reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Karolciu - mocno zaciskam kciuki, choć, to tylko "formalność", jak napisała ewelina28. ale fajnie, pooglądasz sobie dzidzię z każdej strony :-)

A ja wrzucam swoją piłkę z początku 40 tc....w obwodzie, bez zmian, nadal 96cm
40 tc (2).jpg40 tc.jpg
 
reklama
Martynko - czy ja dobrze zrozumiałam, ze 8 grudnia było Niepokalane Poczęcie? Jak to się ma do daty Bożego Narodzenia? Liczę te 9 miesięcy i nijak mi nie wychodzi. Co ja zrobię, że ja taki niedowiarek jestem :dry: :( Ale Ty kochana módl się, bo to ja się w piekle smażyć będę.

Karolciu - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Hejka Ewelinko :-)

A_gala - śliczny brzuszek, ehhhhhhhhhhh
 
Ostatnia edycja:
Zjolu - w następne święta to ty będziesz się "chwaliła" taką piłeczką...;-) mówię Ci...

A propos Świąt, to w zeszłym roku były moimi najsmutniejszymi.... jak zaszłam w ciążę w lipcu, to sobie wyobrażałam siebie pod choinką z wielkim brzuchem, przepełnioną radością i nadzieją... niestety życie potoczyło się inaczej... zamiast magii świąt czułam smutek i żal, bo mimo prób nie mogłam zajść ponownie w ciążę i ani przez chwilę nie pomyślałam, że w następnym roku będę się cieszyła najpiękniejszym prezentem :-) a jednak...udało się :-) i jestem przeszczęśliwa, a atmosfera świąt jeszcze bardziej podsyca tą radość :-)
 
Karolcia, polowkowe jest fajne bo Ci szczegolowo dziecia ogladaja i mozesz sie napatrzec. Mozesz sama policzyc raczki i nozki, paluszki, czesto zobaczyc plec maluszka. Dla mnie to bylo bardzo fajne usg - dlugo trwalo, a my przygladalismy sie malemu fikalcowi.
A_gala, bardzo zgrabny brzuszek. Taka pileczka faktycznie. Moj nie dosc ze wielki, to jeszcze Karol nabral obyczaju wypinania tylka z jednej strony wiec mam brzuch garbaty.:-D Swieta... Poprzednie byly mieszanina zalu i nadziei - z jednej strony mialam termin na przelom roku, ale stracilam to dziecko, z drugiej bylam znow w ciazy co troche lagodzilo bol... Coz - wystarczylo tej radosci do Trzech Kroli... Te Swieta beda pod znakiem wieloryba, ale osad zalu zostanie juz chyba - nasze malenstwo mialoby teraz swoja pierwsza Gwiazdke...
Zjola, niedowiarku!:-) Nigdy nie probowalam tego wszystkiego obliczac...
 
Witajcie kochane .
A ja niedawno wstałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D
Niby wstałam jak zwykle o 6.30 zaliczyłam spacer z psami,wyszykowałam małego do szkoły ,zrobiłam nam śniadanie i położyliśmy się do łóżka.
Obudziłam się tylko dlatego ,że vet z fakturą przyjechał :szok::szok::-D:-D:-D
Pewnie bym jeszcze spała :szok::szok::-D:-D:-D:-D
miłego dnia dziewczynki
 
Kłaczku - no co ja zrobię, że ja tak mam. Mój M zawsze się ze mnie śmieje, że ja to nawet żadnego filmu bym nie nakręciła, bo jak to sobie wszystko poobliczam i pokombinuję, to zawsze wychodzi, że to niemożliwe :no: Dobrze, że w życiu codziennym wiele rzeczy mi się zgadza. no cóż widać nie wszyscy artyści muszą bujać w obłokach :(
 
Dziewuszki moje pomocy mam katar nie mogę oddychać przez nos smarkam tylko jak kicham a ja oddycham przez NOS w nocy spać nie mogę bo gdy już usnę budzę się z przerażeniem się się duszę nie nawidzę kataru doradźcie coś zawsze sięgałam po sprey do nosa i to pożądną dawkę co chwila abym mogła oddychać a teraz co??? Nie piszcie tylko o soku z cebuli bo go nie tknę chcę oddychać!!!!! Nie wiem jakaś inhalacja już wolę aby mi z nosa leciało niż żebym miała zatkany:szok: Głowa mi pęka dzisiaj ostatnio się zgrzałam przy sprzątaniu tego mojego burdelu nie mam siły do tego remontu już:-(
Szymonek daje czadu:) Kłaczku mój chyba też wypina się bo koło pępka widać wyraźne zgrubienie wypiętego zadka:-D Siku chodzę co chwila nie wiem czy to przez ucisk zy przeziębienie Kacper bawi się swoimi nowymi zabawkami i wszystkie są bardzo głośne łeb mi pęka poprostu:baffled: A gala brzusio pierwsza klasa:) pewnie jak urodzisz po dwóch dniach wrócisz do formy z przed ciąży:-) Karolciu kciuki zaciśnięte?????? Zapomniałam co jeszcze miałam napisać. Korci mnie abym sobie prezent zrobiła perfumy...:cool2:
 
reklama
a_gala brzusio śliczny :) moje poprzednie święta też były masakryczne... życzenia typu wesołych świąt, spełnienia marzeń wyprowadzały z równowagi do granic możliwości. Nie dość że moja strata dziecka, pierwsze święta bez ukochanego dziadka. A teraz.. prezent pod choinkę dostałam już 17 października, właśnie śpi koło mnie i jest największym skarbem dla całej naszej rodzinki :D
 
Do góry