reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
hmm 4 doby po cc trzymaja mnie trzymali 6 po jeszcze zoltaczka i CRP podniesione i moje i malego dla mnie antybiotyki zyc nie umierac i tez w swieta tylko wielkanocne... i nie ukrywam mimo ze z malym to jakos dola mialam przez to...:zawstydzona/y:
brzuszki wy glaskac ;)
 
nie wiem dlaczego trzeba lezec 5 dni po cc jesli jest ok. powiem wam szczerze ze cieszę się ze wyszlam szybko ze szpitala, po jednym dniu jest w sam raz, a i we własnym łóżku zdrowieje się lepiej

A co do staranek to trwają i już nie mogę się doczekać jak tu dołączę pełną gębą, mógłby jutro Mikołaj i do mnie przyjść i @ mi nie przynieść. ;-)

Zeby nie przyniósł to nie powinien wogóle przychodzić, nie?:laugh2::confused2:


a_gala
streszczaj sie dziwczyno bo faktycznie swięta w szpitalu spędzisz...
proponuję trochę seksu, moze skurcze sprowokuje...

Ewelinka, nie wiem co mogę powiedzieć, musicie dać radę innej opcji nie ma. Bądź silna!

buziaki mikołajkowe dla brzuszkowych maluszków!

Jakies slodkosci zjesc, niech i dziec ma radochę w brzuchu, wkoncu mikołajki!
 
Ostatnia edycja:
Witam Dziewczyny.
Czytam Was codziennie ale jakoś brak weny do pisania.
Ale dzisiaj się pochwale byłam u ginki i mój Kajtuś waży 3600 a jeszcze mamy troche czasu do 31.12 :-)
Może juz na świeta bedziemy razem, już nie mogę się doczekać i chciałabym mieć to już za sobą.
Pozdrawiam i życze miłej nocy.
 
Witam
Ale znowu szykuję się tu wysyp dzieciaczków zimowych :-)

U nas po cc to trzymają krócej, ze mną wychodziła dziewczyna co rodziła 12h później i miała cc a ja wychodziłam po 4 dlatego, że ja leżałam w weekend a w pon. Kuba miał mieć usg główki i brzuszka.
 
reklama
Emy gin powiedzial ze jezeli powypuszczaja dziewczyny na swieta z oddzialu z maluchami to on nie widzi przeszkud do tego zeby rodzinka byla z nami przeciez to sa swieta ale jezeli beda dziewczyny to niestety ale tylko godziny odwiedzin i tyle bo by sie poploch zrobil ;-)
asia kurde duzy jest ten twoj synus :szok:my mamy roznicy pare dni a moja w poniedzialek wazyla okolo 3 kg
 
Do góry