reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

aga_cina gratuluje siusiaczka :-)
emy raczej mnie wypuszcza dopiero po swietach bo u nas trzymaja 5 dni po cc wiec licze ze 27 juz na spokojnie wyjdziemy
klaczku a co do przygotowan to ja rece umywam wszystko szykuje tesciowa z moim D bo ja teraz musze lezec z kuli szewki a jak mowilam wczesniej ze trzeba zaczac szykowac to twierdzili ze jeszcze czas wiec teraz to mnie to ryra i maja sami to zrobic:-p
ja teraz to czekam na mala a oni niech sie ganiaja z tym
buzki i milej nocy zycze wszystkim:-)
 
reklama
Cześć Wam moje kochane

Jestem i czytam codziennie. Poprostu ostatnio mam doła mega doła i nie chcę smęcić. Cieszę się że u Was wszystko dobrze i u waszych pociech:) U nas też w brzuszku ok Szymonek mnie okopuje. zaczęliśmy dzisiaj 32 tydzień :) U nas przygotowanie daaaaleko w polu i na ost chwilę wszystko będę szykowała mam nadzieję że mama mi pomoże czekam na fachowców od centralnego w środe mają do mnie przyjechac i podłaczyć kaloryfery u Kacperka w pokoju i w wekend można malować na biało a potem na kolorek. Mój syn zmienia zdanie jak kobieta:-p i znając zycie pomalujemy na jakiś kolor który on wybrał i następnego dnia on powie że jednak to nie to:-D Wymyslił fototapete na ścianę coś takiego FOTOTAPETA 3D SPIDERMAN BEN10 SCOOBY-DOO SPONGEBOB (1948852219) - Aukcje internetowe Allegro więc mam nadzieje że zdążę jego pokój przed Bożym Narodzeniem skończyć no i na końcu panele na podłogę i jakoś to będzie w styczniu zacznę dla szymonka kupować fianansowo przez ten remont też jestem w polu daaaleko:zawstydzona/y: i na początek nie stać mnie będzie na to co sobie zaplanowałam ehhh małymi kroczkami i się zrobi kiedyś nie mieli dla dzieci takich wymyślnych rzeczy i nasi rodzice się wychowali więc i my damy radę aby Szymon się zdrowy urodził to jest najważniejsze. Ciężko ostatnio mi samej bez Alberta najgorsze jest to że mój mąż jest słaby psychicznie i to ja muszę go "napędzać" że wszystko będzie ok ciężko znosi rozłąkę gorzej niż ja coraz gorzej :-( No i się rozpisałam:sorry:


kłaczek kącik dla Karolka super bardzo mi sie podoba ja tez stawiam na kolory na duuuużo kolorów:):) Kacperek jak był mały miał nad łóżeczkiem mnóstwo balonów patrzył się uśmiechając na nie:-D

aga_cina musimy wierzyć że tym razem będzie dobrze musimy.... I gratuluję siusiaka kkochana!!!!!!!:)


as :no: ło matko nie wygląda to zbyt dobrze czy smarujesz stopy czymś co na to lekarz???? Zdrówka kochana aby nic już się wam nie przyplatało i to "coś" szybciutko zeszło...&&&&


miśkam dziękuję za pamięć. Niech dalej twój szkrab rośnie zdrowo już połowa teraz z górki;-)


kasia świeta całe w szpitalu!!!!!!! :eek: ale za to z najwazniejszą osobą:happy:


agala trzymamy kciuki kochana&&&&&&&&&& Zdjęcia pierwsza klasa:-)


poroniona halo co tam u was????????? Ciekawe która z nas się szybciej rozpakuje będą zaklady????????;-):-D


EMY nie ma dnia abym o Was nie myślała jesteśmy z Wami całym sercem!!!!!!!
 
Aga_cina - gratuluję chłopca :tak:
Kasiaa24 - ale się cieszę :tak:

No to ruch się zrobił dzisiaj. :laugh2:

Kasia2011 - to już za chwilkę już za momencik. A co do staranek to trwają i już nie mogę się doczekać jak tu dołączę pełną gębą, mógłby jutro Mikołaj i do mnie przyjść i @ mi nie przynieść. ;-)
 
Emy ja też! już jestem cała zwarta i gotowa ;-) to czekanie jest teraz najgorsze...dłuży się jak cholera

aga_cina - no, już całkiem blisko, ale mnie męczy wizja, że np. jeszcze święta przechodzę, albo trafię do szpitala w wigilię...;-)

karolcia81 - sesja jak najbardziej profesjonalna, ale dla wygody robiona u nas w domu. wystarczy dobry fotograf, który tak na prawdę wszędzie potrafi zrobić ekstra foty :-)

A ja siedzę i czekam...no może nie dosłownie siedzę, bo staram się jak najwięcej ruszać i wynajduje sobie różne zajęcia, aby tylko czas jakoś zleciał. Od paru dni pobolewa mnie dość mocno podbrzusze i krocze, brzuch się napina co jakiś czas i nic poza tym się nie dzieję. Dziś mam spotkanie z położną, która będzie z nami przy porodzie, także od jutra mogę rodzić....;-) Trochę mnie to przeraża, ale chęć spotkania z Córeczką jest tak silna, że przysłania wszystko....
 
Hej babolki,
zostawić Was na dzień-dwa i potem nadrabiania tyyyyle....
Grzeczne byłyście?
Zobacz załącznik 413990

a_gala, kurczę, to juz za chwile u Ciebie godzina "0". Trzymam mocno kciuki.
kłaczku, fajne łóżeczko, a koty spryciarze. Ciekawe, czy do dziecka nie będą wchodzić :sorry:
As, oj biedna jesteś z tą nogą. Od czego to masz?

Dziewczyny, mam pytanie. Miewacie ciągnięcia brzucha albo kłucia? Mnie od paru dni to nie daje spokoju i trochę się martwię. Ciągnie mnie albo na wysokości pępka albo nisko po bokach. A wczoraj doszło jeszcze kłucie niziutko, jakby na spojeniu łonowym. Nie jest to oczywiście cały czas.
 
Kahaka - to macica się rozciąga i rośnie, też miałam takie kłucia, bóle i ciągnięcia i to mniej więcej na tym etapie ciąży co ty. Bardzo bolały mnie boki, czułam się tak jak bym ćwiczyła pół dnia skośne partie brzucha ...;-) pytałam o to moją ginkę i potwierdziła, ze to macica...
 
EwelinaK, tapety tego typu to niezly pomysl jest i mozna czasem cos fajnego trafic. Osobiscie szukalam wlasnie dzungli do dziecinnego pokoju, ale poki maly bedzie z nami w sypialni, to w tym kaciku nie ma co kombinowac wiecej niz jest. Te 4 zwierzaczki idealnie zapelnily sciane tak, ze juz nic mniej nic wiecej nie trzeba. Balony to tez jest swietna opcja, ale poki co to za wczesnie na nie, zdazylyby sklesnac do stycznia.
A_gala tez to juz mam, zwlaszcza jak chodze to d... boli niemozliwie. Skurcze mi dowalaja glownie w nocy. Do tego cholernie bola zebra. Klasyka koncowki ciazy.
Kahaka, pewnie beda i to jest temat na bardzo mocna kontrole. Niemniej jednak ludzie sobie radza:
JAK DZIECKO Z KOTEM...
i mam nadzieje ze u nas bedzie podobnie. Bolami brzucha sie nie przejmuj, sa normalne i nie oznaczaja nic zlego.
 
reklama
Do góry