reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

As, ojej, wspolczuje. konsultowalas to z lekarzem? Doradzil cos na opuchlizne?

a_gala, ale fajnie, ze juz na finiszu jestes :-)

klaczek juz tez niedlugo :-)

a ja dzis mialam usg i wszystko jest w porzadku :-) male jest cudne! mam tez zdjecia 3D, ale czarnobiale. jutro postaram sie wstawic zdjatka. Jak ja marze o tym, by tym razem sie udalo...
 
reklama
witam sie i ja
klaczku kacik malego zajebisty ja tez musze juz zaczac szykowac bo zbliza sie moj czas
kasia gratuluje i oby tak dalej i napewno bedzie dobrze
aga_cina bedzie dobrze zobaczysz i juz nie moge sie doczekac zdjeci maluszka
emy ja nie wiem co napisac
a_gala sesja zajefajna i jaki apartament ma ta twoja cora
as dbaj o siebie
a ja juz mam ustalony termin cc i wypada na 20.12 i troche sie zaczynam stresowac mala wazy juz prawie 3 kg i wszystko jest ok
szewka troszke popuszcza ale mam prikaz lezec i odpoczywac bo potem juz nie bede miec takich rarytasow:rofl2:
buzki dla was i brzuszkow
lili a ty jak z tymi starankami?
 
Emy, ja nie chcialam baldachimow i moskitier - po prostu na razie jest to tylko ciasny kacik w sypialni i taka bryla wygladalaby przytlaczajaco. A z kolei od razu do dziecinnego i latac w nocy - bez sensu. Na sciane poszly dzis 4 naklejki z kolorowego filcu, przedstawiajace slonia, zyrafe, lwa i hipopotama - spore, barwne i wesole, trzymajace temat afrykanskiego safari. I jest ok, na tym konczymy dekory.
Aga_cina, no, niedlugo. Wlasnie pierze sie kolejna pralka dziecinnych laszkow. Zabieram sie za prasowanie, ukladanie i szykowanie. Glownie ze wzgl. na torbe do szpitala - musze powybierac cos do tej torby, a skoro piore to juz hurtem.
No, kasia, Ty przodem! Szykuj szykuj - fajne to zajecie. Wygarnelam ciuszki do prania, tak patrze... niby wiekszosc to uzywka, ale ja tyle szmatek to nie mam. Mlody ma mase ciuchow.
 
Ostatnia edycja:
Emy to prawda, że niesamowicie trudno jest znaleźć odpowiednie słowa, takie, które choć troszeczkę odzwierciedlą to co chcieliśmy przekazać.
Myślę o Tobie codziennie, modlę się o siłę dla Was.
Dla Jasia (*)
 
Kasia, na Swieta bedziesz juz z Mala w domku :-)

klaczek, ja pamietam jak dla Victorka probowalam cos do szpitala wybrac. Jaki to byl problem :-D bo nie wiedzialam czy paseczki beda mu pasowac, czy moze w zoltym ladniej niz w niebieskim, czy moze jednak bezowy bedzie lepszy. Ale wyszlo jak wyszlo.
Teraz sprobuje sie przelamac i cos kupic Pszczolce, bo mam wyrzuty sumienia, ze to dziecko bedzie pokrzywdzone.. A tak w ogole to chlopiec ;-) nie chcialam wiedziec, ale eMek nalegal i sie dopytywal, zreszta bylo widac ;-) i tak tez czulam. Fajnie, bo bylam wtedy nastawiona na chlopca i teraz tez bedzie :-)
 
Aga_cina, ja sie w takie niuanse nie bawie - po prostu chce wybrac male ubranka, takie funkcjonalne i wygodne w uzyciu. Szpital mam nadzieje zamkne w kilku godzinach, wiec jakis "sleep suit", kaftanik, polspiochy, albo 2 "sleep suity" i po krzyku. + cos na wyjscie, czyli dodatkowe warstwy i kombinezonik + kocyk, czapeczki i spokoj. Rozek itp. wynalazki odpadaja bo maly musi wyjsc w foteliku samochodowym.
 
klaczek, ja pamietam jak dla Victorka probowalam cos do szpitala wybrac. Jaki to byl problem :-D bo nie wiedzialam czy paseczki beda mu pasowac, czy moze w zoltym ladniej niz w niebieskim, czy moze jednak bezowy bedzie lepszy. Ale wyszlo jak wyszlo.
Teraz sprobuje sie przelamac i cos kupic Pszczolce, bo mam wyrzuty sumienia, ze to dziecko bedzie pokrzywdzone.. A tak w ogole to chlopiec ;-) nie chcialam wiedziec, ale eMek nalegal i sie dopytywal, zreszta bylo widac ;-) i tak tez czulam. Fajnie, bo bylam wtedy nastawiona na chlopca i teraz tez bedzie :-)
Hej! Gratuluję małego siusiaka! Nie mysl, ze jest pokrzywdzony dlatego, ze mu ciuszkow nie kupujesz... to nie tak.
Ja tez dla Jaska nie mogłam się zdecydować i wkoncu spakowalam 3 zestawy:-) jeden w paseczki, jeden kremowy i jeden czerwono- granatowy z czerwoną czapeczką...

witam sie i ja
a ja juz mam ustalony termin cc i wypada na 20.12 i troche sie zaczynam stresowac mala wazy juz prawie 3 kg i wszystko jest ok
szewka troszke popuszcza ale mam prikaz lezec i odpoczywac bo potem juz nie bede miec takich rarytasow:rofl2:
20.12 to juz niedługo! Chyba was wypuszczą do domu na swięta???
 
Oj, to ja chyba wredna matka jestem. Ubranka wezme kierujac sie rozmiarem po prostu i wygoda, a w nosie mam czy w ciapki, czy w paski. Ladny bedzie Karol, a ciuszki jakie by nie byly beda tylko opakowaniem. Ostatnio pod Lidlem spotkalismy z Mlodym znajomych - z 5 dniowym dzieckiem. Tatus dumny stwierdzil ze to najpiekniejsze dziecko swiata, poprawilam go ze najpiekniejsze to dopiero w styczniu sie urodzi, na co mlody stwierdzil ze nie chce nas martwic, ale najpiekniejsze dziecko to urodzilo sie 24 lata temu i tu stoi...
Wszystko w temacie!:-D
 
klaczek, nie wyrodna, tylko jeszcze nie wybieralas ;-) chyba, ze losowanie zrobisz, bo my z Emy tez na wybieralysmy zapewne w dobrym rozmiarze, a ze tego cala masa byla wiec trzeba bylo sie zdecydowac ;-) pochwal sie co wybralas i w jakich kolorach :p
 
reklama
Do góry