reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
A_gala, olej rycynowy - z tego co czytalam - pogania perystaltyke jelit a przez to rowniez stymuluje skurcze macicy. Jakby Ci to... Mala sraczka jeszcze nikomu nie zaszkodzila, a jakby tak zadzialalo... Faktycznie mozesz miec swiateczne dziecie.;-)
 
Kasiu, dzieki. Skurcze dzis jakby spokojnie, normalnie kilka tylko bylo. Maly w nocy porozrabial jak pijany zajac w kapuscie, czyli dalej jest "big & strong". Boli mnie krocze. Standardzik. Chodzenie sprawia bol. Czyli mam glowe Karolka miedzy nogami.;-) Czyli wszystko w normie. Jutro scan - powiedza nam co dokladniej znaczy "big".
 
Wedlug poloznej big & strong baby. Licze sie z 4+ bo to u mnie normalna waga dziecka. Cukrzycy nie mam, na hipertrofie nie zamierzam sie zalapac. :-)
 
Kasiuleczka31 - może jeszcze skontaktuj się z dr, może on coś podpowie. Ja przez całą ciąże byłam przeziębiona, katar ustąpił w czerwcu, rodziłam początek sierpnia ;-) Na co miesięcznej wizycie słyszałam z ust pana dr "co tym razem?" a ja chora, opryszczka, oparzenie itp. Jedna wizyta była co nie było do czego się doczepić, a on i tak mi wagę wytknął :-p


Liliana ,wizytę mam już jutro, więc jakoś jeszcze przetrwam wieczór, może faktycznie kręgosłup mi siada, 13 kg do przodu robi swoje niestety a tu jeszcze 6 tygodni do końca. Mam nadzieję że mnie nie zwerbuje z powodu tych bóli do szpitala, bo święta miałabym z bani :-(
 
Ostatnia edycja:
Hej brzuchatki :-)
Ja caly czas zagladam i czekam na a_gala ale widze ze nadal w dwupaku jestes kochana,nie wiem co Ci doradzic bo u nas w sumie tez wszystkiego probowalam a i przed porodem to mielismy weekend z przytulankami wiec i moze to u mnie pomoglo ale nie wiem,trzymam kciuki oby szybciutko u Ciebie cos ruszylo kochana i zebys juz na swieta tulila swoja coreczke ;-):-)
klaczku a u Ciebie suwak tak posunal do przodu ze i u Ciebie juz niedaleko :-);-)

A u nas w miare dobrze,syncio daje czasem popalic,mala przytulanka z niego sie zrobila wszedzie mu dobrze w dzien byle nie samemu w lozeczku :tak: czasem ciezko jest cokolwiek zrobic w domu jak jestem sama i brak czasu na cokolwiek mam.

Zdrowka wam zycze brzuchatki ;-):-) Poglaskac brzuszki prosze ;-):-)
 
No coś tam zaczyna powolutku się chyba dziać, w końcu zaczął odchodzić mi czop śluzowy no i czyści mnie już od samego rana... nie nastawiam się, bo wiem, że takie objawy to mogą występować nawet na kilka, kilkanaście dni przed porodem. Choć nie powiem jakaś tam iskierka nadziej się tli ;-)
 
reklama
A_gala &&&&&&&&&& żeby szybko poszło. Już nie mogę się doczekać:))
Kłaczek jeszcze tylko 3 dni i Karolek może przychodzić na świat:)Już nie moge się doczekać wielkoluda.Jak twoja waga na końcówie
 
Do góry