciężaróweczkom życzę bezbolesnego rozwiązania i zdrowych dzieciaczków a mamuśkom pociechy ze swoich maleństw :)
 
Do góry