reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Karolciu bardzo się cieszę gratuluję synusia:) Już jesteś na połowce teraz poleci szybciutko. Czekamy na fotki:)
Kłaczku ja już odliczam twoje tygodnie żeby zobaczyć Karolka:)
A-gala brzusio prześliczny na końcówce :)
CAłuje Was wszystkie brzuchatki
 
reklama
karolciu MEGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA gratulacje!!!fantastycznie!ciesze sie przeogromnie :tak: super ze tez bedziesz miala synusia :-) no i juz prawie polowa :szok::-) ale ci teraz smignie--->zobaczysz ;-)
kłaczku-tylko tyle :szok::szok::szok: kciuki zeby i Karolek "wyskoczyl" z ciebie w takim tempie jak starsze rodzenstwo ;-)
 
Dziewczyny.....miałyście racje...to najpiękniejsze USG na jakim byłam...pani była super sympatyczna...wszystko trwało prawie 40 minut....maleństwo wyoglądane, paluszki policzone, serduszko i przepływy, nerki, mózg, kość nosowa, fałd karkowy, kość udowa...i wiele innych parametrów...wszytsko na medal...moje dziecko jest idealne ;)
mamy mase zdjęć....nawet łapki i stópki osobno...i nagranie na płytę CD....
no i najważniejsza fota....to wspaniałe ujęcie wielkiego PTAKA....tak, tak...to na 100 % syneczek....:-)

dzięki za kciuki......
karolciu mega gratulacje !!!!!!
SUPER !!!!!
Ależ się cieszę :-D:-D:-D:-D

Kahaka, juz prawie... Uswiadomilam sobie nagle, ze moje dziecko ma jeden (slownie: JEDEN) sweterek i to wkladany przez glowe. Po prostu mialam zrobic i ciagle co innego robilam. Musze na szybciocha cos udlubac synkowi bo nie bedzie go w czym ze szpitala przywiezc. :-D Poza tym w zasadzie wszystko jest.
Karolcia, ja juZ nic nie mowie, bo musialabym powiedziec: A NIE MOWILAM?? Dawaj fote a nie chwal sie tu "na sucho".:sorry2:
Kłaczek Ty jesteś jednak niesamowita hahahaha
1 sweterek no kto by pomyślał :-D:-D:-D:-D
A jutro wstawisz kolejne cudo ,ze tak niby na szybciutko co?;-);-):-):-)
Karol powoli przygotowuje się do wyjście widzę .
No i super .
Jego czas się zbliża

a-gala piękny brzusio.:tak::tak::-):-)
 
Kaira, a ja im blizej tym wiekszy cykor!:-D
Aniolki, jak Bzdziagwa... O, tak... Bo zeby jak najstarszy, to moze bez przesady, co? Kilkanascie godzin jazdy bylo - niby mozna dluzej, ale szybciej tez sie zdarzalo.:tak: Zobaczymy. Jak wlazl to i wylezc musi.
As, Ty sie smiej.. Jeden jedyny jaki mu zrobilam, taki kolorowy, przez glowe z szalowym kolnierzem. Baaardzo meski, ale gdzie to na noworodka! Pasuje na szybkiego cos strzelic rozpinanego... No, tak zaraz to nie bedzie - mam na razie plecki, przody i kawalek rekawa. Jak sie zepne to jutro skoncze.;-) Wypadaloby zeby chlopak ze 2 sweterki mial przeciez...
 
Asia1987 - ale mi ta Twoja ciąża szybciutko minęła :-)
Kłaczek
- pamiętaj, że dzieć noworodkiem zwany to taki elastyczny, więc wkładanie przez głowę to pryszcz, gorzej takiemu co już starszakiem zwać można i potrafi głową kręcić "nie nie nie" :-p No i chwal się :tak:
Karolcia81
- jedno słowo B-O-S-K-O :tak: Tego mi trzeba było. ;-)
Kahaka
- wynudź się za wszystkie czasy, bo jak widzisz mamuśki z końca roku jakieś takie zabiegane i dzieci mocno absorbujące i tylko na bb z doskoku :-p Chcesz przepis na pierniki? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Karolciu - siedzę i ryczę ze szczęścia!!! Cudownie, cudownie, cudownie. Synusie są takie kochane :) Kciuki dalej zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, widzę, że działają ;-).

Kłaczku - a Ty niedługo już dziecia na świecie powitasz! Boże kiedy to zleciało? Zaraziłam się od Ciebie i też walczę z szydełkiem :)

Buziaki dla wszystkich ciężaróweczek :)
 
karolciu, no widzisz!!!!! Tak czułam, że chłopak będzie u Ciebie :-)
Liljana, dawaj ten przepis! :-)
kłaczek, pochwal się sweterkiem, jak skończysz.

Ja dziś do rodziców na obiad lecę, a mój mąż jedzie ze swoją teściową do dziadka do szpitala. Już 3 tygodnie dziadek leży :crazy:
 
Bardzo Wam dziękuje......ależ się cieszę....
no i chyba mój synek wyczuwa ta radość bo kilka razy w nocy mnie obudził.....i sobie gadalismy....tzn. ja gadałam a on pukał do mnie....

co do fotek....to coś wymyślę....bo nie wiem jak to zrobić...? fotkę zdjęcia USG normalnym aparatem? nie wiem czy wyjdzie....postaram się...i jeszcze Wam lecę zdjęcie brzuchola....;) nadrobie;-)

Zjola - Pamiętaj, ze ja tu o Tobie tez ciągle myślę.....i grzeje Ci miejsce....styczeń masz zabieg....w lutym-marcu zachodzisz....a ja końcem kwietnia Ci zwalniam miejsce....

As - a jak Ty się czujesz skarbie?

Kłaczku i inne Clexanowe panienki?
mam pytanko....mój brzuszek już taki wywalony jest...i muszę uciekać na boki z zastrzykami....a tam nie mam za bardzo tłuszczu i trochę bolą....macie jakąś metodę na kłucie już na tym etapie....?
 
karolcia, no cóż, musisz się przemęczyc :sorry2: ja też bardziej po bokach robiłam. Żeby mniej bolało, to trzeba powoli wstrzykiwać, a wyjmując igłę jednocześnie puszczać skórę. Czasem trafi się na takie miejsce, gdzie boli bardziej. Ja wyczuwałam już po dotknięciu igłą, czy będzie boleć i w razie czego szukałam innego miejsca.
 
reklama
Do góry