reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dzisiejsza pogoda, Lilijanno, nie nastraja do szczerzenia uzebienia - jest szaro i pada, czyli kwintesencja angielskiej aury. Niemniej jednak, ponuro mi nie jest bo maly sie wierci jak powinien. Troche humor psuje nawrot Klaczkowej choroby, ale to nie pierwszy raz wiec poradzimy sobie... Tyle ze kocina cierpi, po katach leje, a ja latam ze szmatka i rozpaczliwie osuszam kaluze. Pieprzone wykladziny...
Ilonka, nogi po ciazy wracaja do normy, wiec spokojnie jeszcze w bucikach pochodzisz. Tylko ze beda mniej aktualne "modowo"... Ja w tej chwili ganiam w trampkach i za Chiny Ludowe nie wkladam Trekow bo jak je sobie teraz rozbije to potem beda do kitu, a szkoda mi ich. Wiec poki co trampeczki - obuw jak wiadomo krotkoterminowy - a na zime mam trepki tez takie do dobicia.
 
reklama
ilonka, podobno niektorym pół numeru zostaje więcej po ciąży :eek::laugh2:
a tak na serioo to mi po blizniakach rozeszły się palce. wczesniej jak nosiłam sandały czy japonki to wszystkie się trzymały razem, teraz się rozłażą przy nacisku

masz rację, nie ma co za dużo kombinować, na zimę na pewno ci starczy gondolka jakakolwiek by nie byla

buziaki brzuchatki, my dzisiaj od rana w pracy :cool: a moj daktylek jak na złosc wiercił się do 7 nad ranem, albo zmienił pozycję albo się całkiem wyprostował bo skopał mnie niemiłosiernie w cos u gory po prawej stronie... oj bolało
więc jestem trochę niedospana
 
hej laseczki
Emy- no mi tez mala daje czadu po prawej strony i to tak smiesznie wyglada o z jedej strony mam brzuch plaski a z drugiej gore.
Ale dzis u nas upal yl.Dobrze ze jestem u rodzicow prawie caly dzien przesiedzialam w basenie.Jutro ma byc jeszce cieplej.
jeszcze teraz jest 22 stopnie na dworze.
no ale ja wole jak jest cieplo niz ta paskudna pogoda.
Oj nie moge sie doczekac srody wizyty i podjecie ostatecznej decyzji kiedy rodze.
 
Hej brzuchatki :-)
ilonka nie ma co sie na zapas martwic,na pewno gondolka jaka wybierzesz bedzie dobra i Ci wystarczy na ta zime :tak:
No mnie tez maly kopie i nie daje w nocy spac i to kopie zazwyczaj w te same miejsca pod zebrami az mnie juz tam skora boli :tak:
A u mnie dzisiaj barowo i deszczowo ehhh caly dzien bez przerwy pada....a i Ja sie jakos dzisiaj kiepsko czuje jakas biegunka mnie zlapala mam tylko nadzieje ze to tylko taka jednorazowa i ze nie bede sie meczyc w nocy :-(

Milego wieczorka dziewczyny ;-)
 
Wpadam zerknąć co u Was, a w szczególności co tam słychać u Karollci33, no to czekamy do środy.

Ciężarówki - a niech Was kopią ile się da, toż to miłe i zabawne, do czasu, potem boli, ale i tak jest milutko :)

Kłaczek - zdrówka dla Kłaczka.
 
Hej dziewczynki!
Mam do was pytanie:
Czy nie został wam może DUPHASTON, który mogłybyście mi odstąpić?
Wiem, że mogłabym iść do lekarza po receptę, ale co z tego, jeśli potem i tak jej nie wykupię, bo nie będę miała za co???
No, niestety, nie jest nam łatwo - jak każdemu zresztą...
Dlatego proszę, że gdyby którejś został i nie był potrzebny....
Byłabym wdzięczna bardzo...
 
Lilijanno, dzieki. Klaczek ma nawrot SUK - boli gnojka jak sika, wiec kojarzy ze kuweta boli i sika coraz to gdzie indziej, a ja latam z Vanishem (nie mam Biostalfrisu, cholera, a tu go nie ma) i pucuje wykladziny bo tu wszedzie wykladziny a pod nimi deski, wiec jak smrod wejdzie to masakra. Mam nadzieje ze antybiotyk sobie z tym poradzi, ze nie trzeba bedzie gada przetykac... On i tak juz spanikowany. Wie, ze zle robi.
Jajko jest kopiace, zwlaszcza jak ide spac to mu sie wiercenie uruchamia. Tak w ciagu dnia wiecej spi. Zmora mala, po tatusiu to ma, po tatusiu... Uruchomily mi sie w nocy skurcze lydek - znaczy sie magnez brac. No i chyba po Clexane siniaki mi sie robia ogromniaste. Tzn, Miyuki zawsze siniaczyla mi zebra porannym udeptywaniem, ale to byly drobne znaczki, a teraz wylaza since takie, ze moglabym powiedziec ze chlop mnie pobil.:-D Gdzie sie pukne to mam sinca...

Przyszly wyniki testu PAPPA! 1:8300. Do tego komentarz: "We are pleased to inform you that your test has shown your baby is NOT IN THY INCREASED RISK group for Down's syndrome and NO further tests for Down's syndrome are recommended for this pregnancy."
Yuuupiii!
 
Ostatnia edycja:
kłaczku super!!! teraz będziesz spokojniejsza!!!! nie mogło być inaczej. Skoro zaczęły się skurcze to może magnez zwiększ i nospę łykaj!!
 
Magnusik spokojnie! Magnez jak najbardziej zaczelam brac z powrotem ale Nospe nie potrzeba. No, gdyby macica to nie ma bata, ale lydki... Standardzik niemily i tyle - 2 Magnefarki dziennie podparte wapienkiem i powinno puscic.
 
reklama
Przyszly wyniki testu PAPPA! 1:8300. Do tego komentarz: "We are pleased to inform you that your test has shown your baby is NOT IN THY INCREASED RISK group for Down's syndrome and NO further tests for Down's syndrome are recommended for this pregnancy."
Yuuupiii!

gratulacje :))))))))))))
magnez łykaj to powinny skurcze zmaleć, mi nie zniknęły ale byly mnie bolesne i przede wszystkim naciąganie stopy i palce do siebie to szybko puszcza
 
Do góry