reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witajcie kochane moje, jak pięknie mkną wasze suwaczki, aż serce sie raduje. U nas coraz lepiej z każdym dniem, kupilam sobie książkę o uczeniu dzieci spania i się sprawdza więc polecam. Poza tym, Hania jest wspaniala, warto wszystko znieść dla jednego uśmiechu.

Lili, Klaczek, Ilonka26, V_jolka80, Magnusik, Patka, SSabrina, i wszystkie bez wyjątku serdecznie pozdrawiam. A co u Zjola slychć?
 
reklama
Agniesiu - wywołałaś mnie, więc jestem :) Pozdrawiam wszystkie brzuchatki.
Za mną przepiękne wakacje. Jak wszystko opiszę, to wkleję a strasznie tego dużo! Staranka jak wiadomo, odroczone, więc na tym polu na razie cisza.

Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku, buziaki!
 
Hejka, Agniesia! Dzieki serdeczne! Pojawiaj sie czesciej... Kurcze, zeby uczyc dziecko spac trzeba ksiazke?? Musze to przemyslec...
Karolcia, nic nie mowie, normalnie nic nie mowie tylko mi sie jakos paja cieszy. Ty zakrecona jak chinski termos ciezarowko! BEREK! Janiepierdykam, do gina zapieprzaj!
Zjola, normalnie sie wybyczylas jak malo kiedy malo kto. To teraz relacje z wakacji prosze.:tak:

W piatek scan, w piatek scan, w piatek scaaaaannnnn...
 
Ostatnia edycja:
Karolcia :-):-):-):-) trzymam kciuki, narazie po cichu gratuluję, cieszę się ogromnie że w końcu ta wstrętna plastikowa wyrocznia dała się przekonać do ujawnienia drugiej krechy :-D

Kłaczek super że pappa wyszła jak należy, scan już w piątek?! Super! U mnie jeszcze tydzień i 1 dzień :-(
 
kłaczku -tak myslałam, ze się ucieszysz...hahahaha....nie idę na razie do gina....poczekam ze dwa tygodnie...bo i tak teraz nic nie zobaczy, nic nie powie...dzis byłam juz na badaniach...zrobiła bete, progesteron i p/c kardiolipodowe - wyniki tych ostatnich za 5 dni i wtedy bede szalała....
na rzie staram sie luzować, ale ciężko, oj ciezko..
najgorsze, że musiałam dziś powiedzieć szefowi, bo w pracy zaczyna sie gorący okres (WYBORY) i ustalano dyzury nocne na cały miesiąc...i się musiałam wykręcić....i musiałam powiedzieć mu dlaczego...zła jestem, ale nie wyobrazam sobie teraz zapier.... na dwie zmiany...
na szczęście zachował się ok, powiedział, ze o mnie musi teraz zadbać...i że trzyma kciuki!
 
1. Wyluzuj, nie panikuj, postaraj sie przynajmniej. Jest dobrze, moze byc jeszcze lepiej.
2. Ze powiedzialas szefowi to dobrze. Jak jest normalny, zachowa to dla siebie. POgratulowal przynajmniej?;-)
 
1. Wyluzuj, nie panikuj, postaraj sie przynajmniej. Jest dobrze, moze byc jeszcze lepiej.
2. Ze powiedzialas szefowi to dobrze. Jak jest normalny, zachowa to dla siebie. POgratulowal przynajmniej?;-)

...powiedział, ze sie bardzo cieszy, że trzyma kciuki, że mam się nie martwić, ale pogartulować to dopiero jak bede po tym ryzykownym czasie to pogratuluje....

pkt 1. staram sie kochana, naprawde się staram.,....
 
karolcia ciary mnie przeszły, czytałam dwa razy bo myslałam że mnie oczy mylą :D cieszę się jak cholera!!!! ale mam banana :D dawaj kobitko szybko znac jak bedziesz miała wyniki :) ale wieści, no nie mogę od razu lepiej z rana :)

zjola czekamy na opowieści z urlopu :)
 
reklama
Karolcia, no ja pod wrazeniem jestem Twojego szefa! Jakby sam byl po takich przejsciach... To ze pogratuluje pozniej, jak juz bedzie pewniej - super. Tez bez fanfar, spokojnie. Widzisz? Facet Cie rozumie i wyglada ze bedzie wspolpracowal.
 
Do góry