reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Lilijanna, elastyczny i... wiotki - leba to nie trzyma, nawlec no to cos to jakby kosci nie mialo...:-D Najlepiej sie ubiera lezac. Noo... POtem to ja wiem jak wyma****e odnozami zeby sobie nie dac przez glowe zalozyc albo pod broda zawiazac.
Zjola, no zeszlo i jeszcze ok, miesiaca przed nami. Dlubaj, dlubaj, a potem sie chwal!
Karolcia, ja nadal mam za co zlapac, ale tez kuz uciekam na boki. Kluje lekko po skosie, tak zeby sie zmiescic w faldzie. No, czasem boli... Trudno.
 
reklama
Karolciu, ja robie z kolei blisko pepka i po skosie, staram sie naciagc skore i tez jesli wyczuwam po wkluciu igly ze bedzie bolalo( zazwyczaj wtedy igla nie wchodzi gladko) to wyjmuje i wkuwam sie jeszce raz, a no i wstrzykuj powoli
 
A mnie gin mówiła (zresztą tak jest w ulotce też), żeby wbijać igłę prostopadle.

Ja juz skończyłam z Clexanem - ostatni zrobiłam 6.12, teraz jestem na Acardzie.
 
Kahaka, tak, ale jak juz nie bardzo jest za co zlapac, to bicie po skosie (nieduzym) pozwala wprowadzic igle na pewno unikajac zbyt glebokiego wstrzykniecia. Po prostu bije jakby wzdluz faldy ktora trzymam.
 
Dziewczyny widze ze jest sporo z nas ktore biora zasztrzyk napiszcie prosze na jakiej podstawi lekarz je przepisal? Bo mi jeden lekarz przepisal a drugi karze odstawic i nie wiem co robic?
 
Bardzo Wam dziękuje......ależ się cieszę....
no i chyba mój synek wyczuwa ta radość bo kilka razy w nocy mnie obudził.....i sobie gadalismy....tzn. ja gadałam a on pukał do mnie....

co do fotek....to coś wymyślę....bo nie wiem jak to zrobić...? fotkę zdjęcia USG normalnym aparatem? nie wiem czy wyjdzie....postaram się...i jeszcze Wam lecę zdjęcie brzuchola....;) nadrobie;-)

Zjola - Pamiętaj, ze ja tu o Tobie tez ciągle myślę.....i grzeje Ci miejsce....styczeń masz zabieg....w lutym-marcu zachodzisz....a ja końcem kwietnia Ci zwalniam miejsce....

As - a jak Ty się czujesz skarbie?

Kłaczku i inne Clexanowe panienki?
mam pytanko....mój brzuszek już taki wywalony jest...i muszę uciekać na boki z zastrzykami....a tam nie mam za bardzo tłuszczu i trochę bolą....macie jakąś metodę na kłucie już na tym etapie....?
Karolciu skarbie super ,że tak sobie pogadać już możecie.;-):tak::tak:
U mnie lepiej na tyle jest dobrze ,że wczoraj posiedziałam już sporo w kuchni.
tzn zrobiłam normalnie obiad,ugotowałam golonki dla nich na zakąskę ;-) i wieczorem zrobiłam zimne nóżki.
W sumie z pół dnia przesiedziałam coś robiąc ,a drugie pół przespałam.:-D:-D:-D
Najbardziej cieszę się z Tego ,że już wycofałam się całkowicie ze wszystkich leków i nie biorę nic na stałe nawet nospy.
Po tym czasie uważam ,że u mnie główną przyczyną dolegliwości był stres związany ze studiami i te długie godziny siedzenia na uczelni.:baffled::rofl2::rofl2::rofl2:
Dlatego nie żałuję ,że zrezygnowałam ,bo wiem ,że to dobra decyzja była.
Pozdrawiam Was kochane i życzę miłego dnia.:tak::-):-):-)
 
Martyynaa, u mnie profilaktycznie. Tzn. ze wzgl. na wiek, kolejna, dalsza niz 3 ciaze i BMI - program profilaktyki zakrzepicowej w UK.
Kaira, odleglosci od pepka sie nie czepiali w ulotce, byle w fald bic. Polozna tez mi nic nie mowila, mimo ze slady po zastrzykach mam dosc daleko od pepka bo wkluwam sie tam, gdzie akurat uznam ze jeszcze jest miejsce. Tylko na siniaki, te wieksze krecila glowa, ale to nie ze wzgl. ze zle podane, tylko myslala ze ja sobie z tego cos robie.
As, wazne ze sie dobrze czujesz... Reszte nadrobisz "potem".;-)
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj w nocy nie spałam bo tak mnie głowa bolała, dopiero po 8 wzięłam tabletke bo w domu nie miałam, przespałam się zjadłam obiad i znowu mnie boli nie wiem dlaczego nigdy tak długo mnie nie bolała. Stres przed porodem??!!
 
Do góry