reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

a_gala - piekny brzuszek....

dziękuje Wam bardzo za słowa wsparcia.....maleństwo wierzga jak szalone....ale i tak się bardzo boje jutra....dałabym wszystko, żeby nic złego nie wyszło, żeby sie okazało, że dzidziuś jest zdrowy jak rybka...i nic a nic mu nie jest.....

a tak na marginesie...dziś rano mnie obudził tak mnie kopał w brzuchol:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
EwelinaK. Kup Inhalol w aptece, miseczka z wrzatkiem kilkanasci kropel tego do wmiseczki i niech sobie paruje. Zapach sympatyczny, a przetyka. Stosowalam nawet majac kocieta z kocim katarem - przetykalo im kichawki.
Karolcia, jak wierzga to jest, no nie? No to spokoj mi tu i nie panikowac!

Ide torbe pakowac bo mnie zaraz skurcze wykoncza. Janiepierdykam...
 
zjola ale ty niedowiarek:)
Mi to mozna kazdy kit wscisnac i uwierze jesli ktos umie dobrze bujac.
Ja juz tylko wierze w Pomoc Boga i Maryii w moim przypadku.Dlatego modle sie nieustannie.Ja tez sie zastanawialam ze szczesciara ta Maryja ze nie musiala 9 miesiecy chodzic w ciazy;) hehe nie znam a z tak dobrze bibli i nie znam takowych szczegolow ale MAma mi powiedziala o tym dniu wiec i ja przekazalam wam.

Z tego co wiem to nie chodzi o poczecia Pana Jezusa tylko Maryii.Zostala poczeta przez jej swietych rodzicow sw.Joachima i sw.Anne w sposob cudowny w lasce uswiecjacej i zostala uchroniona od grzechow pierworodnych.Dogmat ogloszony w 1854 roku,8 grudnia czyli w tym dniu obchodzimy rocznice ogloszenia Dogmatu o Niepokalanym Poczeciu NAjswietrzej Maryii Panny.Dogmat glosi ze zostala poczeta
bez grzechu pierworodnego.
Poczecie Jezusa z dziewicy jest pobchodzone w Kosciele katolickim dnia 25marca-9 miesiecy przed Bozym Narodzeniem jako Swieto Zwiastowania Panskiego.

Wracajac do swiat w zeszlym roku to byl koszzmar-nawet choinki nie ubralam.3miesiace po pierwszym poporonieniu z gronem kolezanek w ciazy czulam sie strasznie.a jeszcze tesciowa i rodzinka nieswiadomi tego co sie stalo i co przezywam(nie wiedzieli o ciazy) z zyczeniami wyskoczli zeby dzidzia szybko nam sie urodzila....szkoda gadac.
W tym roku postanowilam sie cieszyc.Cokolwiek sie wydarzy.Od dzis bede sie cieszyc kazdym dniem spedzonym z moja fasolinka w brzusiu bo kocham ja nad zycie i musze wierzyc ze ta milosc pokona wszelkie przeciwnosci i w czerwcu na swiecie bedzie z nami bobasek.
Zwatpilam juz w lekarzy kazdy mowi co innego...jeden lekarz uwaza ze w 14tyg powinnam miec zalozony szef na szyjke bo on uwaza ze to byl powod straty,inny mowi ze jesli to nie byl powod (a powodu nie znamy)to i szef mnie nie koniecznie uchroni,trzeci uwaza ze nalezy obserwowac szyjke od 16tyg oraz zastosowac zasztrzyk z progesterony rowniez od 16tyg na pdtrzymanie i kazal mi odstawic tabletki progesteronu ktore biore od poczatku ciazy oraz heparyne rowniez,badz madry i wybierz kogo sluchac....


EwelinaK26-zdrowiej szybko
A_gala-cudny brzuszek
BeataJ-wspolczuje i zapalam lampke(*)
karolcia81-podobno to najpiekniejszy moment usg polowowe bo widzisz dokladnie dzidzie...ciesz sie chwile i tak nic juz nie mozesz zmienic-a z dzidzia napewno jests wszystko ok jestem pewna
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewuszki
Ostatnio tylko Was podczytuję, bo i pisać nie ma o czym...Każdy dzień taki sam - wstaję, jem, oglądam tv, siedzę na bb itd. Nudzi mi się okropnie. Za to wczoraj zaszalałam i kupiłam na allegro pościel dla małej :-)
a_gala, brzuszek masz fantastyczny, aż mężowi pokazałam hehe.
kłaczku, ja juz Ci dawno mówiłam, żebys się pakowała :-p
karolciu, trzymam kciuki mocno mocno! Ale jestem pewna, że wszystko dobrze.

Mnie te kłucia przez tydzień pomęczyły i teraz jest ok. A dzisiaj mi się śniła moja córcie. Piękna była :-D Ciekawe, czy w rzeczywistości tak będzie wyglądać, jakoś nie mogę sobie wyobrazić.
Co do świąt - jakoś wcale o nic nie myślę, pewnie dlatego, że wszystkie mysli krążą wokół mojego brzucha :-D
 
Dziewczyny.....miałyście racje...to najpiękniejsze USG na jakim byłam...pani była super sympatyczna...wszystko trwało prawie 40 minut....maleństwo wyoglądane, paluszki policzone, serduszko i przepływy, nerki, mózg, kość nosowa, fałd karkowy, kość udowa...i wiele innych parametrów...wszytsko na medal...moje dziecko jest idealne ;)
mamy mase zdjęć....nawet łapki i stópki osobno...i nagranie na płytę CD....
no i najważniejsza fota....to wspaniałe ujęcie wielkiego PTAKA....tak, tak...to na 100 % syneczek....:-)

dzięki za kciuki......
 
reklama
Kahaka, juz prawie... Uswiadomilam sobie nagle, ze moje dziecko ma jeden (slownie: JEDEN) sweterek i to wkladany przez glowe. Po prostu mialam zrobic i ciagle co innego robilam. Musze na szybciocha cos udlubac synkowi bo nie bedzie go w czym ze szpitala przywiezc. :-D Poza tym w zasadzie wszystko jest.
Karolcia, ja juZ nic nie mowie, bo musialabym powiedziec: A NIE MOWILAM?? Dawaj fote a nie chwal sie tu "na sucho".:sorry2:
 
Do góry